Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

601
... stąd osobny watek o karze śmierci gdzie i sprawę Teresy Lewis poruszono.
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=2456
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 12:30 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

602
Wiem... mnie chodzi o wymowę oskarżeń pod adresem muzułmanych w tym kontekście. Niedawno jako powód protestów została podana sprawa z Iranu... ciekaw jestem co w tym temacie teraz powiedzą ci którzy tak chętnie wtedy zabrali głos przeciw muzułmanom.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 13:05 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

603
ludzie zapominaja ze systep prawny w danym kraju to wylaczna sprawa danego kraju.
w Singapurze mozna pojsc do wiezienia za zucie gumy w miejscu publicznym, kiedys amerykanski nastolatek dostal kare chlosty tam za rzucenie papierka na ulice.
i zadne interwencje dyplomatycznie nie pomogly, dostal co sie nalezalo i chwala Bogu.

jakos sobie nie przypominam, zeby USA w swoim czasie oprotestowalo ustawy norumberskie, czy jakikolwiek inny 'cywilozowany' kraj, skadinad w USA obowiazywala wtedy segregacja rasowa a Murzyn nie mogl postawic nogi w restauracji dla bialych, za taka zuchwalosc pozyl najwyzej 24 godziny...
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 18:45 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

604
Jatagan pisze:Wiem... mnie chodzi o wymowę oskarżeń pod adresem muzułmanych w tym kontekście. Niedawno jako powód protestów została podana sprawa z Iranu... ciekaw jestem co w tym temacie teraz powiedzą ci którzy tak chętnie wtedy zabrali głos przeciw muzułmanom.
Hmm...tyle tylko ze w Iranie od zarania chrześcijaństwa istnieja kościły, wyznawcy i kler...I jakos to nikomu nie wadzi..A przeciez wyznajacych chrzesijan jest jakies 300 tys w Iranie..Istnieje nawet wikariat Kuwejtu obejmujacy Arabie Saudyjska ...Wiec myślisz ze Polacy sa gorszymi ortodoksami niz saudyjscy wahabici..???
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 13:25 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

607
Jatagan pisze:Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie czego dotyczy mój post... Podpowiem że chodzi o wykonanie kary śmierci.
hhehehe... Obecnie USA jest jednym z krajów w którym wykonuje się najwięcej egzekucji; wyprzedzają je tylko tak demokratyczne kraje jak Chiny, Iran i Wietnam.
PS W 1972r Sąd Najwyższy USA w sprawie Furman v. Georgia uznał, iż w większości stanów [font= FACE ]panuje nadzwyczaj arbitralny sposób jej orzekania, co powoduje naruszenie VIII i XIV poprawki do konstytucji [/font]
Ostatnio zmieniony 27 lis 2010, 17:16 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

609
W naszym kraju wykopano by ją i zjedzono. To jest element walki z samymi, miejscowymi muzułmanami czy też całą ich religią ?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2013, 18:01 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

612
Takie marnotrawstwo, u nas zaraz by zrobili kaszankę, i to jeszcze ile ... .
Ostatnio zmieniony 09 gru 2013, 2:19 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Protest przeciwko budowie meczetu.

613
Grunt to wspieranie nienawiści religijnej i nietolerancji...A pózniej bolejemy iz dla Niemców Polska jawi sie jako Polnische Wirtschaft jako symbol głupoty gospodarczej,dla Anglików jestesmy brudasami i pijakami, dla Holendrów poprostu złodziejami...Taaa popieranie nietolerancji odbija nam sie czkawką...Ale Polak głupi przed szkodą i po szkodzie ( tak mówił Rej z Nagłowic ,którego potomkowie wywiali z tego pięknego kraju i dzis pracują w dyplomacji USA )
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Wróć do „My Polacy”

cron