Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

571
... a widzieliście jak Darth Vader w umieszczonym przeze mnie filmiku gra na organkach ? - nikt go nie przebije :D

Aaaa zresztą :D
Macie :P

"Four Lions" - czyli terroryści na kwasie ;)
Zwróćcie uwagę jak kolo strzela ze stingera :ahah: - polecam obejrzeć film :)
http://www.filmweb.pl/film/Four+Lions-2010-502713

[youtube][/youtube]

Ten poniżej niszczy normalnie :ahaha:

[youtube][/youtube]

Ile dziewic w raju dostaniemy (lot na WTC) ?

[youtube][/youtube]

Waszego ulubieńca też wklejam :D

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 19:08 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

572
Wybaczcie, wątek jest zbyt pokaźny, abym go dziś przekopała, dlatego bez wchodzenia głębiej w toczącą się polemikę się udzielę :) Moim zdaniem skoro żyją wśród nam muzułmanie, mają prawo do własnej infrastruktury, a miejsce modłów jest w tym względzie jedną z najważniejszych, najbardziej podstawowych potrzeb. Chrześcijanie podnoszą larum, kiedy im się w jakimś zakątku ziemi nie pozwala wznosić świątyń czy katechizować, a sami (nie wszyscy oczywiście, nie uogólniam) protestują przed wzniesieniem meczetu w stolicy kilkudziesięcio milionowego państwa europejskiego. Polska (przynajmniej wg ustawy zasadniczej) jest krajem neutralnym religijnie, zapewniającym prawo do wolności wyznaniowej i praktyk religijnych, więc czemu pośród kilkunastu tysięcy kościołów katolickich nie może stanąć kilka meczetów? Wg mnie może, a nawet powinno :)
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 19:12 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

573
Sailor pisze:Wybaczcie, wątek jest zbyt pokaźny, abym go dziś przekopała, dlatego bez wchodzenia głębiej w toczącą się polemikę się udzielę :) Moim zdaniem skoro żyją wśród nam muzułmanie, mają prawo do własnej infrastruktury, a miejsce modłów jest w tym względzie jedną z najważniejszych, najbardziej podstawowych potrzeb. Chrześcijanie podnoszą larum, kiedy im się w jakimś zakątku ziemi nie pozwala wznosić świątyń czy katechizować, a sami (nie wszyscy oczywiście, nie uogólniam) protestują przed wzniesieniem meczetu w stolicy kilkudziesięcio milionowego państwa europejskiego. Polska (przynajmniej wg ustawy zasadniczej) jest krajem neutralnym religijnie, zapewniającym prawo do wolności wyznaniowej i praktyk religijnych, więc czemu pośród kilkunastu tysięcy kościołów katolickich nie może stanąć kilka meczetów? Wg mnie może, a nawet powinno :)
I to tłumaczę od dawna (dzięki bo już myslałem że to ze mna coś nie tak)... w zamian słysze tylko o terrorystach...
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 19:33 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

574
To częsty błąd Jatagan, a przecież terroryści to nie islam, tak samo jak obrońcy krzyża to nie chrześcijanie. To tylko pewien odłam, dewiacyjny zresztą. Utożsamianie jakiejś części z ogółem jest bezpodstawne i bardzo krzywdzące. Znakomita większość muzułmanów miłuje pokój i tolerancję, wybudowanie meczetu nie zamieni ich raczej w żądnych krwi fanatycznych bojowników, a pomoże na pewno poczuć się wśród Nas rozumianymi i trochę bardziej u siebie :)
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 19:48 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

575
Dotknęłaś sedna sprawy które tu męczę od długiego czasu Sailorku w tym nawet wyprodukowałem w pocie czoła pytania w pości #557 :)
Jatagan - to nie Ty tam przypadkiem w "Four Lions" stałeś na wzgórzu waląc z tego stingera ?!? hahaha :D
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 20:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

576
Nie ale się pochwalę ze byłem swiadkiem odpalenia rakiety Karol Gustaw i nawet potrzymałem wyrzutnię w dłoniach :) na tyle stać było WP podczas poligonu... ;)
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 21:17 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

577
Jatagan pisze:Nie ale się pochwalę ze byłem swiadkiem odpalenia rakiety Karol Gustaw i nawet potrzymałem wyrzutnię w dłoniach :) na tyle stać było WP podczas poligonu... ;)
No proszę - jaki kraj tacy i zamachowcy hahahaha :rotfl:
Jataganie a celowałeś w coś czy tylko Panu Bogu w okno ? ;)

Wiem, wiem o czym piszesz - tylko że ja tych cholernych wyjazdów na poligon nie znosiłem ... brr czołganie się w opek'sie tfuuu :mad:

Stoi dwóch pijaczków w centrum Warszawy, jedno piwko, drugie piwko...
Stoją, czas leniwie płynie.
Nagle uwagę jednego przykuwa jakiś ruch na nieboskłonie. Patrzy, a tu w stronę Pałacu Kultury leci facet na lotni.
- Patrz Józek! Co on robi?!?!
Lotnia coraz bliżej Pałacu, bliżej i bliżej... Łups! Lotnia w drobny mak, lotniarz jak kamień spada w dół.
- Heniu... jaki kraj taki atak terrorystyczny.
:ahah:


Dowcipy o wujaszku Ossamie :P
http://www.ekabaret.pl/dowcipy-29-osama ... rysci.html
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 21:24 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

578
Abesnai pisze:Dotknęłaś sedna sprawy które tu męczę od długiego czasu Sailorku w tym nawet wyprodukowałem w pocie czoła pytania w pości #557 :)
To fajnie, bo właśnie o sedno mi chodziło i dla mnie ten temat jest aż nazbyt oczywisty :) Ja od urodzenia miałam komfort praktykowania religii w miejscu ku temu przeznaczonym i nie potrafię sobie wyobrazić, aby było inaczej. To, że inni są pozbawienie takiej możliwości to niczym nie usprawiedliwiona dyskryminacja.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 21:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

579
Amen Sailorku... każdy ma niezbywalne prawo praktykowania swojej religi o ile nie została ona uznana za nielegalna a o ile mnie pamięć nie myli to Islam taka nie jest.

Ab, ja uwielbiałem poligony... skoki na Błędowską albo do Zalewu Sulejowskiego... zjazdy linowe w Bieszczadach i... kapiele w sniegu na "Maziarni" w Nowej Dębie :D ... opeks też ale to był dodatek do naprawdę fajnej przygody :D A celowałem w bliżej nie okreslony cel bo to nie moja działka nawet... udało mi się potrzymać to cacko (wtedy szczyt techniki) ja miałem swojego Glauberyta (wcześniej poczciwe AK) bo ze względu na powierzony sprzęt (titutita tu kosmita :) )nie mogłem się dodatkowo krępować podczas skoków. Ale to już po za tematem... sorka :)
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 22:07 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

580
Żeby tak bardzo optymistycznie tej dyskusji nie zakończyć :P przemyślcie, Wasze reakcje, gdy przychodzi krytykować KK myśli od razu biegną ku górze, a więc lincz dostają hierarchowie i pomniejsi , ale jakoś żadnemu krytykantowi do głowy nie przychodzi zajmować się tym co czuje w takiej chwili zwykły szeregowy katolik, gdy krytyka zwraca się ku Islamowi, przede wszystkim odzywają się głosy obrony biednego szeregowego Muzułmanina. Jeśli ktoś myśli, to zrozumie o czym mówię.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 23:37 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

581
Eeeee Viki no to teraz chyba rozumiem czemu prawie notorycznie zlewałaś moje posty w temacie hyhyhy :ahah:

Jataganku - ja byłem w łączności - bo matka nie miała gdzie mnie posłać hahaha :ahaha:
Sailorku - :tak:

PS
Ale ja się nie czuję nigdy zbytnio dotknięty - jedynie co swego czasu adullam mnie mocno podrażnił,baranek jeden ...
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 0:29 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

583
Nooo ... nie rozumiem ? Możesz jaśniej ?

PS
Żeby tutaj może nie dźgać tematu napisz mi na Pogaduchach ;)
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 0:46 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

584
no pliz victorio
ja nie mam nic wspolnego z atakami terrorystycznymi- wiec jaka jest moja odpowiedzialnosc?
natomiast Ty, piszac takie glupoty czy zdajesz sobie sprawe ze czytaja je rozni ludzie, nawet z zaburzeniami psychicznymi? ze ktos moze lyknac te klamstwa, poczuc nienawisc, isc i zabic jakiegos muzulmanina zeby rozladowac frustracje i pokazac kto tu rzadzi? i tu zaistnieje bezposredni zwiazek przyczynowo skutkowy miedzy Toba, Twoimi klamliwymi postami, i czyjas smiercia.

ten idiotyczny artykul w RzP o przynaleznosci LM do innej organizacji zostal juz dawno sprostowany- ale Tobie wygodniej o tym nie wiedziec, prawda?

i przeciwstawianie sobie LM i Tatarow- zalosne! nie macie najmniejszej wiedzy o tym, jakie sa relacje miedzy nami. charakter MZR jest nie tylko muzulmanski, ale przede wszystkim, tatarski, i ktos, kto nie ma tararskich korzeni- jak ja czy pierwszy z brzegu Arab, Pers czy Pakistanczyk- nie ma wiekszych powodow czy tez mozliwosci, zeby uczestniczyc czynnie w dzialaniach tej organizacji.
natomiast obie organizacje sie szanuja i wspolpracuja ze soba, wladze sa w stalym kontakcie, takze towarzyskim i jesli Tatar przychodzi do meczetu Ligi nikt mu z tego powodu nie robi sekow i vice versa.
wszyscy, ktorzy opierajac sie na wyssanych z palca rewelacjach medialnych wierza ze jest inaczej, sa zalosni :)

w ogole, victorio- niewielka masz wiedze o tym, o czym usilujesz pisac. podajesz nieaktualne artykuly, wymyslasz wlasna mitologie- czy MZR nigdy nie byl finansowany z zewnatrz? byl, byl, i nadal jest, zaskoczenie? a gdzie ucza sie -za darmo, uzyskujac stypendia- imamowie MZR, jak nie w Arabii Saudyjskiej?

i co teraz tez MZR oskarzysz o terroryzm?

muzulmanie nigdy nie wyciagali reki po pieniadze czy lokale do panstwa polskiego, nie chcac byc ciezarem, szukano innych zrodel finansowania- na dorazne potrzeby wystarczaja skladki, ale budowa meczetu- to juz duzo wiekszy wydatek. wiec znaleziono prywatnego sponsora. a twierdzenie, ze poniewaz pochodzi on z Arabii Saudyjskiej=terroryzm jest po prostu bezczelnym naduzyciem. nie znasz victorio tego czlowieka i nie wiesz jakie ma poglady, a wielu najznamienitszych uczonych saudyjskich nie raz wypowiadalo sie ostro przeciwko terroryzmowi- tyle ze Tobie wygodniej jest o tym nie wiedziec.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 10:04 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

585
No temu co napisanoi wyżej ciężko ci będzie Viktorio zaprzeczyc... Co do KK nie wiem jak inni ale ja jadę po równi a najmniej po tych "hierarchach". Zwaz tez że wypowiadam się w kwestiach o których cokolwiek wiem nie tak jak ty o muzułmanach a co zdaje się zauważyła własnie Asmaani :D . Moja krytyka jesli chodzi o KK ogranicza się w sumie do pewnej grupy kleru która koloradki nosi przez przypadek lub z innych powodów nie związanych z wiarą oraz do moheriady i nazywam rzeczy po imieniu. Ale przede wszystkim czynię taka krytykę bo zetknąłem się z przejawami zakłamania, nietolerancji i wszelkiej masci fobii właśnie w srodowisku katolickim które to srodowisko nazywam moherami. Kapujesz? Dwie grupy: Katolicy i mohery... a ty co mozesz przykrego powiedzieć o muzułmanach których spotkałaś? A moze miałas kontakt tylko z "Ahmedami" :D
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 10:24 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

586
Jeśli myślicie, że teraz najlepszą obroną będzie atak, to się grubo mylicie :D moim bezczelnym nadużyciem jest mówić o terroryźmie, który jest realny, istnieje i nie zrzuciły go ufoludki. Moim bezczelnym nadużyciem jest domagać się wyjaśnienia kwestii finansowania, Was może zadowalają określenia ktoś, jacyś z różnych państw ale mnie nie. Ostatni wypadek z zamknięciem meczetu w Hamburgu, potwierdził, pomimo Waszych usilnych starań wmówienia że meczety tylko modlitwie i przyjacielskim stosunkom służą, moją bezczelność niewiary w szczerość Islamu. A więc jestem bezczelna i będziecie musieli z tym jakoś żyć :D
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 11:12 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

587
victoria pisze:Jeśli myślicie, że teraz najlepszą obroną będzie atak, to się grubo mylicie :D moim bezczelnym nadużyciem jest mówić o terroryźmie, który jest realny, istnieje i nie zrzuciły go ufoludki. Moim bezczelnym nadużyciem jest domagać się wyjaśnienia kwestii finansowania, Was może zadowalają określenia ktoś, jacyś z różnych państw ale mnie nie. Ostatni wypadek z zamknięciem meczetu w Hamburgu, potwierdził, pomimo Waszych usilnych starań wmówienia że meczety tylko modlitwie i przyjacielskim stosunkom służą, moją bezczelność niewiary w szczerość Islamu. A więc jestem bezczelna i będziecie musieli z tym jakoś żyć :D
Ataki to ty kochana przypuszczasz na środowiska Islamskie w tym kraju. Raz wołasz o terroryżmie, raz się ze swoich tez wycofujesz. Myślę ze mówisz o sprawach o których nie masz zielonego pojecia i prawdą jest to co mówię... (tego co pisał Ab o Ecie i Baskach pewnie nawet nie czytałas) w kazdym Ahmedzie widzisz terorystę i mało tego, jeszcze krzyczysz że to terrorysta zanim go zobaczysz. To się nazywa chyba islamofobia albo antysemityzm...
Co do finansowania to tak jak napisała Asmaani, dla ciebie sponsor z AS = terrorysta. To i pewnie te bliźniaczki syjamskie były też rozdzielane za pieniądze Al-Kaidy... lecz się.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 12:06 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

588
terroryzm to nie jest zjawisko przypisane do islamu jak twierdzi bezczelnie 'prof' Wolniewicz.
zbadano zjawisko i okazalo sie co nastepuje

Raport FBI zawierający chronologiczną listę incydentów terrorystycznych w Ameryce w latach 1980-2005.

http://www.fbi.gov/publications/terror/ ... 2_2005.pdf

Incydenty przypisywane terrorystom muzułmańskim stanowią 6%.

Według publikowanego corocznie przez Europol raportu "EU Terrorism Situation and Trend Report" dotyczącego incydentów terrorystycznych w Europie z lat 2006-2009, ataki przypisywane terrorystom muzułmańskim stanowią 0.4%.

podsumowanie tego raportu:
Islamist terrorism is still perceived as being the biggest threat worldwide, despite the fact that the EU only faced one Islamist terrorist attack in 2008. This bomb attack took place in the UK…Separatist terrorism remains the terrorism area which affects the EU most. This includes Basque separatist terrorism in Spain and France, and Corsican terrorism in France…Past contacts between ETA and the FARC illustrate the fact that also separatist terrorist organizations seek cooperation partners outside the EU on the basis of common interests. In the UK, dissident Irish republican groups, principally the RIRA and the CIRA, and other paramilitary groups may continue to engage in crime and violence.

i to co wypisujesz w dalszym ciagu bede nazywac bezczelnym klamstwem, bo to jest bezczelne klamstwo!
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 12:49 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

589
Jatagan, gdybym ja była takim specjalistą od tych spraw, to nie siedziałabym tutaj z Wami na forum :D Jakoś nigdy nie słyszałam o Baskach w naszym kraju ani u naszych sąsiadów, a o zagrożeniu terroryzmem muzułmańskim tak. Asmaani możesz patrzeć na białe i twierdzić, że jest czarne, ale co z tego wynika? I zapewne powiesz mi kilka słow sprostowania na temat tych kilku kłamstw z całej lawiny, która na nas spada?
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5879833,00.html
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4782327,00.html
http://www.psz.pl/tekst-32269/Zatrzyman ... w-Norwegii
http://www.psz.pl/tekst-33117/Francuski ... slamskiego
http://www.psz.pl/tekst-30516/Pakistans ... owym-Jorku
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 15:03 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

590
A masz coś o zagrożeniach w Polsce... bo jak na razie to objechałas zachód Europy, Skandynawię i USA... jakoś nie doczytałem nic o Polsce. To tylko potwierdza to o czym pisałem wcześniej... izolacja, społeczne odrzucenie. A tu patrz... tyle lat i Pałac Kultury stoi jak stał. No i...? Nawet wzmianki o jakimkolwiek realnym zagrozeniu... a nie, przepraszam. Kilka lat temu było głosno o fotografowaniu jakiejś jednostki wojskowej. Po ustaleniu emocje opadły, wyszło na to że jakies "czeresniaki" wpadły na "genialny" pomysł który zaowocował "białą mewa" czyli drugim stopniem gotowosci na wszystkich obiektach w kraju.
Tylko potwierdzasz swoja fobię. Jak dla mnie jesli coś ma "pierdutnać" to i tak "pierdutnie" niezależnie od tego czy Meczet - Centrum powstanie czy nie a jeszcze szybciej jesli kilku oszołomów uzna ze protesty w Polsce czy zakazy są wymierzone bezposrednio w wiarę. Paradoksalnie zachowania takie jak twoje mogą tylko doprowadzic do tego o czym mówisz. Jak dotąd Polska miała swietne stosunki z krajami muzułmańskimi. Budowalismy drogi i fabryki w Iraku, Arabii Saudyjskiej, Iranie, Maroku... dzięki temu min. liczba zabitych i rannych w Iraku i Afganistanie wsród Polaków nie zapisuje się w czterocyfrowych liczbach jak to ma miejsce wśród żołnierzy USA.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 17:10 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

593
victorio dla Ciebie istnieje tylko to, o czym w gazetach Ci napisza. a gazety nie pisza o wszystkim.
i to nie moje widzimisie- a raporty FBI i Europol, a chyba nie podejrzewasz obu tych instytucji o chec wybielania islamu i muzulmanow?

czy wiesz, ile niewinnych osob zostalo zabitych w Pakistanie w wyniku pomylkowych atakow amerykanskich samolotow bezzalogowych? ponad 700.
czy nazwiesz to terroryzmem? bo ja tak. samolot panstwa A lata sobie nad panstwem B z ktorym nie jest w stanie wojny, i zabija jego obywateli- wlaczajac w to kobiety i dzieci.
a ze w polskiej TV i gazetach o tym nie pisza? well to wg Ciebie pewnie oznacza, ze ludzie ci nigdy nie istnieli.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 20:14 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

594
asmaani pisze:czy wiesz, ile niewinnych osob zostalo zabitych w Pakistanie w wyniku pomylkowych atakow amerykanskich samolotow bezzalogowych? ponad 700.
czy nazwiesz to terroryzmem? bo ja tak. samolot panstwa A lata sobie nad panstwem B z ktorym nie jest w stanie wojny, i zabija jego obywateli- wlaczajac w to kobiety i dzieci.
a ze w polskiej TV i gazetach o tym nie pisza? well to wg Ciebie pewnie oznacza, ze ludzie ci nigdy nie istnieli.
piszą, czytam, ale jeszcze raz pytam co to zmienia? usprawiedliwia terroryzm? wybiela? w Afryce ludzie umierają z głodu, dziesiątkują je choroby, w Meksyku giną tysiące dzieci, gwałcone, zmuszane do pracy, zabijane dla organów do przeszczepów, zła na świecie jest cały ogrom, ale żadne zło nie jest usprawiedliwieniem dla innego.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 22:49 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

595
Viki ... zmienisz to ?
Bo ja nie potrafię a trzymam się tego co przeanalizowałem,wiem,widzę jak i również wierzę.
Vikuś .. a w co Ty wierzysz ?
Wyznajesz może również jakąś religię ?
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 23:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

596
victoria pisze:
asmaani pisze:czy wiesz, ile niewinnych osob zostalo zabitych w Pakistanie w wyniku pomylkowych atakow amerykanskich samolotow bezzalogowych? ponad 700.
czy nazwiesz to terroryzmem? bo ja tak. samolot panstwa A lata sobie nad panstwem B z ktorym nie jest w stanie wojny, i zabija jego obywateli- wlaczajac w to kobiety i dzieci.
a ze w polskiej TV i gazetach o tym nie pisza? well to wg Ciebie pewnie oznacza, ze ludzie ci nigdy nie istnieli.
piszą, czytam, ale jeszcze raz pytam co to zmienia? usprawiedliwia terroryzm? wybiela? w Afryce ludzie umierają z głodu, dziesiątkują je choroby, w Meksyku giną tysiące dzieci, gwałcone, zmuszane do pracy, zabijane dla organów do przeszczepów, zła na świecie jest cały ogrom, ale żadne zło nie jest usprawiedliwieniem dla innego.
Bardzo szybko zmieniasz zdanie... to o usprawiedliwianiu napisałem w zwiazku z poruszanym tematem zamachów terrorystycznych i czystek dokonywanych przez AK... jakoś wtedy znajdowałas usprawiedliwienie... i wybielałaś akowców. Aaaaaa rozumiem.... to byli "nasi terrorysci". Hipokryzja? Tak to się nazywa? A może potwierdzasz to co napisałem o islamofobii i antysemityźmie?
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 23:35 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

597
victorio terroryzmu nic nie usprawiedliwia.
ale posluguja sie nim obie 'strony' i obie 'strony' maja krew na rekach. tyle ze zachod przywdziewa pelna hipokryzji maske i oskarza strone druga o swoje wlasne grzechy, ktore skwapliwie popelnia zeby zawladnac surowcami naturalnymi narodow, ktore w porownaniu z potega Zachodu sa bezsilne.
a zeby usprawiedliwic kolejne wojny kolonialne, bo tym one sa- wmawia sie szarym, zwyklym ludziom, ze muzulmanie stanowia dla nich zagrozenie, najwieksze zagrozenie. ze albo my ich, albo oni nas. innej drogi nie ma... i szary Kowalski idzie w kamasze!

przypomnij sobie victorio, co nam wmawiala tv i politycy przed atakiem na Irak... ze Saddam ma niezmierzone zasoby broni biologicznej, chemicznej, wspiera al-Kaide... okazalo sie to wszystko klamstwem, naturalnie. ale USA zdazylo juz polozyc lape na irackiej ropie.
Iran ma rowniez wielkie zasoby naturalne... Pakistanski Beludzystan... kto bedzie nastepny?

do dzis mam tez przed oczami plujacego wrecz nienawiscia Kamila Durczoka, upajajacego sie wizjami lukratywnych kontraktow dla polskich firm w Iraku. po raz pierwszy w historii znalezli sie Polacy, ktorzy bez najmniejszej zenady chcieli okupowac inny kraj i rabowac jego bogactwa. ale do tego oczywiscie trzeba bylo najpierw zasiac nasiona nienawisci, opowiedziec ludziom, jaki to islam jest zly a muzulmanie krwiozerczy.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2010, 10:22 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

599
nie drżyj, polski rzad oddal amerykanom koncesje na wydobycie po dobrej woli lol
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2010, 12:34 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

600
Powrócę do tego tematu. Chodzi mi o egzekucje... ubiegłej nocy w Jarratt w stanie Wirginia wykonano wyrok smierci na 41 - letniej Teresie Lewis. Kobieta została skazana za ZLECENIE zabójstwa swojego męża i pasierba... teraz pytam... jak kraj w którym lekka reką gładzi się ludzi za czwarty, najlżejszy gatunkowo stopień uczestnictwa (przypomnę: sprawstwo, współsprawstwo, uczestnictwo, podrzeganie) może krytykowac inne za to samo?
Jak to jest że to co nas szokuje w Iranie czy innym kraju muzułmańskim przechodzi niemal bez echa jesli dotyczy tych podobno bardziej "cywilizowanych"?
Co teraz... powinno sie oprotestowac KFC albo inny amerykański symbol i zarzadać jego usunięcia?
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 11:56 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Wróć do „My Polacy”

cron