Re: Smerfy w lesie

3
Jak biją agresora, to nie dobrze, a jak nie biją... to też źle. Ja trochę nie kumam. Gość wezwał posiłki, ale co innego miał zrobić? Policjant inaczej dostałby po prostu wpierdol, znam to z autopsji. Gdyby było ich mniej, to video byłoby z podpisem o brutalności policji, bo wtedy zapewne karki dostałyby pałą po plecach, a w takiej sytuacji policjant nie miał zbyt dużego wyboru i po prostu wezwał posiłki. To był zwykły patrol, zwyczajne krawężniki, niewiele potrafią i niewiele więcej mogą poza wezwaniem odpowiednich służb w takiej sytuacji. To jak z ochroniarzami w sklepie - oni tylko patrzą i mają taki spryty przycisk, którym wzywają prawdziwą ochronę, która robi co trzeba z agresorem.

Gdyby film był dłuższy, to zapewne później nadjechałaby suka i sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, bo zazwyczaj przyjeżdżają psychole, którzy się już nie cackają ^^ Mają takie czarne mundury, nie wiem jak dokładnie się nazywają. Przykładowo gdyby początkowo wezwanie było np. do jakiejś rozróby, to patrol nawet już nie przyjeżdża, ale właśnie te czarne psychole. Najpierw spuszczają łomot, a później pakują do suki, bez gadania.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 12:38 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Smerfy w lesie

4
Mnie ta bezradność policjantów załamuje, miotają się i nie wiedzą co robić... To ma być profesjonalizm, no bo policjant chyba powinien być profesjonalistą?
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 12:55 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Smerfy w lesie

5
A gnatów nie mieli? Na ziemie powinni kazać im padać z mordami w piach i czekać na czarnych pod bronią. Przecież to jakaś paranoja.

CM
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 12:58 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron