Re: Wiezienie i Karanie

1
Od kiedy sięgam pamięcią, Polska nigdy nie była zbyt przyjaznym i poprawnie politycznym krajem. Ludzie są zmuszani wręcz do obchodzenia prawa, by ich firma mogla funkcjonować i wykazywać zyski. Przestępcy siedzą w celach grając w PSP oglądając filmy....... jednym słowem odpoczywać ....... czy to można nazwać prawem które ma karać a dobrych nagradzać. gdzie tu logika ?
zapewne znajdzie się ktoś , kto powiem to ma tak wyglądać przestępczość jest izolowana .... (czyżby).
Człowiek zamknięty w jednej celi z morderca, złodziejem,gwałcicielem........
Co wtedy będzie się działo, znam odpowiedz , każdy z nich nabierze cech zachowawczych od współwięźniów z którymi przebywa.. Jaki tego wynik będzie, bardzo proste --- gwałciciel może stać się morderca i złodziejem.. Po wyjściu z wiezienie znajdzie ofiarę zgwałci ja i okradnie a możne nawet zabije . Czy oby nie produkujemy przestępców zamiast ich "nawracać"... Dlaczego tego nie zmienimy ?Dlaczego........ ?
Bo boimy się prostych odpowiedzi....
Zamknijmy morderców jednej celi, odbierzmy im telewizor, gry, wszytko co możliwe i zostawmy tylko to co nie zbędne .....
Dajmy im cisze która będzie dla nich przerażająca i to samo zróbmy z gwałcicielami odbierzmy im wszystkie luksusy. Czy oby powinniśmy traktować złodzieja tak jak morderce, czy gwałciciela ---- izolować ich od społeczeństwa, umieszczać w wiezieniach gdzie tylko będą mogli doskonalić swój fach.
Odpowiedz brzmi nie !
Stanowczo temu się sprzeciwiam. Karzemy ludzi którzy ukradli rzecz w taki sam sposób jak morderce czy gwałciciela......
Po raz kolejny się was pytam gdzie tu logika ...... No gdzie ?
Nie ma jej, kolejny raz każdy z Was przyzna mi racje!
Zmień My To!
Za kradzieże Dajmy in prace publiczne, ukradł przedmiot wartości 1000zl wiec dostanie 100 godzin prac publicznych. Umieśćmy te osoby w miejscach najbardziej uczęszczanych. Dajmy im szare kamizelki Z jaskrawym napisem

"TAK JESTEM ZŁODZIEJEM"
"UKRADŁEM I WSTYDZĘ SIĘ TEGO"

Każdy będzie ich widział dzieci wytykać palcami, społeczeństwo a w szczególności młodzi ,żeby nie przeżyć takiego upokorzenia, 1000 kroć zastanowią się zanim ukradną coś po raz kolejny i ci którym wpadnie do głowy myśl żeby coś ukraść!

Co zrobić z pedofilami?
Zapewne każdy z was ma podobna odpowiedz.
Zabić ich ?
A może ich wsadzić do jednej celi z mordercami ?
Pedofile to osoby chore które nie mogą funkcjonować w Naszym Społeczeństwie!
Ciężko mi było znaleźć odpowiedz, przy której nie było by łamania praw człowieka.......
Jednakże udało mi się,
Takich ludzi stanowczo musimy odizolować od społeczeństwa !
Ale jak zamknąć ich ..... To za mało za tak okrutna zbrodnie....
Każdego pedofila!
Musimy zamykać w obozach ciężkiej pracy i wykastrować!
Niech pokutują ciężka praca, by nie mieli czasu nawet odpocząć !
Jak uda im się przeżyć drogę przez piekło, będą zobowiązani do noszenia elektronicznych obroży która będzie śledzić ich każdy krok.

Tak powinno wyglądać polskie więziennictwo !
:Polska:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 17:07 przez BPON, łącznie zmieniany 1 raz.
www.zwyciezyc.bloog.pl
http://nasza-klasa.pl/card/32441115/5a0284d066
http://www.facebook.com/pages/Budujemy- ... 6378720608
www.zwyciezyc.blog.onet.pl
Budujemy Polskę Od Nowa

Re: Wiezienie i Karanie

2
BPON pisze:Pedofile to osoby chore które nie mogą funkcjonować w Naszym Społeczeństwie!
Ciężko mi było znaleźć odpowiedz, przy której nie było by łamania praw człowieka.......
Jednakże udało mi się,
Takich ludzi stanowczo musimy odizolować od społeczeństwa !
Ale jak zamknąć ich ..... To za mało za tak okrutna zbrodnie....
Każdego pedofila!
Musimy zamykać w obozach ciężkiej pracy i wykastrować!
Niech pokutują ciężka praca, by nie mieli czasu nawet odpocząć !
Jak uda im się przeżyć drogę przez piekło, będą zobowiązani do noszenia elektronicznych obroży która będzie śledzić ich każdy krok.
Zaraz. Najpierw piszesz, że pedofile to chorzy ludzie (chorzy=niepoczytalni=nieświadomi tego, że czynią zło), a potem mówisz, że trzeba im zrobić drogę przez piekło. Z kastracją się zgadzam. Co do kary- trzeba jednak dokładnie osądzić, czy dany człowiek jest chory, czy jest po prostu zwyrodnialcem.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 18:12 przez kasia88, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wiezienie i Karanie

3
Kastracja? Ludzie średniowiecze już skończyło się wieki temu.
Co do Selekcji więźniów to się zgadzam, więzień też człowiek i nie powinno się umieszczać złodzieja z jakimś psycholem.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 19:28 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wiezienie i Karanie

5
polska to taki fajny kraj. posłowie i sporo obywateli chcą kastracji pedofilów. ale ci sami ludzie stają w obronie romana polańskieg. interweniuje rząd, środowiska aktorskie. zwykły kowalski zostałby wykastrowany. romek już nie bo to przecież artysta jest. pedofilia to jedna z najgorszych zbrodni i jak zbrodnia powinna być karana. w ramach obowiązującego kodeksu karnego a nie sadystycznej zemsty.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 21:35 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)
ODPOWIEDZ

Wróć do „My Polacy”

cron