Re: Patrzeć Na Wschód!!!

31
Pozwólcie, że ja się teraz wypowiem. Przyjazd delegacji z tylu krajów to była nie tyle oznaka szacunku dla Kaczyńskiego, ale szacunku dla Polski, Polaków. Ja wiem, że wybuchł ten wulkan i wszyscy ci, co nie przyjechali na pogrzeb, usprawiedliwiają swą nieobecność pyłem wyrzuconym do atmosfery przez wulkan. Jednak niektórzy (zapewne ci, którym najbardziej zależało) dotarli na pogrzeb, jedni jechali pociągiem, drudzy samochodami, a inni dotarli nawet samolotami. To wstyd, że nie pojawił się nikt z Brukseli. USA - wielki sojusznik Lecha Kaczyńskiego - także olało jego pogrzeb. Z tego, co wiem, Obama w czasie uroczystości poszedł grać w golfa i rzekomo nie wpisał się nawet do księgi kondolencyjnej. Rosja - wielki wróg Lecha Kaczyńskiego - zjawiła się na uroczystości w osobie Dmitrija Miedwiediewa... Jestem skłonny stwierdzić, że "zachód" ma Polskę głęboko w d...e, bo jak na początku napisałem - chodzi tu o szacunek do Polski i Polaków.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 19:52 przez ateista1993, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

32
Artur pisze:Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi mam ochotę stworzyć bloga z proroctwami najświętszej panienki, królowej Polski na czas bieżący ;) I będzie wesoło ;)
Zabrzmiało to nie dziwnie ale obraźliwie dla wielkiej grupy Polaków :(
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 19:56 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

33
ateista1993 pisze:Jednak niektórzy (zapewne ci, którym najbardziej zależało) dotarli na pogrzeb, jedni jechali pociągiem, drudzy samochodami, a inni dotarli nawet samolotami.
Najlepsze i tak jest to, że Szakaszwili przyleciał z Rzymu (po długiej podróży przez kilka krajów samochodem zresztą), a premier Włoch nie był w stanie dotrzeć :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 20:13 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

34
transfer pisze:Zabrzmiało to nie dziwnie ale obraźliwie dla wielkiej grupy Polaków :(
Możliwe. Dla wielu obrazą jest to, iż Żydówka jest Królową Polski. A poważnie. Ten eksperyment dowiódł by tylko i wyłącznie jednego, togo co i tak wiem, tego mianowicie, iż ludzie potrzebują takich pism. Takich treści. Naiwnych.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 20:24 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

35
Sailor pisze:Najlepsze i tak jest to, że Szakaszwili przyleciał z Rzymu (po długiej podróży przez kilka krajów samochodem zresztą), a premier Włoch nie był w stanie dotrzeć :rolleyes:
Prawdziwych przyaciół poznaje sie w biedzie i w pyle :cool:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 20:25 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

36
Sailor pisze:
ateista1993 pisze:Jednak niektórzy (zapewne ci, którym najbardziej zależało) dotarli na pogrzeb, jedni jechali pociągiem, drudzy samochodami, a inni dotarli nawet samolotami.
Najlepsze i tak jest to, że Szakaszwili przyleciał z Rzymu (po długiej podróży przez kilka krajów samochodem zresztą), a premier Włoch nie był w stanie dotrzeć :rolleyes:
No bo premier Włoch ma Polskę i Polaków w czterech literach.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 20:25 przez ateista1993, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

37
Artur mówisz ,ze ludzie lubia takie naiwne treści ...
Popatrz Bóg upodobał sobie Zbawic lud Swój przez GŁUPIE ZWIASTOWANIE .... az tak bardzo GŁUPIE ,ze Oddaje SIEBIE
w tak GŁUPIEJ Ofierze .... głupie prawda ... patrzmy na WSCHÓD ale TEN DUCHOWY ...
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 20:36 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

38
sabra pisze:Artur mówisz ,ze ludzie lubia takie naiwne treści ...
Popatrz Bóg upodobał sobie Zbawic lud Swój przez GŁUPIE ZWIASTOWANIE .... az tak bardzo GŁUPIE ,ze Oddaje SIEBIE
w tak GŁUPIEJ Ofierze .... głupie prawda ... patrzmy na WSCHÓD ale TEN DUCHOWY ...
Głupie? :) Bynajmniej. Faryzejsko przebiegłe ;)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 21:10 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

39
Artur, ja ręczę że Fakt albo Super Express wziąłby taki blog nie tyle serio, ile napisałby o nim na swoich łamach, jako o rzeczy, którą należy traktować serio. xD
Ja czytałam ostatnio proroctwa Nostradamusa- tak z czystej ciekawości, może niedługo wynajdą tam coś, co pozwoli odwołać się do Smoleńska. Nie znalazłam nic, na temat Polski i przyszłości jedyne co mnie zaintrygowało, to przepowiednia jakiegoś sojuszu Polaków ze Wschodem i...mułzumanami.

Napisałam kiedyś taki apokaliptyczny wiersz, który był podróżą poprzez wieki. Oto strofka o Nostradamusie i nie tylko- wszystko tyczące 80% się W ielkich Proroków:

Usiadł więc starzec przy stole
I głowi się, tworząc brednie
Pijacki bełkot nad zwojem
Lud weźmie za przepowiednię(...)


Gdybym chciała być sławna, mogłabym ogłaszać swoje ''proroctwa''- sęk w tym, że nie wszystkie zsyłane na nas wizje mogą być prawdziwe, Góra lubi też sobie robić z nas jaja, wystawiać na próbę i manipulować. Jeśli ktoś zamienił łeb na trzecie oko, to niestety, ale to właśnie brak rozsądku powoduje, że jakąkolwiek pierdołę od razu ogłasza jako proroctwo. Tudzież często jednak po alkoholu czy innych środkach.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 21:32 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

40
lapicaroda pisze:Gdybym chciała być sławna, mogłabym ogłaszać swoje ''proroctwa''- sęk w tym, że nie wszystkie zsyłane na nas wizje mogą być prawdziwe, Góra lubi też sobie robić z nas jaja, wystawiać na próbę i manipulować.
No to jest jakas nowa wizja, że Bóg sobie z ludzi lubi robić żarty - jestem pełen podziwu co do inwencji, że tak powiem tego jeszcze nie grali :) :6:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 21:50 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

41
ateista1993 pisze:USA - wielki sojusznik Lecha Kaczyńskiego - także olało jego pogrzeb. Z tego, co wiem, Obama w czasie uroczystości poszedł grać w golfa i rzekomo nie wpisał się nawet do księgi kondolencyjnej.
ehm,
ja nie chce przypominac czegos dosyc oczywistego - ale pociagi przez ocean nie jezdza...I nie, Obama nie pojechal grac w golfa. Do ostatniej chwili czekali majac nadzieje, ze lot bedzie mozliwy.
Mylisz, ze pokazanie sie na pogrzebie jest warte ryzykowania pogrzebem kolejnego czlowieka?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 21:55 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

42
lapicaroda pisze:Artur, ja ręczę że Fakt albo Super Express wziąłby taki blog nie tyle serio, ile napisałby o nim na swoich łamach, jako o rzeczy, którą należy traktować serio. xD
SE pisał o ostatnim moim projekcie coś ponad rok temu. Podobnie jak Kozaczki i inne Pudelki. Więc ... w sumie wiem jak media brukowe reagują na takie podpuchy ;)

lapicaroda pisze:Napisałam kiedyś taki apokaliptyczny wiersz, który był podróżą poprzez wieki. Oto strofka o Nostradamusie i nie tylko- wszystko tyczące 80% się W ielkich Proroków:

Usiadł więc starzec przy stole
I głowi się, tworząc brednie
Pijacki bełkot nad zwojem
Lud weźmie za przepowiednię(...)


Gdybym chciała być sławna, mogłabym ogłaszać swoje ''proroctwa''- sęk w tym, że nie wszystkie zsyłane na nas wizje mogą być prawdziwe, Góra lubi też sobie robić z nas jaja, wystawiać na próbę i manipulować. Jeśli ktoś zamienił łeb na trzecie oko, to niestety, ale to właśnie brak rozsądku powoduje, że jakąkolwiek pierdołę od razu ogłasza jako proroctwo. Tudzież często jednak po alkoholu czy innych środkach.
Masz talent :) Pisz ile zdołasz. Publikuj. Bloguj. Baw się. Warto ;)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 23:20 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

43
Krystek pisze:ehm,
ja nie chce przypominac czegos dosyc oczywistego - ale pociagi przez ocean nie jezdza...I nie, Obama nie pojechal grac w golfa. Do ostatniej chwili czekali majac nadzieje, ze lot bedzie mozliwy.
Mylisz, ze pokazanie sie na pogrzebie jest warte ryzykowania pogrzebem kolejnego czlowieka?
Każdy swojego broni. :)
Ale Abama to jeszcze mały pikuś, dla niego Polska to jeden z wielu.
Wstyd powinno być unistom miedzy Brukselą a Polską oceanu nie ma no chyba, że mentalny lub szacunku.
Zdaje się, że dla nich dalej Europa kończy sie na Berlinie.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 8:41 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

44
lapicaroda napisał(a):
Gdybym chciała być sławna, mogłabym ogłaszać swoje ''proroctwa''- sęk w tym, że nie wszystkie zsyłane na nas wizje mogą być prawdziwe, Góra lubi też sobie robić z nas jaja, wystawiać na próbę i manipulować.
Uwazasz ze Prorok pragnał sławy i dla sławy głosił - proroctwo ?

a wiesz jak Prawdziwi Prorocy kończyli ?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 11:19 przez sabra, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

45
transfer pisze:
lapicaroda pisze:Gdybym chciała być sławna, mogłabym ogłaszać swoje ''proroctwa''- sęk w tym, że nie wszystkie zsyłane na nas wizje mogą być prawdziwe, Góra lubi też sobie robić z nas jaja, wystawiać na próbę i manipulować.
No to jest jakas nowa wizja, że Bóg sobie z ludzi lubi robić żarty - jestem pełen podziwu co do inwencji, że tak powiem tego jeszcze nie grali :) :6:
Po primo- gdzie ja użyłam tutaj słowa ''Bóg''? Mówiąc ''Góra'' mam na myśli świat astralny. Wątpię, czy istnieje możliwość, aby dosłownie nawiązać dialog z Bogiem, bez pośrednictwa anioła stróża i modlitwy. I jeszcze pytać go o przyszłość, ba... Ale wystawić nas na próbę? Co w tym absurdalnego? :) Cały czas jesteśmy wystawiani na próbę, w tym nasz rozum.
sabra- ja nie mówię o prawdziwych prorokach. Mówię o masie szarlatanów i sekciarzy żerujących na ludzkiej naiwności, o wróżkach, które po pierwszym lepszym kursie bawią się tarotem.Mam wierzyć w koniec świata przepowiadany np. przez scjentologów?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 11:53 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

46
A kto to jest PRAWDZIWY Prorok ,jak rozpoznajesz ?
Tak , ja uwazam ,ze nieważne KTO mówi ,ze bedzie koniec "świata" bo BĘDZIE ,problem jest co kto rozumie przez
KONIEC ... i jak "widzi" ten koniec ..
Biblia od wieków OSTRZEGA i Zapowiada , a my wszyscy jedynie PRZYPOMINAMY TO co juz ZAPOWIEDZIANO ...
Przypominamy ,ze tak sie stanie ze Czas sie ZAKONCZYŁ a my zyjemy juz poza Czasem na kredyt , kto chce niech
weźmie sobie pod rozwage i zapragnie Zblizenia z Bogiem Zbawicielem .

Kazdy ZNAK przybliza nas do WYPEŁNIENIA
To jak z kobieta w ciaży ... od kiedy jest brzemienna WIE ze Czas rozwiazania sie skraca z kazdym dniem .

Poród jest nieunikniony .... i wiekszośc rodzacych wie ze BOLI ZE SIE KRZYCZY .... moze sie znieczulic -owszem ,ale PORÓD jest Zakonczeniem Czasu ciąży ...
Tak i teraz Przyroda Matka pokazuje nam ze nadchodzi ROZWIAZANIE ,ze zbliza sie PORÓD ...
scientologów nie znam , ale jak widac i oni wiedza ze bedzie ...KONIEC .
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 13:46 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

47
lapicaroda pisze:Po primo- gdzie ja użyłam tutaj słowa ''Bóg''? Mówiąc ''Góra'' mam na myśli świat astralny. Wątpię, czy istnieje możliwość, aby dosłownie nawiązać dialog z Bogiem, bez pośrednictwa anioła stróża i modlitwy. I jeszcze pytać go o przyszłość, ba... Ale wystawić nas na próbę? Co w tym absurdalnego? :) Cały czas jesteśmy wystawiani na próbę, w tym nasz rozum.
sabra- ja nie mówię o prawdziwych prorokach. Mówię o masie szarlatanów i sekciarzy żerujących na ludzkiej naiwności, o wróżkach, które po pierwszym lepszym kursie bawią się tarotem.Mam wierzyć w koniec świata przepowiadany np. przez scjentologów?
Acha czyli świat astralny robi sobie z nas jaja, wystawia na próbę i manipuluje.
Ciekawa i osobliwa teza :cool:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 14:19 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

48
Pojechaliście w tych rozważaniach... nie lepiej przyznac że dzieją się rzeczy na które nie mamy wpływu?
Po co to analizowac, czy to coś zmieni? Co ma byc to będzie...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 14:30 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

50
widać, ze w innych krajach ludzie mający chronić swoich przywódców mają dobrze poukładane w głowach i 40 delegacji nie podjęło niepotrzebnego ryzyka.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 15:13 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

51
sabra pisze:Dla jednych -co ma byc to będzie- a dla innych chwila zastanowienia i NAWRÓCENIE...
'Ty który śpisz obódz sie i powstań z umarłych ....."
wiesz, od pewnego czasu wiekszosć mojego życia to analizy i przemyślenia... wniosek jest jeden jestem tylko człowiekiem, ułomnym i niedoskonałym. Dookoła mnie dzieją się rzeczy których mogę nie zozumieć, nie akceptować ale jedno jest pewne... ani ja, ani ty ani nikt inny nie ma wpływu na ich przebieg czy skutki. Czas jaki mamy dużo lepiej można spożytkować niż na biadolenie, użalanie sie czystawianie pytań na które nie ma odpowiedzi.
Dla tego powtarzam: "co ma być to bedzie"... czy jeśli jutro nastąpi koniec świata i dziś sie o tym dowiem to uchroni mnie to przed kataklizmem? Czy jeśli całe życie spaprałem, to te kilka godzin jakie by mi zostały pozwolą mi coś pozmieniać?
Piszesz o nawróceniu... czy mam sie gorliwie modlić w strachu przed śmiercią... ja wierzę że przed Najwyższym odpowiemy za całe życie... nie tylko za ostatnie kilkadziesiąt minut pełne modlitwy.
Ktoś madry mi kiedyś powiedział "żyj tak żebyś przed śmiercią, jak ci życie przed oczami przeleci nie wyskoczył z wrazenia z kapci od tej projekcji". To wystarczy... a zastanawiać sie czy wulkan przemawia swoim pyłem i mówi że koniec jest bliski czy może pokazuje hipokryzję zachodu, czy też może nic nie mówi tylko sobie wybucha... nie macie większych problemów?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 15:57 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

52
Jatagan, drogi przyjcielu,
szanuj innych, kochaj swa rodzine, postaraj sie zyc uczciwe zycie...Martwic sie o proroctwa i przepowiednie? Strata czasu. Szczegolnie, ze kazdy je rozumie inaczej. I kiedy inni kloca sie o znaczenie slow napisanych przez kogos w innym jezyku, w innej kulturze, w innym znaczeniu- my sobie spokojnie zyjemy swe zycie. Jestesmy uczciwi, kochajacy, pomagamy innym...
I jak myslisz - kto przed smiercia bedzie mial wiecej spelnionych marzen? Kto osiagnie wiecej celi? Kto pomoze wiekszej liczbie ludzi? I za kim inni beda bardziej tesknic?

I czy to nie bedzie najlepszym dowodem na dobre zycie?
Ja ci mowie - tak trzymaj...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 16:15 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

53
Jatagan pisze:wiesz, od pewnego czasu wiekszosć mojego życia to analizy i przemyślenia... wniosek jest jeden jestem tylko człowiekiem, ułomnym i niedoskonałym. Dookoła mnie dzieją się rzeczy których mogę nie zozumieć, nie akceptować ale jedno jest pewne... ani ja, ani ty ani nikt inny nie ma wpływu na ich przebieg czy skutki. Czas jaki mamy dużo lepiej można spożytkować niż na biadolenie, użalanie sie czystawianie pytań na które nie ma odpowiedzi.
co masz na mysli mówic -ułomny , niedoskonały - ciało , umysł ,co ?
Nie masz wpływu na to co sie dzieje a moze jest to zsumowanie naszych emocji naszych mysli .
Jak mozesz spozytkowac czas który ci pozostał , nie na biadolenie - o jaki to ja jestem niedoskonały jaki ułomny -
dlaczego biadolisz ?
Skad wiesz ,ze nie ma odpowiedzi moze sa tylko niezawsze wiemy gdzie szukac gdzie słuchac .
Dla tego powtarzam: "co ma być to bedzie"... czy jeśli jutro nastąpi koniec świata i dziś sie o tym dowiem to uchroni mnie to przed kataklizmem? Czy jeśli całe życie spaprałem, to te kilka godzin jakie by mi zostały pozwolą mi coś pozmieniać?
Piszesz o nawróceniu... czy mam sie gorliwie modlić w strachu przed śmiercią... ja wierzę że przed Najwyższym odpowiemy za całe życie... nie tylko za ostatnie kilkadziesiąt minut pełne modlitwy.
Przed kataklizmem moze i nie ,ale moze uchronic Dusze przed tułaczka .
Jesli całe życie spaprałes - a kazdy jakos tam spaprał - jesli spaprałes masz jeszcze Czas Zawołac - z głebiny Wołam do
Ciebie Panie "a On pokornych wysłucha .
Nie nie strach przed śmiercia ,ale strach PO ŚMIERCI , moze nie byc tak przyjemnie jak tu .
A wiesz ,ze NIE .
Odpowiesz za to co zmarnowałes ale jesli Dusza osiagneła Cel - nie ma dla ciebie POTEPIENIA ..to jest własnie ŁASKA
NIE BEDZIESZ SADZONY ...
Ktoś madry mi kiedyś powiedział "żyj tak żebyś przed śmiercią, jak ci życie przed oczami przeleci nie wyskoczył z wrazenia z kapci od tej projekcji". To wystarczy... a zastanawiać sie czy wulkan przemawia swoim pyłem i mówi że koniec jest bliski czy może pokazuje hipokryzję zachodu, czy też może nic nie mówi tylko sobie wybucha... nie macie większych problemów?
Kiedy stoisz na peronie i slyszysz , w dali "głos" nadjeżdżajacego pociągu - CO ROBISZ ?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:09 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

54
sabra pisze:Jesli całe życie spaprałes - a kazdy jakos tam spaprał - jesli spaprałes masz jeszcze Czas Zawołac
A jeśli nie spaprałem to co? Jestem popapranym zaprzańcem? A może ulubieńcem bogów?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:15 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

55
Artur pisze:
sabra pisze:Jesli całe życie spaprałes - a kazdy jakos tam spaprał - jesli spaprałes masz jeszcze Czas Zawołac
A jeśli nie spaprałem to co? Jestem popapranym zaprzańcem? A może ulubieńcem bogów?
Artur, wiecej milosierdzia...
Dasz sabrze spiecie na synapsach. Nie mozna tak od razu do myslenia zmuszac...:ahaha:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:18 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

56
Tylko że w tym przypadku nikt po za Zawiadowcą nie wie czy to Pociag czy drezyna...
Wiesz kiedy można przestac bac się smierci, tak po prostu? W dwóch przypadkach: kiedy zrozumiesz że już jesteś martwy, tylko chwilowo "odroczony" albo kiedy podsumujesz swoje życie a potem sam sobie powiesz "kur..a ale było zaje...cie" i absolutnie niczego nie bedziesz żałowac. Modlitwę jako bilet do nieba zostawiam ludziom którzy tak na prawdę mieli bardzo ubogie życie... w kwesti życia po życiu mam bardzo proste podejście, jak i do życia zreszta... Będzie co ma być, każdy dzień razem z tym co z sobą niesie przyjmuję z pokorą. Jesli którys z nich będzie moim ostatnim... trudno, uwierz mi że mam 33 lata a tego co w życiu robiłem i przezyłem starczyłoby na obdzielenie jeszcze jednego takiego życia, więc mówię sobie "kur...a, było zaj...e"...
Wierzę też że każdy z nas bedzie mial taki raj i takie pieklo na jakie sobie zasłuzył całym życiem... wiec namawiam żyjmy tak żebyśmy nie musieli w godzinie śmierci robić w portki ze strachu czy ksiądz zdąży ze spowiedzią i sakramentem...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:24 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

57
Odpisze mi, że wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały bożej. A ja jej odpowiem coś w stylu: Tyś jest Bogiem ;)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:25 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

58
sabra pisze:Nie nie strach przed śmiercia ,ale strach PO ŚMIERCI , moze nie byc tak przyjemnie jak tu .
Sabra, strach to jest uczucie TYLKO w rzeczywistości materialnej, człowiek może je odczuwać, z krwi i kości. Natomiast po opuszczeniu ciała PO śmierci jego Istota zaczyna ewoluować w świecie nie materialnym, gdzie nie ma energii negatywnych, a zatem i strachu, on pozostaje tam, gdzie jego miejsce: w rzeczywistości negatywnej (materialnej).

I tu muszę Ci powiedzieć smutna rzecz: najwięcej dusz "zagubionych", takich, które już strachu nie odczuwają, ale są przywiązane do myśli, że Bóg je ukarze, więc odmówiły pójścia w Jego stronę, to są "ofiary" religii... Dusze ludzi, którzy uwierzyli że Bóg ich ukarze i osądzi...

(kara i osąd są też pojęciami tylko i wyłącznie ze świata materialnego, tak samo jak "gniew Boży", zastanawiałaś się logicznie nad możliwością występowania negatywnych emocji w rzeczywistości, w której ich NIE MA?)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:30 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

59
Jatagan pisze:wiec namawiam żyjmy tak żebyśmy nie musieli w godzinie śmierci robić w portki ze strachu czy ksiądz zdąży ze spowiedzią i sakramentem...
:brawo: To jest najlepszy z możliwych wniosków! :tak:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:33 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Patrzeć Na Wschód!!!

60
transfer pisze:
lapicaroda pisze:Po primo- gdzie ja użyłam tutaj słowa ''Bóg''? Mówiąc ''Góra'' mam na myśli świat astralny. Wątpię, czy istnieje możliwość, aby dosłownie nawiązać dialog z Bogiem, bez pośrednictwa anioła stróża i modlitwy. I jeszcze pytać go o przyszłość, ba... Ale wystawić nas na próbę? Co w tym absurdalnego? :) Cały czas jesteśmy wystawiani na próbę, w tym nasz rozum.
sabra- ja nie mówię o prawdziwych prorokach. Mówię o masie szarlatanów i sekciarzy żerujących na ludzkiej naiwności, o wróżkach, które po pierwszym lepszym kursie bawią się tarotem.Mam wierzyć w koniec świata przepowiadany np. przez scjentologów?
Acha czyli świat astralny robi sobie z nas jaja, wystawia na próbę i manipuluje.
Ciekawa i osobliwa teza :cool:
Osobliwa? Przecież spora część bytów niższych żeruje na ludzkiej naiwności, opowiada kłamstwa, z czystych nudów. Szczególnie te ''wzywane'' dla zabawy. Jeden mi próbował wmówić jakieś głupoty odnośnie przyszłości. Nie CAŁY świat astralny, ale byty niższe...
Ja nie bawię się w głoszenie nowych teorii, mówię to co sama wiem.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 17:36 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron