Re: Jeronimo Martins

3
bez zagranicznych hipermarketów polakom żyło sie lepiej i byli zdrowsi, dodałbym do tych wampirów jeszcze McDonald KFC i inne tym podobne co przyszło z usa. Dają dolara na zachęte a wywożą miliardy za granice. Hitler niszczył polske wojskiem militarnym a koncerny zagraniczne niszczą polske zachłannością na zysk.

http://www.lista.e-sieci.pl/10,Zagranic ... ketow.html

Auchan
Ulica: Puławska 46
05-500, Piaseczno
województwo mazowieckie

Carrefour
Ulica: Targowa 72
03-734, Warszawa
województwo mazowieckie

E.Leclerc
Ulica: Jutrzenki 177
02-231, Warszawa
województwo mazowieckie

Elea, Atac
Ulica: Puławska 46
05-500, Piaseczno
województwo mazowieckie

Intermarche
Ulica: Janikowska 33
61-070, Poznań
województwo wielkopolskie

Real
Ulica: Al. Krakowska 61
02-183, Warszawa
województwo mazowieckie

Tesco
Ulica: Kapelanka 56
30-347, Kraków
województwo małopolskie
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 0:41 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jeronimo Martins

4
Biedronka była pierwotnie polską marką ;)

No ok Ja?!. Tylko co z zatrudnionymi ludźmi przez zachodnie sieci sklepów ?
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 19:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jeronimo Martins

5
Abesnai pisze:Biedronka była pierwotnie polską marką ;)

No ok Ja?!. Tylko co z zatrudnionymi ludźmi przez zachodnie sieci sklepów ?
Nic.Zobacz jak sprawę rozwiązali Węgrzy.Jaki był lament nie tak dawno z tego powodu i wieszczenie że pouciekają z Węgier.Nie uciekli,płaczą ale płacą :P .
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 19:28 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jeronimo Martins

6
Mordotymoja, była dyskusja o dniu wolnym w niedziele dla placówek handlowych wielkopowierzchniowych. Tam już nie chciałem się kłócić, że to równie dobrze dlaczego w niedzielę nie pracują urzędy itd. no bo przecież jak wszyscy to wszyscy ... Ale nie w tym rzecz, mam swoje wnioski na temat wszechobecnego konsumpcjonizmu i konformizmu współobywateli.
Chodzi mi o to, czy aby nie odbije się to w sposób jeszcze bardziej negatywny na personelu sieci sklepów i formie ich zatrudniania. Choć chyba gorzej być nie może.
To jest pierwszy i ostateczny argument pracodawców.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 19:48 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jeronimo Martins

7
Pod nosem mam Biedronkę,czasami zachodzę,obserwuję i myślę że dokręcić śruby już się nie da.Cytryna jest wyciśnięta do końca.Chodzi mi oczywiście o pracowników dużych sklepów,a nie o ich właścicieli :) .Niestety tak się porobiło że od nadrzędnej roli klasy robotniczej przeszliśmy do drugiej skrajności-pracodawca,pan i władca pozwalający zarobić na chleb.Kiedy to znormalnieje ?
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 20:40 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jeronimo Martins

8
Nigdy, pozostają puste obietnice bez pokrycia dotyczące m.in. umów śmieciowych.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 20:48 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jeronimo Martins

10
Biedronka jest dobra, ale nie można płacić kartą, na szczeście przy niej bywają bankomaty więc to nie problem, a tak lepsze towary są w Lidlu, wadą Biedronki jest to że sponsoruję Polską reprezentację w piłce kopanej, no ale jak chcą za ogromne pieniądze robić sobie antyreklame to ich problem :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron