Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

511
o ile umiem czytac, byla to wypowiedz jednego dziennikarza, opublikowana w jednej gazecie, za ktora zostal skrytykowany przez WLADZE Iranu
"- Obrażanie władz w innym kraju oraz używanie niestosownych słów nie jest akceptowane przez Islamską Republikę – powiedział we wtorek rzecznik irańskiego ministerstwa spraw zagranicznych, Ramin Mehmanparast, odpowiadając na pytanie dotyczące gazety, które padło podczas cotygodniowej konferencji prasowej. - Media mogą krytykować politykę, podejście oraz komentarze przedstawicieli innych państw, mogą się im sprzeciwiać, możemy wzywać ich do rozważenia swoich czynów, ale nie uważamy, by stosowanie słów obraźliwych i poniżających było czymś właściwym - dodał."

i owszem wg islamu nie wolno rzucac potwarzy tego rodzaju na kobiete.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 15:27 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

512
Jatagan, może byś pisał tylko tam, gdzie masz coś do powiedzenia?

Asmaani, ale mnie bardziej chodziło o wyrok, niż potwarz. Ismail udowadniał, że kobiety islamskie nie dotyka łamanie praw człowieka i wszystko jest rozdmuchane przez media.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 15:27 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

513
Ja mam.. A ty?
Wiele piszesz ale... co to ma do tematu? Bo nie bardzo rozumiem co ma łamanie praw człowieka w Iranie do budowy meczetu w Polsce? Chyba tyle samo co burza na Sacharze do życia seksualnego fok uszatek...
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 20:27 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

515
Jatagan pisze:Ja mam.. A ty?
Wiele piszesz ale... co to ma do tematu? Bo nie bardzo rozumiem co ma łamanie praw człowieka w Iranie do budowy meczetu w Polsce? Chyba tyle samo co burza na Sacharze do życia seksualnego fok uszatek...
odezwał się specjalista od off topów :rotfl:
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 21:50 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

516
Cieszę się że cię rozbawiłem... jak widzę niewiele ci trzeba. Zadałem ci konkretne pytanie jeśli nie bardzo wiesz jak odpowiedziec to jako administrator powinnas wiedzieć jak się zachować... chyba że taka wiedza powinna być zarezerwowana (w twoim mniemaniu) tylko dla moderatorów... jesli nie wiesz o czym piszę to zaglądnij do "mojego" tematu :D
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 22:00 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

517
Michall pisze:Jatagan podpowiem Ci - to ta sama religia jak nie zauważyłeś. Tak na marginesie jestem ciekaw czy by nam np. w takich Emiratach Arabskich pozwolili zbudować kościół katolicki.
Ale tu nie są Emiraty tylko podobno postępowy kraj europejski... ale widzę tez elementy ciemnogrodu. W Afryce chrześcijanie wymordowali Muzułmanów w meczecie więc jestes mordercą... ta sama religia jak nie zauwazyłes. W innym temacie zarzucasz mi stosowanie odpowiedzialności zbiorowej... tu już to nie obowiazuje bo jest ci tak wygodnie? Żałość.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 22:08 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

519
w Emiratach sa koscioly, i w wielu krajach muzulmanskich.
jedynym krajem muzulmanskim, ktory zabrania budowania kosciolow jest Arabia Saudyjska. wiec przestan bredzic bzdury nie majac zadnej wiedzy na ten temat Michall.

pani Sakineh, po smierci jej meza zostala osadzona za cudzolostwo z dwoma mezczyznami. potem w czasie procesu zabojcy jej meza wyszlo na jaw, ze i z nim miala intymne relacje i jest wspolwinna smierci swojego meza. wtedy wytoczono jej proces o cudzolostwo z zabojca meza i wspoludzial w morderstwie.
wyrok kobieta dostala za cudzolostwo, i wspoludzial w morderstwie meza- zadne z niej niewiniatko i jak czytam wynurzenia pani Bruni o jej wielkich pieknych oczach blablabla- to sie zastanawiam czemu p. Bruni nie ujmie sie za innymi mordercami skazanymi na kare smierci i o ich wielkich oczach przepelnionych lzami nie napisze... wynurzenia p. Bruni o tych lzach i oczach sa po prostu smieszne.

nawiasem mowiac w lipcu iranska ambasada w UK podala, ze Sakineh Mohammadi Ashtiani zostanie powieszona, nie ukamieniowana. nie wiem czy mozna polegac na tym oswiadczeniu ale jesli jest prawdziwe cala ta tyrada anty-ukamieniowawcza jest bez sensu i p. Bruni powinna wiedziec o tym bo od lipca jednak troche czasu uplynelo.

kazdy kraj rzadzi sie swoimi prawami, rzeczona Iranka zaryzykowala, popelnila zbrodnie i zostala zlapana i skazana. ryzyko sie nie oplacilo.

ciekawe czemu sie po prostu nie rozwiodla? czemu musiala planowac morderstwo ze swoim kochankiem?

nastepna ciekawa rzecz- jedna iranska morderczyni straci zycie, skazana wyrokiem sadu.
miliony niewinnych Pakistanczykow dotnkela tragedia nieporownywalnej z niczym powodzi- tysiace umarlo i pewnie umrze z glodu w najblizszym czasie, bo woda zmyla plony na milionach km2... ale los tych ludzi nie obchodzi p.Bruni, dlaczego? bo los Sakineh Mohammadi Ashtiani mozna wykorzystac jako orez do walki z islamem a to teraz taki popularny sport.

rozumiem bronic niewinnej osoby- ale Sakineh Mohammadi Ashtiani nia nie jest.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 9:44 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

520
Wiesz co, z tego co podaje światowa prasa, to to co robią w Iranie z tą kobietą to jest cyrk, raczej byłby cyrk, gdyby nie chodziło o życie. W 2006 roku dostała 99 batów za cudzołóstwo, po wykonaniu rzekomo przyznała się do winy współudziału w morderstwie, w sądzie zeznania odwołała, bo były pod przymusem(trudno nie uwierzyć po 99 batach). Na tej podstawie kobieta została skazana na ukamieniowanie. Dowodem na to że proces musiał być jednym wielkim matactwem jest próba aresztowania adwokata Mohammad Mostafaei, obrońcy kobiety, któremu udało się uciec do Turcji i tam został zatrzymany, poprzez amnesty international stara się o azyl. Dodatkowo jest zakaz komentowania tej sprawy przez dziennikarzy. W lipcu, już po udzieleniu azylu adwokatowi, są najpierw zawiesił wykonanie kary a potem zamienił ukamieniowanie na powieszenie.
Najgłośniej protestują irańskie kobiety mieszkające poza granicami kraju, tu masz zdjęcie z Londynu
Obrazek
A tu drugi głośny przypadek, dzięki rodzinie tej dziewczyny, pobitej, zgwałconej i zastrzelonej przez milicję za niewłaściwy rzekomo ubiór
Obrazek
http://droi.wordpress.com/?s=babazadeh+elnaz
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 11:09 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

521
victorio- jeszcze raz, bo moze kolejnosc wydarzen Ci sie pomylila?

1. Sakineh ma kochanka, ktorego namawia do zamordowania jej meza
2. plan wykonany, kochanek idzie do wiezienia
3. Sakineh korzysta z wolnosci i cudzolozy z 2 roznymi mezczyznami
4. Sakineh zostaje zlapana, oskarzona o cudzolostwo, skazana na kare chlosty, kara zostaje wykonana, Sakineh idzie wolno, case closed
5. kochanek Sakineh w wiezieniu zeznaje jaka byla jej rola w zabojstwie meza
6. Sakineh aresztowana, oskarzona, skazana za cudzolostwo z zabojca meza i wspoludzial w morderstwie

Sakineh namowila kochanka, zeby zamordowal jej meza... on poszedl za to do wiezienia, chronil jej tylek... a co robi Sakineh? znajduje sobie nowych kochankow.
czy to jest normalne? jaka trzeba byc kobieta, czlowiekiem, zeby robic takie rzeczy?

to, ze odwolala zeznania, nie dziwi mnie bo kazdy chce ratowac zycie. i nie bylo tak ze zeznania wymuszono chlosta, to dzialo sie o wiele pozniej.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 11:18 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

522
budowanie kościołów powinno być zakazane , a te co już wybudowano powinno sie zburzyć , wszystkich przywódców religijnych zebrać na jedną wyspę by wspólnie mieszkali w jednej jaskini i pokazali dowód swej uczciwości wobec Boga . Bogu nie są potrzebne światynie , człowiek jest światynią Boga !
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 11:22 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

523
Pewnie z adwokatem też cudzołożyła i dlatego naraził siebie i swoją rodzinę..... http://www.efi.org.pl/apele-kampanie ech asmaani mamy ten sam internet, to samo możemy przeczytać, a to czy uwierzymy czy nie, to już jest indywidualna sprawa. Bronią ją jej własne dzieci, to dzięki nim i adwokatowi świat usłyszał o całej sprawie, dzięki nim nie została jeszcze ukamieniowana.

Inny przykład
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,8230 ... nanie.html
http://wyborcza.pl/1,76842,6361637,Arab ... biety.html

A swoją drogą czy Wam to czegoś nie przypomina?
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 11:42 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

524
Crows pisze:budowanie kościołów powinno być zakazane , a te co już wybudowano powinno sie zburzyć , wszystkich przywódców religijnych zebrać na jedną wyspę by wspólnie mieszkali w jednej jaskini i pokazali dowód swej uczciwości wobec Boga . Bogu nie są potrzebne światynie , człowiek jest światynią Boga !
Przecież kościół jest jaskrawym przykładem na istnienie Boga.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 15:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

525
Nadal nie wiem co ma proces tej kobiety do tego czy Meczet w Warszawie ma powstać czy nie... będą się tu modlic sędziowie z Iranu czy jak?
Jak dla mnie to mogą wybudować nawet kosciół pod wezwaniem Antona Szandora LaVey jeśli jego wyznawcy sami go sfinansują i z przyczyn czysto prawnych jego budowa nie zostanie zasadnie zakwestionowana.
Za to co robia Islamiści na Bliskim Wschodzie nie moga odpowiadac Polscy Muzułmanie... chyba to ty pisałas w innych tematach coś na temat odpowiedzialności zbiorowej... czyzby jak zwykle tylko puste słowa?
Ab chłopie mnie tez się taki podoba :D Zgłoś postulat że jak ma być to albo taki albo żaden :D
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 16:08 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

526
Szczerze powiedziawszy ... szum o meczet z jednym minaretem ... z tego co się zorientowałem to muzułmanom przede wszystkim zależy na miejscu gdzie mogliby godnie modlić się do Allacha , czyli po prostu sala modlitewna (jeżeli mówimy o samej religii), ale część osób nie kryje również swej ironii na temat owego minaretu ... a ironie losu najwięcej dymu narobili ci,którzy nie są bezpośrednimi sąsiadami meczetu - czy raczej centrum.Bo okoliczni mieszkańcy za przeproszeniem mają całą sztucznie wytworzoną sytuację zwyczajnie w nosie i tyle.
No ale jaki kraj - taki meczet :D

W ogóle to jaja wyszły ... :|

Muzułmanie chcą kolejnego meczetu w stolicy. - Ten, który powstaje przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, nie jest budowany przez gminę wyznaniową - twierdzą. Władze miasta są zaskoczone tymi żądaniami - podaje IAR.

Ratusz odpowiada, że przecież właśnie jest budowany na warszawskiej Ochocie. Muzułmanie argumentują, że meczet przy rondzie Zesłańców Syberyjskich buduje zupełnie ktoś inny a nie gmina wyznaniowa.
Jest fundowany przez darczyńcę z Arabii Saudyjskiej. Tymczasem polscy muzułmanie pieniądze zebrane na budowę świątyni przekazali w 1939 roku na obronność kraju, a po wojnie utracili podarowaną im przez Piłsudskiego działkę.
Grzegorz Bohdanowicz z Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej w Warszawie mówi: "zostaliśmy bez niczego". Gmina nie zaprzestaje starań. Zwróciła się do posłów. Liczy na ich mediację zaraz po wakacjach parlamentarnych. Grzegorz Bohdanowicz podkreśla, że chodzi o porozumienie, a nie o kłótnie i spory. "Chcemy ugody z miastem", wyjaśnia.
Miasto odpowiada: polscy muzułmanie mogą kupić z bonifikatą działkę należącą do samorządu warszawskiego. Nie mogą natomiast odzyskać dawnej. Wszystkie możliwe terminy minęły.
Marcin Ochmański ze stołecznego Ratusza przyznaje, że powojenna nacjonalizacja i dekret Bieruta "dużo tutaj namieszały", lecz procedury są jasne. Trzeba kupić coś nowego, ale najpierw rozejrzeć się na rynku nieruchomości.
Tymczasem przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, w dzielnicy Ochota, rośnie inny meczet. Jego budowa wywołała liczne protesty mieszkańców Warszawy, obawiających się, że może on stać się ośrodkiem indoktrynacji wojującego islamu.
Sławomir Nosowicz, naczelnik z Urzędu Dzielnicy Ochota, informuje, że ma to być centrum kultury muzułmańskiej wraz z salą modlitewną. Zapewnia, że nawoływań muezina do modlitwy - pięciokrotnego w ciągu dnia - nie będzie słychać na ulicach.
W Polsce żyje do czterdziestu tysięcy muzułmanów. Korzenie wielu rodzin sięgają polskiego średniowiecza. Budowany właśnie meczet będzie piątą islamską świątynią w Polsce.

http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/k ... 84111.html
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1670176,wiadomosc.html

Także zasadniczo ... Kościół to nie biblioteka choć i na siłę w bibliotece każdy modlić się może.
Centrum to nie meczet - a raczej z dużą dozą wyobraźni budynek aspirujący do niego ;)
Będzie sala modlitewna , ale meczet z "prawdziwego zdarzenia" to raczej średnio no i teraz zaistniał plan nowego meczetu :)
Oczywiście trzymam kciuki za jego budowę :)
Także Jatagan bez obaw :D - różni pieniacze nie chcieli mieć jednego z "prawdziwego zdarzenia" - będą być może mieli dwa hahaha :D
Przynajmniej w ich poglądzie ;)
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 16:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

527
transfer pisze:Przecież kościół jest jaskrawym przykładem na istnienie Boga.
kośćiół => kość w ciele =>człowiek jest światynią ,
Jezus rzekł;
".........ja jestem światłem, które jest nad wszystkim , ja jestem pełnią , pełnia zdradza sie ze mnie i pełnia przybywa do mnie ,rozczepcie kawałek drewna - ja jestem tam , podnieście kamień - tam mnie znajdziecie , lecz nie znajdziecie mnie w budowlach z drewna i kamienia............."
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 16:29 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

528
Crows, dla ciebie czy dla mnie i jescze dla pewnej rzeszy ludzi jest oczywiste że do tego aby być z Bogiem nie jest potrzebny budynek... dla niektórych jednak jest to ważne. Nie mnie czy tobie osądzać czy jest to własciwe czy nie. Jeśli polscy muzułmanie w Warszawie chcą mieć swoje miejsce do modlitwy to maja do tego takie samo prawo jak Katolicy do Koscioła, Żydzi do Synagogi albo Prawosławni do Cerkwi.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 18:27 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

531
meczety nie maja takiej funkcji w islamie jaka maja koscioly w katolicyzmie.
istnienie meczetow wynika jedynie z obowiazku modlitwy i z wiary, ze modlitwa wspolna znaczy wiecej niz indywidualna. islam to religia wspolnoty.

a wiec, muzulmanie potrzebuja miec miejsce- czyste, to ma ogromne znaczenie- gdzie mogliby w ciagu dnia przychodzic i sie modlic, jesli w wiekszym towarzystwie, tym lepiej.
miejsce to powinno byc wyposazone w dostep do czystej wody, bo przed modlitwa nalezy wykonac ablucje.
to oznacza meczet. nie jest miejscem 'swietym', w islamie mamy tylko 3 swiete miejsca- meczet w Mekce, meczet Proroka w Medynie, i meczet Al Aksa w Jerozolimie. kazdy inny meczet jest po prostu miejscem pelniacym okreslona funkcje, aczkolwiek atak na meczet muzulmanie wezma sobie do serca jako atak na wazne miejsce w ich zyciu.

tak, ze pisanie o meczecie jako o swiatyni- troche nie pasuje.
co sie robi w meczecie?
przede wszystkim, modli sie. czy to codzienne modlitwy, czy modlitwy piatkowe, a takze modlitwy swiateczne, z okazji obu swiat Eid. w Ramadanie w meczecie organizowane sa iftary, wspolne posilki na przelamanie postu, oraz modlitwy tarawih, nocne.

o modlitwie piatkowej- kazdy dorosly muzulmanin plci meskiej ma OBOWIAZEK uczestniczenia w modlitwie piatkowej /jumua/. jumua sklada sie z kazania, i modlitwy 2 rakatowej. jakie tresci gloszone sa na kazaniach w polskim meczecie?
tu http://islam-lublin.dzs.pl/menu/multimedia/ mozna posluchac kazan imama Nidala Abu Tabaq wygloszonych w lubelskim meczecie.

do tego muzulmanom potrzebne sa meczety.

w Polsce KAZDY czlowiek moze wejsc do meczetu i bedzie mile widziany.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 8:00 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

532
Sorka... nie bardzo sie orientowałem ale teraz juz zanotuje. Meczet - miejsce modlitwy :D
Tym bardziej, jesli jest to tak wazne a nie ma innych przeciwskazań to polscy muzułmanie powinni mieć takie miejsce. A to że bedą się w nim modlić też współwyznawcy z innych państw... dla mnie moga nawet marsjanie o ile sa wyznawcami tej religii. Nie mogę pojać skąd w niektórych tyle nietolerancji... no ale to proste rozumowanie Kargula i Pawlaka: ja ci dzbanek jak ty mi koszulę...
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 8:28 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

533
jak moze wygladac meczet- ostatnia wielka budowla z UAE


szkoda ze w Polsce nie da rady czegos takiego zbudowac... nie chodzi mi konkretnie, zeby byl to meczet, ale nawet kosciol tak piekny i z takim rozmachem... jej nawet hotel...
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 8:40 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

535
tak dlugo az US Troops Cie zaaresztuja za dziwne, podejrzane zachowanie i zamkna w Abu Ghraib- i poddadza torturom, bo niby czemu nie?
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 12:20 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

536
W centrum Bagdadu to pewnie najpierw oberwałbyś od Marines... po za tym pomyrdałeś troszkę. Muzułmanie nie działaja na "pałę" maja pozwolenie miasta, mają swoją działkę... więc wiesz namiot w dowolnie wybranym miejscu... khm... no, teges... ale skoro masz takie kaprycho.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 14:16 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Wróć do „My Polacy”

cron