Re: Policja, CBS, ABW itd

1
Nadszedł czas na kolejny kontrowersyjny post, który tym razem będzie na temat naszych służb policyjnych. Kazda nowa partia tworzy nowy organ ścigania w nie dalekiej przyszłości a nawet w tej chwili funkcje tych organów się powielają. Debilizm Polityczny tylko te słowa pasuja do tego co robią rządzący naszym krajem.Wybieramy ich by coś zmienili na lepsze ........................ Tysiące obietnic wszystkie niespełnione. Dostają stołek i czego pragną ?
Dieta panstwowy samochodzik, każdy postąpił by tak samo , pewnie robił by pod siebie.........
NIE Ja i setki osób które będą to czytać na pewno tak nie zrobi.
Nawiązując do mojego głównego tematu Policji itd, chce podkreślić ze ktoś tu ładnie namieszał......
TAK ma wyglądać Państwo Polskie. Powstanie Nowa Policja zmieni się ich wizerunek, ale jak?
Długie godziny i dni spędziłem nad tym ciężkim tematem. Znalazłem Odpowiedz na wszystkie nasze problemy. Dlaczego policja bierze łapówki dlaczego nie chcą być bardziej przyjaźni do ludzi ?
Dlaczego ?
Prosta odpowiedz ----- Podstawowa pensja policyjna 1459,84 -------Za te pieniądze ktoś ma narażać życie, nie brać łapówek i nie przymykać oczów na przestępstwa ?
Kto z czytających był by uczciwym policjantem za te Dosłownie "psie pieniądze" .
Odpowiedz brzmi nikt !


ABW
POLICJA


Tylko To Zostanie Po Zmianach

Dlaczego ?
Odpowiedz jest bardzo prosta !
Zadania organów ścigania w tym schemacie nie będą się pokrywać !
Zostaną zaoszczędzone setki milionów możne i miliardów złotych !
Wynagrodzenie minimalne Policjantów Wzrośnie Z 1459,84 DO 5000 zł ....
Ale nic nie będzie za darmo Minimalna stawka 5000 zł będzie tylko dla Funkcjonariuszy którzy Ukończą Studia Policyjne.
Każda osoba która zda maturę będzie mogla, Przystąpić do policji jako policyjny Pomocnik gdzie minimalna stawka będzie wynosić 2000 zł ..........
Zostanie zaostrzona rekrutacja Do Policji ...będzie obowiązywał taki sam schemat rekrutacyjny jak do ABW.....
coś za coś ....
.Policja dostanie wynagrodzenie , które odpowiadać będzie wysokiemu ryzyku jakie każdy Policjant ponosi za to by stać w obronie i na straży prawa!
Lecz my będziemy oczekiwać od was Policjantów ----- Nie będzie brać łapówek . Prowadzić się moralnie i strzec zapobiegać Przestępczości. każdy policjant za udaremnieni np. przemytu narkotyków o wartości rynkowej 1 000 000 dostanie 10% wartości w postaci premii. Zakładając ze grupa 30 policjantów pracowała nad ta sprawa każdy z nich dostanie dodatkowa premie w wysokości 3 000 zł. odpowiednio zostaną przydzielane nagrody za złapanie złodzieja który ukradł 1000 zł ktoś dostanie 10 zł , za złapanie mordercy 500zl, za złapanie pedofila, 1000 zł ........ itd.
Każde przestępstwo , które zostanie Przez policjanta wykryte, będzie nagradzane premia !!!!!!!!!!


Tak Powinna Wyglądać Policja I Tak będzie wyglądać !!!!!!!!!!!
:Polska:
www.zwyciezyc.bloog.pl
http://nasza-klasa.pl/card/32441115/5a0284d066
http://www.facebook.com/pages/Budujemy- ... 6378720608
www.zwyciezyc.blog.onet.pl
Budujemy Polskę Od Nowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron