Re: 13 grudnia

31
maly_kwiatek pisze:A Polliter obraża wszystkich Polaków.
Nie pierwszy raz.
To niech mnie wszyscy Polacy pozwą do sądu... No tak, nie ma w Polskim prawie zapisu o obrazie uczuć patriotycznych, ale jest za to zapis o obrazie uczuć religijnych, może z tego przepisu da się coś wyciągnąć i wtrącić tego potwora-Pollitera do pierdla. :ahah:

Czytam tego swojego posta, czytam i zastanawiam się gdzie ja obraziłem wszystkich Polaków, oświecisz mnie, Kwiatku?
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 13:41 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: 13 grudnia

32
Obraziłeś wszystkich w swojej krótkiej a treściwej wypowiedzi:

"Straszne, jak można wyprać mózgi. Szkoda mi tego człowieka, bo on walczył za ojczyznę, w imię wydumanych idei, ale robił to w dobrej wierze. Najgorsze jest to, że wydaje mu się, że Kaczor coś zmieni. To jest tragiczne. Ten kurdupel nawtykał ludziom do głowy, że jest receptą na całe zło. Nie jest!!! A ci emeryci, weterani, po raz kolejny zostaną zrobieni w konia. Tusk i PO, to ścierwa, ale opozycja niczym nie różni się od Tuska i Platformersów, to takie same ścieki jak rudy i spółka.
Nie lubię tej emotki, ale specjalnie dla Kaczora, Tuska i całej tej kloaki politycznej zrobię to, co Skiba zrobił kiedyś dla pana Buzka "

Przecież napisałeś to o Polakach, a nie o Francuzach?
Jak chcesz to wyłuskaj z kloaki tych, których nie chciałeś obrazić, bo ja tam grzebać nie będę.
Podziwiam, że Victoria zgodziła się z tą wizja Polaków w kloace.
No ale może ona to zrobiła z sympatii dla Ciebie.
Crowsowi się nie dziwię, że to akceptuje, bo jemu już się w niczym nie dziwię.

Oczywiście nie zgadzam się z zanurzaniem do kloaki wszystkich Polaków, dlatego zaczynam się zastanawiać, czy mimo sympatii dla Imladis i trudu i piękna jakie tu pozostawiły dziesiątki osób, jednak nie opuścić tego miejsca.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 13:48 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: 13 grudnia

33
ty obrażasz wielu polaków wyzywając i szmacąc polski rząd jednocześnie włazac w dupe kaczce uwielbiającej nie ciebie jeno swego kota
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 14:52 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: 13 grudnia

34
Kwiatek, pisałem o kloace politycznej, do cholery, czytaj ze zrozumieniem, proszę. Nie wypinam się na Polaków, tylko na polityków.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 15:05 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: 13 grudnia

35
Napisałeś jak napisałeś, a politycy przecież nie spadają z Kosmosu tylko są naszymi braćmi i siostrami Polakami. Są tacy, jacy my jesteśmy. Tu jest demokracja i to ogół społeczeństwa wyłania spośród siebie polityków, a każdy obywatel Polski wyraża swoją opinię o tych kandydatach w wolnych wyborach i w ten sposób najlepsi z Polaków trafiają na funkcje polityczne i funkcje w organach wybieralnych.
Ponadto, niektórzy z nas być może byli, lub nadal są zwolennikami partii o jakich się wypowiadałeś obelżywie.

A Victoria bez zająknienia temu widzeniu polskich polityków - czyli nas - przyklasnęła.

Wyrażam sprzeciw wobec takiego widzenia Polski i ogółu Polaków i mam do tego prawo.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 15:16 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: 13 grudnia

39
maly_kwiatek pisze:Przecież Kania jeszcze żyje.
Kania nie wprowadzał,Kania był internowany.Kurde,Kani przysługuje status prześladowanego :rotfl1:.To siem porobiło :P ...
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 15:30 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 13 grudnia

40
Jezus, właśnie nie byłem pewny, ale Kanię wsadzili pod sąd niedawno i sąd go uwolnił od zarzutów - już nie wiem jakich. Pamiętam za to, że Kania z ulga powiedział po wyroku: Teraz podlegam już tylko Sądowi Bożemu!
Bardzo mi się to podobało.

Nawiasem, kwiatek też nic nie wprowadzał, za to głosował za strajkiem generalnym 17 grudnia i ktoś może znaleźć związek przyczynowy pomiędzy decyzją kwiatka a koniecznością wprowadzenia stanu wojennego. Jak się chce psa uderzyć kij się zawsze znajdzie ...
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 15:36 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: 13 grudnia

41
mordotymoja pisze:PO i PiS to jak dwie zwalczające się frakcje w PZPR. Lemingi rzucają się sobie do gardeł, a PZPR ma się dobrze..
coś w tym jest, hmm :play:
aczkolwiek z mojego punktu widzenia jedna z frakcji wyraźnie zaczepia, natomiast druga opędza się jedynie
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 16:36 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: 13 grudnia

42
Lunadari pisze:
mordotymoja pisze:PO i PiS to jak dwie zwalczające się frakcje w PZPR. Lemingi rzucają się sobie do gardeł, a PZPR ma się dobrze..
coś w tym jest, hmm :play:
aczkolwiek z mojego punktu widzenia jedna z frakcji wyraźnie zaczepia, natomiast druga opędza się jedynie [url]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e020.gif[/url]
Taaa...po krwawej debacie w TVN24 idą razem na wódkę.Ale widowisko dla lemingów,rzecz święta :zulus:.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 16:45 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 13 grudnia

43
prokurator z adwokatem też potrafią wódkę razem wypić. business is business ;)
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 16:48 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: 13 grudnia

44
polliter pisze:Kwiatek, pisałem o kloace politycznej, do cholery, czytaj ze zrozumieniem, proszę. Nie wypinam się na Polaków, tylko na polityków.
dokładnie, po ostatnich wyborach, straciłam nadzieję, ze z politykami łączą nas chociaż nasze głosy, Ty nie, Kwiatku?
maly_kwiatek pisze:Napisałeś jak napisałeś, a politycy przecież nie spadają z Kosmosu tylko są naszymi braćmi i siostrami Polakami. Są tacy, jacy my jesteśmy. Tu jest demokracja i to ogół społeczeństwa wyłania spośród siebie polityków, a każdy obywatel Polski wyraża swoją opinię o tych kandydatach w wolnych wyborach...
a kto ciągle pisze, ze rząd już nie jest nasz, polski, że kończy się polski potencjał, że może Polska nie dotrwa 100 lecia, kto sie nasmiewa z pijanej Kopaczowej, kto pisze o wojnie z polskim narodem? jak Ty piszesz to są kosmitami, jak inni piszą to braćmi i siostrami :D jaja sobie robisz Kwiatku :banan: bo nie nadążam :aniolek:
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 17:44 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: 13 grudnia

45
Przeciez PO i PiS miały stanowic koalicję ..Ramie w ramię ! Przeciez wszyscy politycy tych partii pochodza z tego samego styropianu...Malo tego ..praktycznie nie widac róznic politycznych..np Sikorski był ministrem spraw zagranicznych zarówno w rzadzie PiS jak i PO wiec widac zmiana partii nie odbila sie jakoś znaczaco na polityce uprawianej przez niego..Nelly Rokita ..
Mąż z PO ona bliski wspólparcownik Kaczynskiego..Nie ma wiec miedzy tymi partiami większych róznic Stanowią raczej dwa skrzydla tej samej partii...
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 19:03 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: 13 grudnia

46
Takie fajne zestawienie fotek zauważyłam :) co mnie upewnia, że zmarnowaliśmy tyle czasu....
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 19:55 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: 13 grudnia

47
egoista99 pisze:Przeciez PO i PiS miały stanowic koalicję ..Ramie w ramię ! Przeciez wszyscy politycy tych partii pochodza z tego samego styropianu...
Ale się pożarli o MSW,PO nie chciało żeby PiS im zaglądało do "garów":cool: .
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 20:49 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 13 grudnia

49
No i bardzo dobrze, że się różnimy, kółko wzajemnej adoracji szybko popada w nudę i rutynę :D a tak każdy wnosi coś nowego, z czym mozna się zgadzać lub nie i przynajmniej jest o czym rozmawiać i nie jest nudno.
A różnimy się i bardzo (choćby to przyklejanie etykietek, bez próby nawet zrozumienia czyjejś wypowiedzi) i niewiele, bo przecież chcemy jednego, normalnego zycia w normalnym kraju :) A tak chcesz czy nie tkwimy w kloace, Ty, ja, on, ona, my wszyscy, którzy tu pracują i mieszkają. Gdyby było inaczej, nie mówiłbyś o wyjeżdzie z Polski.....
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 21:38 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: 13 grudnia

50
Cokolwiek napiszę, to i tak zostanę źle zrozumiany przez Kwiatka, ale na to już nic nie poradzę. :ahah:
Polityczna kloaka, Kwiatku... A, nie ma sensu pisać... Co ja się będę tłumaczył?

Ten niedzielny poranek zaskoczył mnie, gdy zamiast teleranka, ujrzałem gębę spawacza, byłem wtedy gnojem, myślałem, że to wojna, tylko nie wiedziałem z kim. Po pewnym czasie nawet przyzwyczaiłem się do żołnierzy i SCOT-ów na ulicach, traktowałem to jako zabawę - taka niby wojna-niewojna. Wyjazd na wczasy (zakładowe) do Kołobrzegu (z opolszczyzny) i przepustka, której w pociągu wymagał konduktor z milicjantem za każdym razem, gdy przekraczaliśmy granicę jakiegoś województwa, więc dobrych parę razy pojawiał się w przedziale. Takie mam wspomnienia ze stanu wojennego. A... Jeszcze godzina milicyjna, strach, gdy ojciec wracał z drugiej zmiany i zapomniał przepustki.
Teraz Kaczor, którego nie chcieli internować, organizuje marsz w imię... No właśnie, czego? Patrzę na transparenty i widzę żądanie wolnych mediów, przecież mamy wolne media! Nikt nikomu nie zabrania wydawania gazet, zakładania rozgłośni, stacji telewizyjnych, portali internetowych. No pewnie, telewizja publiczna jest zniewolona przez rządzących, ale tak zawsze było, SLD miało swojego prezesa TVP, PiS (wtedy jeszcze PC), teraz ma Tusk, ale jak Platforma padnie, to PiS znowu przywróci do TVP Wildsteina (czy to polskie nazwisko?), Pospieszalskiego (znakomity basista z VooVoo, ale dziennikarz marny), Terlikowskiego itp. Teraz nikt nie przeszkadza działać proPiSowskim mediom, działają i mają się dobrze, więc o jaką wolność mediów chodzi?
Widzę transparenty, że Tusk i PO musi odejść, no pewnie, że musi, bo tak się skompromitowali przez te siedem lat, że cyce opadają, ale co w zamian, Kaczor? Co, myślicie, że on się nie skompromituje? Żeby w to wierzyć, to trzeba być naprawdę naiwnym.
No i najważniejsze pytanie, dlaczego wybrał tę datę? Chciał ją uczcić? No, bez jaj, ileż można czcić wydarzenia, gdy dostajemy po dupie? Gdy mamy rocznice, z których możemy się cieszyć, to wszyscy naparzają się z policją, tragedia... Proponuję, aby naszym świętem narodowym było święto zmarłych, może wtedy zaczniemy się cieszyć (to sarkazm, jakby Kwiatek nie zrozumiał).
Ostatnio zmieniony 15 gru 2014, 0:14 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: 13 grudnia

51
mordotymoja pisze:
egoista99 pisze:Przeciez PO i PiS miały stanowic koalicję ..Ramie w ramię ! Przeciez wszyscy politycy tych partii pochodza z tego samego styropianu...
Ale się pożarli o MSW,PO nie chciało żeby PiS im zaglądało do "garów":cool: .
Ale czy to zmieniło jakakolwiek optyke ?? To dwa skrzydła partii lewicujace i prawicujace ...a tak de facto to głoszace tylko lewackie pomysły..Bo oba skrzydła dalekie sa od programu prawicy czyli :
-Obniżenie podatków
- likwidacja przymusowych ubezpieczeń społecznych
- większości koncesji gospodarczych
- uproszczenie procedur i prywatyzacja
- odwoływanie sie do tradycji,kultury narodu i religii
- edukacja powinna być całkowicie prywatna i powinna byc zniesiona struktura centralna ( MEN ), gdyz niesie groźby łapówek i szerzenia takich poglądów jakich sobie życzy władza zwierzchnia
Ostatnio zmieniony 15 gru 2014, 20:03 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: 13 grudnia

52
polliter pisze:Cokolwiek napiszę, to i tak zostanę źle zrozumiany przez Kwiatka, ale na to już nic nie poradzę. :ahah:
Polityczna kloaka, Kwiatku... A, nie ma sensu pisać... Co ja się będę tłumaczył?

Ten niedzielny poranek zaskoczył mnie, gdy zamiast teleranka, ujrzałem gębę spawacza, byłem wtedy gnojem, myślałem, że to wojna, tylko nie wiedziałem z kim. Po pewnym czasie nawet przyzwyczaiłem się do żołnierzy i SCOT-ów na ulicach, traktowałem to jako zabawę - taka niby wojna-niewojna. Wyjazd na wczasy (zakładowe) do Kołobrzegu (z opolszczyzny) i przepustka, której w pociągu wymagał konduktor z milicjantem za każdym razem, gdy przekraczaliśmy granicę jakiegoś województwa, więc dobrych parę razy pojawiał się w przedziale. Takie mam wspomnienia ze stanu wojennego. A... Jeszcze godzina milicyjna, strach, gdy ojciec wracał z drugiej zmiany i zapomniał przepustki.
Teraz Kaczor, którego nie chcieli internować, organizuje marsz w imię... No właśnie, czego? Patrzę na transparenty i widzę żądanie wolnych mediów, przecież mamy wolne media! Nikt nikomu nie zabrania wydawania gazet, zakładania rozgłośni, stacji telewizyjnych, portali internetowych. No pewnie, telewizja publiczna jest zniewolona przez rządzących, ale tak zawsze było, SLD miało swojego prezesa TVP, PiS (wtedy jeszcze PC), teraz ma Tusk, ale jak Platforma padnie, to PiS znowu przywróci do TVP Wildsteina (czy to polskie nazwisko?), Pospieszalskiego (znakomity basista z VooVoo, ale dziennikarz marny), Terlikowskiego itp. Teraz nikt nie przeszkadza działać proPiSowskim mediom, działają i mają się dobrze, więc o jaką wolność mediów chodzi?
Widzę transparenty, że Tusk i PO musi odejść, no pewnie, że musi, bo tak się skompromitowali przez te siedem lat, że cyce opadają, ale co w zamian, Kaczor? Co, myślicie, że on się nie skompromituje? Żeby w to wierzyć, to trzeba być naprawdę naiwnym.
No i najważniejsze pytanie, dlaczego wybrał tę datę? Chciał ją uczcić? No, bez jaj, ileż można czcić wydarzenia, gdy dostajemy po dupie? Gdy mamy rocznice, z których możemy się cieszyć, to wszyscy naparzają się z policją, tragedia... Proponuję, aby naszym świętem narodowym było święto zmarłych, może wtedy zaczniemy się cieszyć (to sarkazm, jakby Kwiatek nie zrozumiał).
Hmmm...Jesli protestują Anglicy ..to chcą obalenia UK ?? Jesli protestuja Francuzi to chca obalenia demokracji ?? Czemu wiec
demonstracje Polaków sa uwazane za atak na Polskę ?? Czemu data 13 grudnia ,data gdy złamano podstawowe prawa człowieka do wolności nie ma byc upamiętaniania przez ludzi chcacych o niej pamiętac ?? Czemu ma panowac urawniłowka na modlę PO i kazda odchyłka od tego jest traktowana jak w czasach PRL tj jesli nasz ustrój jest tak wspaniały to kazdy kto występuje przeciw niemu jest psychicznie chory !!! Dlaczego podwazamy podstawowe prawo demokracji :PRWAO DO DEMONSTRACJI SWOICH POGLĄDÓW ??? I nawet jesli się mylę to mam prawo do błedów !! a nie do połajanek przez napuszczonych dziennikarzy zupełnie jak w socjalizmie !!!
Ostatnio zmieniony 16 gru 2014, 16:29 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: 13 grudnia

53
egoista99 pisze:Czemu ma panowac urawniłowka na modlę PO i kazda odchyłka od tego jest traktowana jak w czasach PRL tj jesli nasz ustrój jest tak wspaniały to kazdy kto występuje przeciw niemu jest psychicznie chory !!! Dlaczego podwazamy podstawowe prawo demokracji :PRWAO DO DEMONSTRACJI SWOICH POGLĄDÓW ??? I nawet jesli się mylę to mam prawo do błedów !! a nie do połajanek przez napuszczonych dziennikarzy zupełnie jak w socjalizmie !!!
Czemu taki okrutny jesteś?Wobec lemingów :) ?
Ostatnio zmieniony 16 gru 2014, 16:51 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 13 grudnia

54
Egoisto, nie zauważyłem podczas tego marszu ani jednego hasła, które odnosiłoby się do stanu wojennego, właściwie wszystkie hasła były monotematyczne.
Niech demonstrują, na tym polega wolność słowa, tylko wybór daty mnie zadziwia, bo jestem przekonany, że podczas marszu nikt nie myślał o stanie wojennym, tylko o Tusku i Platformersach. Skoro chcieli ten dzień uczcić, to mogli złożyć kwiaty pod jakimś pomnikiem ofiar lub innym symbolicznym miejscem. Nie przeszkadza mi, że Kaczyński zwołał swój marsz, ma prawo do protestu jak każdy Polak, ale ta symbolika (13 grudnia, godzina 13) jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. Nigdzie nie napisałem, że uważam tę demonstrację za jakiś "atak na Polskę", a te połajanki dziennikarzy, o których piszesz wystawiają tylko świadectwo samym dziennikarzom, nienajlepsze świadectwo, trzeba dodać. Mnie tam nigdy demonstracje nie przeszkadzały, pewnie przeszkadzają Warszawiakom, ale jak ktoś chciał mieszkać w stolicy, to nie powinien biadolić.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2014, 17:46 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: 13 grudnia

55
A mnie wybór daty nie zadziwia.Kaczyński nie był i nie jest bohaterem mojej bajki .Właściwie to takiego bohatera już od dawna nie mam.W tym politycznym śmietniku zostały same odpady.Dzisiaj miałem okazję,chyba na tv Polonia obejrzeć fragment programu redaktora Lisa.Wyłączyłem po mniej więcej 10 minutach.Gospodyni spytał czy nie lubię Lisa?Lubię .Jak jest wyłączony :rotfl1: . :(
Ostatnio zmieniony 16 gru 2014, 20:23 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 13 grudnia

59
polliter pisze:Cokolwiek napiszę, to i tak zostanę źle zrozumiany przez Kwiatka, ale na to już nic nie poradzę. :ahah:
Polityczna kloaka, Kwiatku... A, nie ma sensu pisać... Co ja się będę tłumaczył?

Ten niedzielny poranek zaskoczył mnie, gdy zamiast teleranka, ujrzałem gębę spawacza, byłem wtedy gnojem, myślałem, że to wojna, tylko nie wiedziałem z kim. Po pewnym czasie nawet przyzwyczaiłem się do żołnierzy i SCOT-ów na ulicach, traktowałem to jako zabawę - taka niby wojna-niewojna. Wyjazd na wczasy (zakładowe) do Kołobrzegu (z opolszczyzny) i przepustka, której w pociągu wymagał konduktor z milicjantem za każdym razem, gdy przekraczaliśmy granicę jakiegoś województwa, więc dobrych parę razy pojawiał się w przedziale. Takie mam wspomnienia ze stanu wojennego. A... Jeszcze godzina milicyjna, strach, gdy ojciec wracał z drugiej zmiany i zapomniał przepustki.
Teraz Kaczor, którego nie chcieli internować, organizuje marsz w imię... No właśnie, czego? Patrzę na transparenty i widzę żądanie wolnych mediów, przecież mamy wolne media! Nikt nikomu nie zabrania wydawania gazet, zakładania rozgłośni, stacji telewizyjnych, portali internetowych. No pewnie, telewizja publiczna jest zniewolona przez rządzących, ale tak zawsze było, SLD miało swojego prezesa TVP, PiS (wtedy jeszcze PC), teraz ma Tusk, ale jak Platforma padnie, to PiS znowu przywróci do TVP Wildsteina (czy to polskie nazwisko?), Pospieszalskiego (znakomity basista z VooVoo, ale dziennikarz marny), Terlikowskiego itp. Teraz nikt nie przeszkadza działać proPiSowskim mediom, działają i mają się dobrze, więc o jaką wolność mediów chodzi?
Widzę transparenty, że Tusk i PO musi odejść, no pewnie, że musi, bo tak się skompromitowali przez te siedem lat, że cyce opadają, ale co w zamian, Kaczor? Co, myślicie, że on się nie skompromituje? Żeby w to wierzyć, to trzeba być naprawdę naiwnym.
No i najważniejsze pytanie, dlaczego wybrał tę datę? Chciał ją uczcić? No, bez jaj, ileż można czcić wydarzenia, gdy dostajemy po dupie? Gdy mamy rocznice, z których możemy się cieszyć, to wszyscy naparzają się z policją, tragedia... Proponuję, aby naszym świętem narodowym było święto zmarłych, może wtedy zaczniemy się cieszyć (to sarkazm, jakby Kwiatek nie zrozumiał).
Niedługo każda ważniejsza rocznica stanie się pretekstem do zainicjowania kolejnej gównoburzy w naszym parlamencie i mediach Polli. Przynajmniej takie nierozerwalne wrażenie mi towarzyszy. Zero szacunku dla pamięci o ludziach, którzy naprawdę poświęcili kariery, rodziny, zdrowie a nawet i życie w imię troszkę bardziej szczytnych idei niż się nażreć i wyxrać na pozostałych. Liczy się tylko wyścig w zakłamaniu i obłudzie, kto się wysunie na czele stawki by zostać liderem ... "zużytych twarzy".
Ostatnio zmieniony 16 gru 2014, 22:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: 13 grudnia

60
Abesnai pisze:Niedługo każda ważniejsza rocznica stanie się pretekstem do zainicjowania kolejnej gównoburzy
:yes:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2014, 6:34 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron