Re: Polskie stereotypy

2
Można by powiedzieć: głodnemu chleb na myśli?... :D. Mogłoby zabrzmieć dość obcesowo i być opacznie zinterpretowane (jako fakt, że pedofilia dotyczy osoby, która tak pomyśli), ale tu chodzi tylko o to, że to, czemu poświęcamy naszą uwagę i co wzbudza nasze emocje, potem do nas powraca z podświadomości jako silnie warunkujące nas postrzeganie na zasadzie nieświadomego kojarzenia sytuacji.

Ale to dobrze, bo to jest sygnał do zastanowienia się, dlaczego takie nieświadome skojarzenie, jakie nasze emocje wpłynęły na to, co się za tym kryje itd. Takie skojarzenie też jest bodźcem do uświadamiania sobie życia i nas samych w nim.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2014, 10:43 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Polskie stereotypy

3
Nie ukrywam, że przez te oburzające kolacje bonzów w restauracjach otworzyłem trochę telewizornię, by posłuchać, co tam mówią.
I od razu nasiąknąłem tym syfem jaki wylatuje z okienka telewizora.

Zamknę telewizor to pomału wygaśnie pedofilia, jakieś chore walki z Kościołem i głupota tuskolandu.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2014, 11:09 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polskie stereotypy

4
Ja już lata temu z telewizora korzystam wybiórczo i, generalnie, podchodzę z ogromnym dystansem do życia w ogóle. Polityka to jedna z 'najbrudniejszych' dziedzin życia dla mnie. Oczywiście rejestruję, co się dzieje, w końcu żyję wśród ludzi i nie chodzi wcale o to, żeby się od tego życia odseparować. Ale żeby się w nim zmieścić, po prostu.

A uwagę kieruję w zupełnie inne rejony.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2014, 11:44 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Polskie stereotypy

7
maly_kwiatek pisze:Ja się już do tego wręcz przyzwyczaiłem funkcjonując na Imladis.
Reakcja pracownika pogotowia to tak zwana reakcja prawicowa, na lewicowe pochylenie się nad człowiekiem.
Nie lubię tego prawicowego świata.
:bravo: Trzema mieć wyobraźnie, by wcisnąć politykę do takiej sprawy :D
Ostatnio zmieniony 09 paź 2014, 21:13 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Polskie stereotypy

8
Następny? Umierający chłopiec, minuty lecą, lekarze nawet nie próbują reanimować, odsyłaja śmigłowiec gdzie indziej, zupełnie nie interesując sie dzieckiem...
Ostatnio zmieniony 09 paź 2014, 22:54 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polskie stereotypy

9
W zasadzie do tego też mnie już tuskoland przyzwyczaił.
Za Kaczyńskiego to jakaś była taka lewicowa atmosfera, że wobec takich przypadków nie można przechodzić obojętnie. Pod rządami pseudo prawicowej Platformy właściwie wszystko zaczyna się mieć w dupie, bo już nic od nas nie zależy, to po co się szarpać?
Ostatnio zmieniony 10 paź 2014, 10:22 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polskie stereotypy

10
Nie upolityczniaj na siłę, nie chcesz chyba powiedzieć, że w ludziach w tym wypadku konkretnych lekarzach, siedzi jakiś skrajny dualizm i w zależności kto wygra wybory ten wyłazi na wierzch? Pomijając wszystkie inne cechy, które lekarza powinny chrakteryzować, gdzie ci ludzie mają lekarską godność, jakieś minimum uspołecznienia? Człowiek nie zmienia się od wyborów do wyborów, to człowiek o wyborach decyduje.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2014, 11:31 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron