Re: Tusk zabrał Polakom siatkówkę !!!

1
Szokujące informacje przekazał mediom szef Polsatu Sport Marian Kmita. Zgodnie z jego wiedzą, to przez Donalda Tuska transmisja z meczów siatkówki została zakodowana.

Jako pierwsza o politycznej decyzji w sprawie mistrzostw świata w siatkówce pisała "Gazeta Polska Codziennie". - Wszystko było już dogadane i praktycznie zapięte na ostatni guzik. Orlen miał zostać strategicznym sponsorem mistrzostw świata w siatkówce, a także nawiązać szeroką współpracę z PZPN. Nagle rozmowy zostały zerwane - pisała na początku września "GPC".

W rozmowie z dziennikiem „Polska the Times” Marian Kmita tłumaczy, że przez dwa lata szukano sponsorów zarówno w firmach prywatnych jak i spółkach Skarbu Państwa i ministerstwach. Pojawiła się nawet szansa, że grupa spółek Skarbu Państwa zostanie sponsorem siatkarskiej imprezy. Okazuje się nawet, że w umowie pojawiły się zapisy o nadawaniu meczów Polaków na antenie otwartej.

Szef Polsatu Sport zapewnia, że wszystko było już uzgodnione, a umowa miała zostać podpisana w styczniu. W ostatniej chwili jednak sytuacja uległa diametralnej zmianie. Według Marian Kmity winę za to ponosi właśnie Donald Tusk.

- Dziś wiem to już na pewno. Za wszystkimi decyzjami o odmowie współpracy spółek Skarbu Państwa z Polsatem przy organizacji turnieju stał osobiście premier Donald Tusk. Nie wierzyłem w tę wersję długo, choć pytano mnie o nią wielokrotnie. Podczas meczu otwarcia na Stadionie Narodowym i potem we Wrocławiu, podczas meczów Polaków rozmawiałem jednak z politykami z wielu frakcji Platformy Obywatelskiej. Tych protuskowych i tych przeciw. Wszyscy potwierdzili - to była jednoosobowa decyzja premiera. Nie pomogły zaangażowanie i życzliwość ministrów Biernata i Karpińskiego – tłumaczy szef Polsatu Sport.
Całość artykułu tutaj:

http://niezalezna.pl/59410-polsat-ataku ... -siatkowce

Na odchodnym Tusk zemścił się na Polakach za to, co o nim sądzą.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, 13:08 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Tusk zabrał Polakom siatkówkę !!!

3
wątpie, żeby Tuskowi zależało by kibice Siatkówki nie obejrzeli meczy, podejrzewam że to Polsat tak się głupio tłumaczy ;) Wiedzą że teraz ludzie za Tuskiem nie przepadają (jak go wygwizdali na meczu z USA to głowa mała) więc ludzie uwierzą że to jego wina. Inna sprawa że władowano dużo kasy w Euro 2012, w mistrzostwa w sporcie w którym dawno Polska nie miała żadnych sukcesy, a żeby obejrzeć sport w którym Polska jest w czołówce światowej trzeba płacić 70 złotych.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, 23:02 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tusk zabrał Polakom siatkówkę !!!

4
Głupi Polsat według mnie głupio się tłumaczy. Co by miało dofinansowanie do tego czy te mecze by pokazywali na ogółu czy zakodowali. Albo by je puścili dla ogółu na Polsacie zamiast rodziny Kiepskich i mieli by kasę z reklam ( i tak na tych zakodowanych kanałach puszczają reklamy) albo tak jak zrobili zakodowali i kazali ludziom płacić. Woleli zakodować, bo mają z tego trochę więcej kasy. Ja tu nie widze co ma do tego rząd i że nie dofinansował z budżetu tej imprezy. Tu chodziło tylko i wyłącznie o zyski Polsatu.
Polsat olał widzów i strzelił sobie w stopę, bo ludzie się odwrócą od nich, a najwięksi fani siatkówki zapłacili 70 zeta za coś co wszędzie na świecie jest za darmo. Potraktowali fanów Siatkówki i polskich kibiców jak fanów Pudziana którzy płacą jak ich idol bije po mordzie jakiegoś frajera. A to nie jest jakiś sport dla koneserów, ale siatkówka którą pasjonuje się większość Polaków, szczególnie jak są w Polsce zawody.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2014, 4:27 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron