Re: Pierwszy szczur

1
ucieka z tonącego okrętu czy rola w Kiepskich to kicha? :D
Obrazek
Tomasz Karolak mocno wspierał kandydata Platformy Obywatelskiej w czasie kampanii prezydenckiej. Wygłaszał peany na cześć Bronisława Komorowskiego i atakował jego przeciwników. Razem z Tomaszem Lisem posunęli się nawet do kłamstwa, cytując rzekome wpisy córki Andrzeja Dudy, a w rzeczywistości całkowicie zmyślone wpisy z konta, które miało na celu jej ośmieszanie. Teraz okazuje się, że Karolak zagra w popularnym serialu „Świat według Kiepskich” Polsatu.

http://niezalezna.pl/68844-niedawno-wsp ... ym-serialu
http://www.wsieci.pl/wsieci-twarda-rozm ... -2266.html zacytuję tylko jeden komentarz
Robert Skibiszewski: Kiedyś w tramwaju nadepnąłem niechcąco na palec jakiemuś osiłkowi, powiedziałem do niego "Sorry" - odpowiedział "sram na twoje sorry jak mnie boli". Tak więc sram na twoje sorry Karolak, mleko się rozlało, powiedziałeś co chciałeś i to świadomie.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2015, 17:58 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pierwszy szczur

2
popełnianie błedów jest ludzką rzeczą , ile szczurów uciekło z pis-u a teraz lgną z powrotem jak kundle do ciepłej strawy.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2015, 8:16 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Pierwszy szczur

5
Po pierwsze, gdyby WSieci, było takie jak mówisz, nie byłoby wywiadu z Karolakiem, chyba że nie znasz jego wypowiedzi z okresu wyborczego, drwin z Dudy poprzez ośmieszanie rzekomych wpisów córki. Przeprosił ale dopiero jak Komorowski przegrał, to nie jest żaden skandal, to jest żenada.

Po drugie, czytam wszystko od Nie po Nasz Dziennik i sama decyduję co jest dla mnie interesujące, a taki przykład chorągiewki, pobudza do myślenia.

Tak Crows, nie myli się tylko ten co nic nie robi, ale w tym wypadku było za dużo nadgorliwości :D nie rozumiem, dlaczego uważasz za usprawiedliwienie, argument że inni też tak robili?
Ostatnio zmieniony 12 lip 2015, 18:18 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pierwszy szczur

7
Viki, Karolaka nie komentuje, bo od poczatku bylo widac golym okiem, ze wynajety i oplacony; odegral swoja kwestie, i czesc. Zreszta, odegral slabo i niewiarygodnie.
Ale ja nie rozumiem tego lamentu wokol panny Dudy. W koncu to rodzony tatus ja wystawil na widok publiczny, i od tego momentu przestala byc osoba prywatna. A publika to inaczej gawiedz, i lubi jarmarczne efekty.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2015, 20:57 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pierwszy szczur

8
Tu chodziło o komentowanie wpisów niby panny Dudy, a podobno gołym okiem było widac że hejterska zabawa. Lis przeprosił od razu, Karolak teraz.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2015, 22:07 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pierwszy szczur

10
Znam redaktorów WSieci i WPolityce bo wspierałem w pewnym momencie ich technologicznie (just bussines - bez polityki). Na moje pytanie dlaczego piszą takie bzdury usłyszałem od jednego z braci Karnowskich prostą odpowiedź: BO SĄ TACY CO ZA TO PŁACĄ KUPUJĄC NASZE GAZETY. To jest dla nich po prostu nisza sprzedażowa. Just business.

Wszystkie strony tej zabawy są żenujące patrząc z perspektywy etyki. Nie ma co się więc podniecać co kto pisze / robi. Dla wszystkich to tylko biznes. Dlatego ja tylko przeglądam media wszystkich możliwych stron bo wszyscy kłamią i tylko syntezując wszystko można się czegoś prawdziwego domyśleć.

Po prostu nie dawajcie się wciągać w ten szajs.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2015, 12:34 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron