Re: Patrzeć Na Wschód!!!

61
lapicaroda pisze:Osobliwa? Przecież spora część bytów niższych żeruje na ludzkiej naiwności, opowiada kłamstwa, z czystych nudów. Szczególnie te ''wzywane'' dla zabawy. Jeden mi próbował wmówić jakieś głupoty odnośnie przyszłości. Nie CAŁY świat astralny, ale byty niższe...
Ja nie bawię się w głoszenie nowych teorii, mówię to co sama wiem.
To wiesz tak, jak ja, tak jest. Te "byty niższe" wykorzystują fakt, że człowiek nie ma pojęcia, kim są i wszystko, co niefizyczne bierze za "anioły"...

(i niejednokrotnie te byty usiłują czerpać energie z człowieka, skądś muszą, skoro nie biorą jej z miłości, to dobry i człowiek...)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:44 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

62
Jatagan pisze:Tylko że w tym przypadku nikt po za Zawiadowcą nie wie czy to Pociag czy drezyna...
Wiesz kiedy można przestac bac się smierci, tak po prostu? W dwóch przypadkach: kiedy zrozumiesz że już jesteś martwy, tylko chwilowo "odroczony" albo kiedy podsumujesz swoje życie a potem sam sobie powiesz "kur..a ale było zaje...cie" i absolutnie niczego nie bedziesz żałowac. Modlitwę jako bilet do nieba zostawiam ludziom którzy tak na prawdę mieli bardzo ubogie życie... w kwesti życia po życiu mam bardzo proste podejście, jak i do życia zreszta... Będzie co ma być, każdy dzień razem z tym co z sobą niesie przyjmuję z pokorą. Jesli którys z nich będzie moim ostatnim... trudno, uwierz mi że mam 33 lata a tego co w życiu robiłem i przezyłem starczyłoby na obdzielenie jeszcze jednego takiego życia, więc mówię sobie "kur...a, było zaj...e"...
Wierzę też że każdy z nas bedzie mial taki raj i takie pieklo na jakie sobie zasłuzył całym życiem... wiec namawiam żyjmy tak żebyśmy nie musieli w godzinie śmierci robić w portki ze strachu czy ksiądz zdąży ze spowiedzią i sakramentem...
Ten kto stoi na własciwym peronie wie na jaki pociag czeka Zawiadowca ,zapowiada ty słyszysz "sygnał" zbierasz bagaże
i podchodzisz blizej .....
Jesli tak wolisz ,niech ci bedzie ,boisz sie smierci ,ale co z tymi kiedy umieraja -gina w czasie snu ?
jak mogli bac sie czegos czego nie oczekiwali ? a po drugiej stronie tego świata błakaja sie bo nie wiedza co sie z nimi stało .
Ciekawe czy tak bys powiedział gdyby twoje dziecko wpadło w łapy pedofila ....
Tak a potem taka dusza przyczepia sie do kogoś i szuka zaspokojenia ..Kto by chciał przezyc twoim życiem ?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:48 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

63
sabra pisze:Ten kto stoi na własciwym peronie wie na jaki pociag czeka Zawiadowca ,zapowiada ty słyszysz "sygnał" zbierasz bagaże
i podchodzisz blizej .....
Jesli tak wolisz ,niech ci bedzie ,boisz sie smierci ,ale co z tymi kiedy umieraja -gina w czasie snu ?
jak mogli bac sie czegos czego nie oczekiwali ? a po drugiej stronie tego świata błakaja sie bo nie wiedza co sie z nimi stało .
Ciekawe czy tak bys powiedział gdyby twoje dziecko wpadło w łapy pedofila ....
Tak a potem taka dusza przyczepia sie do kogoś i szuka zaspokojenia ..Kto by chciał przezyc twoim życiem ?
Nie wiem kto... mnie się podobało... podoba, chociaz teraz, w moim obecnym stanie nie jestem pewien czy ktoś by sie zamienił.
Z tym pedofilem to troszkę pojechałaś... równie dobrze możesz zapytać co bym zrobił gdybym trafił na terrorystę samobójce albo wyjatkowo jadowitą gadzine w poscieli... pewne rzeczy w zyciu się zdarzają, nie mamy na nie wpływu, nie da się ich przewidzieć... o tym pisze od początku. Na pewne sprawy sie przygotujesz, na inne nie i tak na prawdę na 100% nikt z nas nie jest pewien co nas czeka po śmierci...
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)
ODPOWIEDZ

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron