Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

9
Tak czy siak ..w demokratycznych krajach wolno wyrażać swoje opinię o rządach i rządzących....I kibole tez mają prawo do wyrażania swoich opinii.
L:Iczy sie siła argumentów a nie argument siły
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2013, 19:56 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

11
Tak się u nas sprawy mają ze kibole g*wno mogą narobić rządowi, a rząd g*wno moze narobić kibolom ;)
Juz od kilkunastu lat trąbią o zrobieniu porządku a nic z tego nie wychodzi, bo zarówno rządowych jak i kibolowych jest sporo, oni wszyscy mają swoich Ojców, swoje Matki, swoje zony, swoich braci i siostry itd... gdyby to była kwestia kulki w łeb dla kilku czy nawet kilkudziesięciu tysięcy ludków któzy stanowią problem to pewnie juz dawno by to zrobiono, ale nikt nie będzie walczył z krostą na dupie ucinając dupe razem z nogami, i tak samo nikt nie będzie walczył z guzem na mózgu ucinając całą głowę :|
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, 2:30 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

12
Ja?! pisze:dlatego władza walczy z kibolami nazywając ich mafią narkotykową o profilu przestępczym ?
Lud walczy z władzą więc władza walczy z ludem. Błędne koło nienawiści.
Tyle tylko ,ze świadczy to wyobcowaniu rządzacych z narodu..Przestali byc NAMI stali się tymi o których mówi się ONI !!! Swiadczy to tez o tym ze nie istnieje samorząd ,że nie decydujemy sami o nas samych...Ze jesteśmy jak za komunizmu zarżadzani jak stado baranów...ze ustawiono nam atrapy kapitalizmu typu
szynka jest w sklepach...ale w dalszym ciągu nie oddano nam prawa do decydowaniu o nas samych...Poseł raz wybrany ...nie moze byc odwołany przez wyborców którzy stwierdzają iz nie o to nam chodziło,ze dokonali błednego wyboru...Wiec jestesmy potrzebni tylko 4 min raz na 4 lata...I ta fikcja wyborów jest identyczna jak za Gomółki....NIC SIE NIE ZMIENIŁO !!!
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2013, 10:42 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

15
Im nie chodzi o żadne obalanie czegokolwiek, tylko o dobrą zadymę, a że powód jakiś do zadymy trzeba znaleźć...
Ot, młode chłopaki muszą się wyszumieć. Gdyby Tusk nie istniał, to pretekstem byłaby Wisła, GKS, żydzi, murzyni, pedały... nie ważny powód, ważna rozróba.
Nie wciągajcie łysych idiotów w politykę, to zwykli chuligani, dla których każdy powód jest dobry, by się ponapierdalać, nadmiar testosteronu, taki wiek, ja też się naparzałem, tylko nie mieszałem w to polityki. Punków się biło i nie pytałem czy to zwolennik Wałęsy czy Rakowskiego. Te durne, łyse pały myślą, że walczą o jakąś ideę, a walczą dla samej walki. Gdybyśmy mieli cudownych przywódców, to i tak musieliby komuś dać w dziób.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2013, 3:07 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

16
polliter pisze:Im nie chodzi o żadne obalanie czegokolwiek, tylko o dobrą zadymę, a że powód jakiś do zadymy trzeba znaleźć...
Ot, młode chłopaki muszą się wyszumieć. Gdyby Tusk nie istniał, to pretekstem byłaby Wisła, GKS, żydzi, murzyni, pedały... nie ważny powód, ważna rozróba.
Nie wciągajcie łysych idiotów w politykę, to zwykli chuligani, dla których każdy powód jest dobry, by się ponapierdalać, nadmiar testosteronu, taki wiek, ja też się naparzałem, tylko nie mieszałem w to polityki. Punków się biło i nie pytałem czy to zwolennik Wałęsy czy Rakowskiego. Te durne, łyse pały myślą, że walczą o jakąś ideę, a walczą dla samej walki. Gdybyśmy mieli cudownych przywódców, to i tak musieliby komuś dać w dziób.
:good: hehe lubie te Twoje w miarę trzeżwe spojrzenie :D Taka jest prawda, tez się naparzałem zdrowo i jeszcze wcale nie tak dawno sam biegałem po ulicy i zgrywałem twardziela, znam jako tako te środowiska i jedynym stałym punktem w ich "programie" jest- "je...ać policje" :P
A ze mozna przy okazji pozgrywać partyzanta walczącego ze złą władzą to czemu nie, dodatkowa atrakcja :lol:
Ale tak jak wcześniej napisałem, nikt tu nikogo tak naprawdę nie ruszy ;)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2013, 7:36 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

17
Hmmm...Uwielbiam trzezwe poglądy !! Takie jakie wyraża Polliter...Ja tam bym sie najpierw zastanowił na faktem iz pewne poglądy wyraża kilkadziesiąt tysięcy ludzi ( a jak sie doda do tego opinie ich rodzin i znajomych to moze ich byc kilka setek tysięcy podobnie myślących ...)


Ostatnio zmieniony 10 paź 2013, 13:10 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

18
Ja mam tylko takie pytanie komu przeszkadzają ustawki owych "kiboli" jak zostali tu nazwani? Jak wychodzą osoby pełnoletnie do walki na znanych sobie regułach i nie zagrażają innym to co to kogo obchodzi? Po co się w to wpierniczać?

Wśród tego środowiska tylko dwie grupy Wisła Sharks i Anty Wisła to jedyne środowiska, które nie zrezygnowało z noży i innej broni oraz walczą na stadionach często w nierównej liczbie. Cała masa innych klubów zaś umawia się na ustawki ustalając miejsce czas i ilość walczących oraz ewentualnie dopuszczalną broń.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2013, 16:40 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

19
Ja nie mam nic przeciwko ustawkom, jestem ich wielbicielem. Byle odbywały się one w niedostępnych miejscach, najlepiej w takich, do których karetka nie dojedzie. :D

Z tymi pogladami jest różnie. Tak jak wspomniałem, to jest testosteron, oni muszą się naparzać, często nie mają pojęcia o co, nie obchodzi ich polityka. Paru gości powie im: "walczymy przeciw Tuskowi, bo zamyka stadiony", więc huzia na Józia, obalamy rząd Tuska, bo zamyka stadiony - zaiste ciekawy pogląd na politykę.

Wiem, że za komuny ludzie naparzali się z milicją, bo z kimś trzeba to było robić, kompletnie nie interesowało ich obalenie komuny, to było wyładowanie agresji na przedstawicielach reżimu (milicji), ale nikt nie myślał o tym w kategoriach politycznego protestu. Teraz dostają medale i przywileje za walkę z systemem. Przecież to była zwykła łobuzeria, a nie jacyś opozycjoniści - śmiechu warte.
Gdy Kaczor dojdzie do władzy, to ci kibole też dostaną ordery za walkę opozycyjną, hehe... Zresztą daleko nie trzeba szukać. Zadymiarze spod znaku faszyzującej Ligi Republikańskiej, Młodzieży Wszechpolskiej itp. zasiadali w sejmie. Jaki był ich dorobek i zasługi? Robienie zadym, rzucanie kostka brukową w policję, bagatelizując swoje młodzieńcze wybryki przy zamawianiu pięciu piw.

Młodzi mężczyźni, w których buzuje testosteron zawsze będą chcieli się sprawdzić w zadymach, by rozładować agresję. Można im wcisnąć każdą głupotę, by mieć pretekst do małej zadymy. Im bardziej podniosła to idea, tym bardziej urasta ona jako usprawiedliwienie swojego chuligaństwa. Gdyby spytać szeregowego karka, nafaszerowanego sterydami kto to jest Dmowski, to odpowiedziałby, że pewnie jakiś aktor. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 10 paź 2013, 17:59 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

20
Twardostoj pisze:Ja mam tylko takie pytanie komu przeszkadzają ustawki owych "kiboli" jak zostali tu nazwani? Jak wychodzą osoby pełnoletnie do walki na znanych sobie regułach i nie zagrażają innym to co to kogo obchodzi? Po co się w to wpierniczać?

Wśród tego środowiska tylko dwie grupy Wisła Sharks i Anty Wisła to jedyne środowiska, które nie zrezygnowało z noży i innej broni oraz walczą na stadionach często w nierównej liczbie. Cała masa innych klubów zaś umawia się na ustawki ustalając miejsce czas i ilość walczących oraz ewentualnie dopuszczalną broń.
Twardostoj kibol to subkultura, zresztą oni sami tak się nazywają albo poprostu chuliganami.
Oni się negatywnie kojazą bo to nie jakieś typki co przefarbowały sobię włosy na rózowo i udają buntowników, tylko faktycznie lubią podymić ;) Tacy goście zawsze stoją w opozycji do społeczeństwa czy tam jakiegoś zastanego ładu, bo są młodzi i zbuntowani jak to napisał Polliter.
Mi tam zadne ustawki nie przeszkadzają, no ale są dewoty którym wszystko przeszkadza, wiadomo ze oni by woleli takich "buntowników kontrolowanych" w stylu emo :P No ale ze inteligencją nie grzeszą to sami roztaczają nad nimi aurę Bóg wie jakiej grozy, jak choćby te głąby z "nigdy więcej", któzy ich prowokują swoją głupotą, a ze ci chuligani tez w większości za mądzy nie są to odpowiadają im tym samym ;)
Z chuliganerią nie wojuje się ideologicznie tylko poprostu się ich krótko trzyma zeby się nie rozpanoszyli i siedzieli w swoim świecie, a poglądy to oni mają jakie mają i nie zmienią ich, bo to nie są grzeczne ludziki które rozpłaczą się jak spędzą trochę czasu w areszcie i nie tak łatwo ich urobić na swoją modłę ;)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2013, 20:29 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: bój kibiców i ludu ziemi polskiej o lepszą przyszłość

21
polliter pisze:Ja nie mam nic przeciwko ustawkom, jestem ich wielbicielem. Byle odbywały się one w niedostępnych miejscach, najlepiej w takich, do których karetka nie dojedzie. :D

Z tymi pogladami jest różnie. Tak jak wspomniałem, to jest testosteron, oni muszą się naparzać, często nie mają pojęcia o co, nie obchodzi ich polityka. Paru gości powie im: "walczymy przeciw Tuskowi, bo zamyka stadiony", więc huzia na Józia, obalamy rząd Tuska, bo zamyka stadiony - zaiste ciekawy pogląd na politykę.

Wiem, że za komuny ludzie naparzali się z milicją, bo z kimś trzeba to było robić, kompletnie nie interesowało ich obalenie komuny, to było wyładowanie agresji na przedstawicielach reżimu (milicji), ale nikt nie myślał o tym w kategoriach politycznego protestu. Teraz dostają medale i przywileje za walkę z systemem. Przecież to była zwykła łobuzeria, a nie jacyś opozycjoniści - śmiechu warte.
Gdy Kaczor dojdzie do władzy, to ci kibole też dostaną ordery za walkę opozycyjną, hehe... Zresztą daleko nie trzeba szukać. Zadymiarze spod znaku faszyzującej Ligi Republikańskiej, Młodzieży Wszechpolskiej itp. zasiadali w sejmie. Jaki był ich dorobek i zasługi? Robienie zadym, rzucanie kostka brukową w policję, bagatelizując swoje młodzieńcze wybryki przy zamawianiu pięciu piw.

Młodzi mężczyźni, w których buzuje testosteron zawsze będą chcieli się sprawdzić w zadymach, by rozładować agresję. Można im wcisnąć każdą głupotę, by mieć pretekst do małej zadymy. Im bardziej podniosła to idea, tym bardziej urasta ona jako usprawiedliwienie swojego chuligaństwa. Gdyby spytać szeregowego karka, nafaszerowanego sterydami kto to jest Dmowski, to odpowiedziałby, że pewnie jakiś aktor. :rotfl:
Taaaa....Filmik na you tube sobie ,twoje twierdzenia sobie...Widac jak sie przywiązałeś do swojej teorii...tyle tylko ze jest to tylko gazetowa teza...
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „My Polacy”

cron