Re: Patrzeć Na Wschód!!!

1
Gdy obserwuje dziś lądowanie samolotów ze wschodu zwłaszcza rosyjskich ale też z Azerbejdzanu i innych. Gdzie cała Europa Zachodnia jest "przykryta" wulkanicznym pyłem
Widze tu nakaz (może dany od Boga) Polsko zacznij patrzeć na wschód.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 11:56 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

2
No każdy w tym wulkanicznym pyle widzi coś innego :] Czekam na inne ciekawe propozycje.
JA słyszał że to czarna chusta żałobna jaką bóg umieścił nad Europą. Ale niby to jest nad Polską ten pył a ja go jeszcze nie widziałem :/
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 11:59 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

3
voltaren pisze:Ale niby to jest nad Polską ten pył a ja go jeszcze nie widziałem
Bo tego nie da się zobaczyć z ziemi. Ale jak (nie daj Boże) zacznie opadać to wtedy na pewno go poczujesz ;)
Szkoda mi tylko, że tyle głów państw musiało odwołać swój przyjazd, ale my niestety mamy takie szczęście :/
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 12:12 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

4
To się określa mianem 'chichot historii' :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 13:27 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

5
Artur pisze:To się określa mianem 'chichot historii' :)
mam dziwne wrażenie że cos sie uparło nie baczac na ofiary i koszty by nas zbratać z Rosjanami i otworzyc nam oczy ba wschód.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 13:32 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

6
Rosjanom nie przeszkadzały wulkaniczne chmury :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 13:51 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

7
Moje poglady:

1. Wulkan wybuchl bo to jest to, co wulkany robia!
2. Wybuchy - i duzo gorsze- zdarzyly sie poprzednio. I jakos swiat sie nie skonczyl?
3. Najlepiej by bylo by miec przyjaciol na wschodzie, zachodzie, poludniu i polnocy.
4. Jakby Bog chcial nas na sile z Rosjanami pogodzic- to nie zrobilby tego poprzez katastrofe samolotowa. :6:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 15:25 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

8
Krystek pisze:Moje poglady:

1. Wulkan wybuchl bo to jest to, co wulkany robia!
2. Wybuchy - i duzo gorsze- zdarzyly sie poprzednio. I jakos swiat sie nie skonczyl?
Mówi się, że jeden naród od wybuchu wulkanu rozpoczął wędrówkę po pustyni i z jego powodu zawarł z Bogiem przymierze ;)
Krystek pisze:3. Najlepiej by bylo by miec przyjaciol na wschodzie, zachodzie, poludniu i polnocy.
4. Jakby Bog chcial nas na sile z Rosjanami pogodzic- to nie zrobilby tego poprzez katastrofe samolotowa. :6:
Jeśli by chciał ;)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 15:46 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

9
Krystek pisze:Moje poglady:

1. Wulkan wybuchl bo to jest to, co wulkany robia!
2. Wybuchy - i duzo gorsze- zdarzyly sie poprzednio. I jakos swiat sie nie skonczyl?
3. Najlepiej by bylo by miec przyjaciol na wschodzie, zachodzie, poludniu i polnocy.
4. Jakby Bog chcial nas na sile z Rosjanami pogodzic- to nie zrobilby tego poprzez katastrofe samolotowa. :6:
1. Około pół godziny przed lądowaniem samolotu prezydenckiego lądował samolot z delegacją i dziennikarzami z Polski. Słyszałem z ust Ryszarda Kalisza jak ktoś z tych, którzy przybyli do Smoleńska własnie w tym wczesniejszym samolocie, o tym mu opowiadał.
Niebo wtedy było czyste i mozna było spokojnie lądować. Dopiero po wylądowaniu tego samolotu a przed lądowaniem prezydenta zebrała sie nad lotniskiem gęsta mgła, która w niedługim czasie ustapiła po katastrofie.
2. Wulkan o którym nikt nie słyszał, akuratnie zakrył Europe na czas pogrzebu, ale samoloty ze wschodnich krajów spokojnie mogły przylecieć.
Jak dla mnie dośc dziwne 2 zbiegi okoliczności.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 17:16 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

10
voltaren pisze:No każdy w tym wulkanicznym pyle widzi coś innego :] Czekam na inne ciekawe propozycje.
JA słyszał że to czarna chusta żałobna jaką bóg umieścił nad Europą. Ale niby to jest nad Polską ten pył a ja go jeszcze nie widziałem :/
a ja słyszałem, że to znak, zeby nie przesadzać z tymi ceremoniami.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 18:25 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

12
Patrzeć na wschód?
Obecność ważnych osób zw wschodu i południa Europy na dziesiejszych uroczystościach może to sugerować.
Dla mnie nie jest to nowością. Program KPN do którego należałam widział przyszłość Polski w bloku - Międzymorze, ale Rosja nie była brana pod uwagę w tym bloku. Byłby to blok w którym Polska nie byłaby wasalem, ani pchołkiem a liczącym się państwie.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 19:52 przez Babcia, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

13
transfer pisze:
Krystek pisze:Moje poglady:

1. Wulkan wybuchl bo to jest to, co wulkany robia!
2. Wybuchy - i duzo gorsze- zdarzyly sie poprzednio. I jakos swiat sie nie skonczyl?
3. Najlepiej by bylo by miec przyjaciol na wschodzie, zachodzie, poludniu i polnocy.
4. Jakby Bog chcial nas na sile z Rosjanami pogodzic- to nie zrobilby tego poprzez katastrofe samolotowa. :6:
1. Około pół godziny przed lądowaniem samolotu prezydenckiego lądował samolot z delegacją i dziennikarzami z Polski. Słyszałem z ust Ryszarda Kalisza jak ktoś z tych, którzy przybyli do Smoleńska własnie w tym wczesniejszym samolocie, o tym mu opowiadał.
Niebo wtedy było czyste i mozna było spokojnie lądować. Dopiero po wylądowaniu tego samolotu a przed lądowaniem prezydenta zebrała sie nad lotniskiem gęsta mgła, która w niedługim czasie ustapiła po katastrofie.
2. Wulkan o którym nikt nie słyszał, akuratnie zakrył Europe na czas pogrzebu, ale samoloty ze wschodnich krajów spokojnie mogły przylecieć.
Jak dla mnie dośc dziwne 2 zbiegi okoliczności.
no soory
tp mają być kolejne teorie spiskowe?
najoierw Rosjanie rozpylili mgłę ,zeby się trozbił samolot
a pote jakas inna złosliwa ręka doprowadziła do eybuchu wulkanu i rozpylenia pyłu wulanicznego,żeby połowa zagranicznych delegacji nie mogła przylecieć na pogrzeb
przyjechac na pogrzeb do Krakowa
no daj spokoj.:stu:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 19:55 przez Ariadna-enta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

14
Ariadna-enta pisze:no soory
tp mają być kolejne teorie spiskowe?
najoierw Rosjanie rozpylili mgłę ,zeby się trozbił samolot
a pote jakas inna złosliwa ręka doprowadziła do eybuchu wulkanu i rozpylenia pyłu wulanicznego,żeby połowa zagranicznych delegacji nie mogła przylecieć na pogrzeb
przyjechac na pogrzeb do Krakowa
no daj spokoj.:stu:
hehe to sie nazywa własna projekcja i brak zgody na nią - emotek jak najbardziej dobry :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 20:02 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

15
transfer,
ja mam odczucie, ze ty sklaniasz sie ku wierzeniu iz ta mgla i wybuch wulkanu to znaki od Boga a nie zadne spiski...Czy tak to widzisz?
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 20:11 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

16
Krystek pisze:transfer,
ja mam odczucie, ze ty sklaniasz sie ku wierzeniu iz ta mgla i wybuch wulkanu to znaki od Boga a nie zadne spiski...Czy tak to widzisz?
no bliżej mi do znaku od Boga, niż do spisku Rosjan :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 20:15 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

17
Bóg spiskuje z Rosją przeciwko Polsce? :) Norma ;)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 20:23 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

18
transfer pisze:no bliżej mi do znaku od Boga, niż do spisku Rosjan :)
ale wtedy musimy dojs do wniosku, ze Bog tak sobie machnal reka na tylu ludzi? Ze spowodowal praktycznie ich smierc?
Jakos to mi do mojego obrazu Boga nie pasuje...

Co zlego z teoria, ze byla mgla i samolot sie rozbil w trudnych warunkach atmosferycznych?
I ze wulkan wybuchl i wiatry przenosza pyl jak chca?
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 20:28 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

20
Krystek pisze:Co zlego z teoria, ze byla mgla i samolot sie rozbil w trudnych warunkach atmosferycznych?
I ze wulkan wybuchl i wiatry przenosza pyl jak chca?
Nie rozumiem pytania, o zło.
Ja tylko twierdze, że te 2 zdarzenia to dziwny zbieg okoliczności, jakby zacheta do pojednania z Rosjanami i zwrócenia wiekszej uwagi na wschód - a nie tylko na zachód. :)
Spiski to już nie moje projekcje, zwłaszcza te Boga z Rosjanami :nunu:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 21:13 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

21
Dla mnie to dwa zupelnie nie powiazane zdarzenia.
Zadne spiski.
Zadne znaki Boze.
Zadne zachety do pogodzenia czy do wojowania.

Pogoda doprowadzila do tragedii.

Wulkan wybuchl - jak wulkany maja w zwyczaju.

Koniec piesni. Tragedia i zdarzenie naturalne. Nie spisek. Nie znaki.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 21:19 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

22
Wybuchy wulkanów , trzęsienia ziemi ,grad ,powodzie ,itp ZAWSZE były i sa to ZNAKI od Stwórcy .
Przyroda jak to sie mówi Matka Przyroda - mówi , że pora sie upamietac -opamietac ,jak kto woli ...
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 12:42 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

23
sabra pisze:Wybuchy wulkanów , trzęsienia ziemi ,grad ,powodzie ,itp ZAWSZE były i sa to ZNAKI od Stwórcy .
Przyroda jak to sie mówi Matka Przyroda - mówi , że pora sie upamietac -opamietac ,jak kto woli ...
Dla niektórych jedynie... Kwestia interpretacji. :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 13:05 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

24
Lidka pisze:la niektórych jedynie... Kwestia interpretacji. :)
Czy to przez wulkan czy to przez mgłe, dokonała się ogromna zmiana w naszym kraju. Każdy sam sobie musi odpowiedzieć co się stało i jak to odczytać. Zeby tylko nie pomylić tworzonych obecnie mitów i straszydeł z przeszłości z rzeczywistością. :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 13:43 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

25
Owszem dla niektórych i biada tym niektórym kiedy bedzie płacz i zgrzytanie zębów.
Kiedys tak nie było ,kiedys człek był prosty i w tej prostocie wiedział ze sa Dzieła ,które nie sa przypadkiem ,ale ze przemawia POTEGA NIEBIOS ..
Ci co " łapią" trąbe powietrzna ,mówia ze ginie ten ,kto nie okazuje SZACUNKU POTEDZE PRZYRODY -
Z matki tylko głupiec sie nasmiewa ...
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 13:47 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

26
Ciekawy poglad. To u nas w Stanach najwyrazniej Bog nie lubi paru stanow- Kansas, Texas...Tzw. Tornado Valley, masa trab powietrznych kazdego roku.
Czy to znaczy, ze tam mieszkaja tylko ludzie, ktorzy smieja sie z matki natury? Czy Bog chce by ludzie wyprowadzili sie z tych stanow?

Troche to bez sensu, nie uwazasz?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 14:36 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

28
sabra pisze:Owszem dla niektórych i biada tym niektórym kiedy bedzie płacz i zgrzytanie zębów.
Kiedys tak nie było ,kiedys człek był prosty i w tej prostocie wiedział ze sa Dzieła ,które nie sa przypadkiem ,ale ze przemawia POTEGA NIEBIOS ..
Ci co " łapią" trąbe powietrzna ,mówia ze ginie ten ,kto nie okazuje SZACUNKU POTEDZE PRZYRODY -
Z matki tylko głupiec sie nasmiewa ...
A kto tu się z czegokolwiek naśmiewa???

A, idąc Twoim tokiem rozumowania, jasno widać, że najbardziej nie okazują szacunku te małe dzieci, które giną przy tego typu okazjach... A co pomyśleć o zmiecionych z powierzchni ziemi kościołach??? :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 15:56 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

29
Nie lubię pisać o swoich kontaktach spirytystycznych, bo nie jestem na tyle rozwinięta z nimi, żeby się obnosić,nie chcę się kreować na szurniętego proroka, ale chyba mogę zabrać głos teraz, jednak.
Dostałam dzień po katastrofie rodzaj ostrzeżenia, że w ciągu najbliższego tygodnia,półtora tygodnia nastąpi jakaś diametralna zmiana, to brzmiało dla mnie jak coś w rodzaju i znowu powiesz, że grunt ci tańczy pod nogami i drży i coś zeń wyłazi...
Tyle że właśnie nie wiem- czy tyczyło się to mojego absolutnie prywatnego życia, czy też właśnie spraw ogólnych.
W każdym razie miałam później jakieś migawy swoje, że istnieje pewne zagrożenie, ale ktoś nas przed tym zagrożeniem chroni. Nie chcę tutaj opowiadać bzdur, powiem tylko- może i dobrze się stało, że Barack Obama i parę innych ważnych głów nie przybyło na pogrzeb z winy tej chmury pyłu.
Może gdyby zgromadziło się tyle ważnych przywódców państw...w tym USA...ktoś mógłby to wykorzystać.
Przynajmniej tłukło mi się to po głowie, ale nie chciałam dalej ''rozmawiać'', bo byty nie są od przepowiadania przyszłości.
W każdym razie, ta chmura to faktycznie jakiś...znak? Czy winniśmy się zwrócić na Wschód? Może nie tyle się tam zwrócić, ile...pomyśleć nad tym. Nad wybaczeniem sobie nawzajem. Może nawet nad nawiązaniem dialogu, po jakimś czasie.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 16:53 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

30
Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi mam ochotę stworzyć bloga z proroctwami najświętszej panienki, królowej Polski na czas bieżący ;) I będzie wesoło ;)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 18:04 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron