Re: OJCZYZNA

121
Dres to dres a skandowanie Zig Hail w świetle pochodni to drugie, skandowanie jude raus czy pochwalanie pogromów cyganów to drugie. Ja nie odwołuję się do tego co było a do tego co jest a norodowców nie trzeba na siłę wpisywać w faszyzm bo sami to robia doskonale. Ty mi pokazujesz zdięcia z przed lat 80 - 90. Ja ci pokazuję zdięcia z przed góra roku, na nich nie ma skautów czy politykierów tylko ogoleni na łyso kolesie w glanach potrafiący skopac każdego o poglądach odmiennych. Wielu z nich to pospolici kibole, ultrasi. Ci sami którzy niszcza pociągi, chodzą na ustawki itp.
Obrazek
Obrazek
Oto próbka beztroskiej działalności tych "skautów"
Obrazek
Sami o sobie twierdzą:
Obrazek
Chcecie coś dodać? Piszcie o tym co jest dziś. Tych "panów" możecie spotkać na ulicach swoich miast... nie sto lat temu lecz dziś.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:37 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

122
Jatus Kochany,
nie pisz nic wiecej. Nie warto.
Inteligencji komus na sile nie zaszczepisz.
Jak ludzie chca twierdzic, ze wedrowanie po ulicach w strojach nazich nie ma nic wspolnego z faszyzmem- nie przekonasz ich, ze jest inaczej.
Jak ktos ma IQ nizsze niz rozmiar ich buta to tego tez nie zmienisz- niech sobie pogadaja pomiedzy soba i ciesza sie swoimi pogladami.

Fakt jest faktem- inteligentni ludzie, ktorzy byli w stanie czegos sie nauczyc z historii swiata wiedza, co jest niebezpieczne i co nalezy zatrzymac.

Ty walczysz o lepszy swiat dla swych dzieci- i , na szczescie, tu cie popiera masa ludzi.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 17:22 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

123
Miło dla odmiany przeczytać coś takiego bo juz myślałem że skoro NOP są cacani i "skauci" to ze mna jest coś nie tak.
Swoją drogą nie myslałem że kiedys spotkam na swojej drodze kogoś kto będzie się starał usprawiedliwiać to bagno...
Skoro dla kogoś jedynym przeciwnikiem faszysty jest komunista to chyba masz rację, czas zakończyć dyskusję.
Jeszcze tylko dodam że czy faszyzm czy komunizm istnieja i istnieć będą dopuki znajda się ludzie patrzący przez palce i znajdujacy usprawiedliwienie dla istnienia tego skur****wa. Nie ważne czy brunatny czy czerwony, jesli znajdzie oparcie w społeczeństwie to będzie żył jak pasożyt na ciele społeczeństwa.
Moi drodzy... podobizna Cze której się czepiacie ma całkiem inna wymowę niż chcecie przedstawić. Michallowi mogę się jeszcze nie dziwić ale ty Viktorio powinnaś wiedzieć czemu Cze był tak popularny i wpisał się w kanony popkultury w Stanach i w Europie a z komunizmem nie miało i nie ma to nic wspólnego... co podejrzewam wiesz tylko walisz duda jak to masz w zwyczaju...
Dres z napisem CCCP... istniało takie państwo no i o zgrozo... uszyty przez kapitalistyczną firmę Reebok. Myślę że ostatnią intencja Reeboka było propagowanie komunizmu.
Posiadam tez kopiejki i ruble z okresu kiedy w matuszce rosji rządził bardzo brzydki car... zatem jestem również rojalistą... klepnijcie się w miejsce powyzej szyi...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 18:06 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

124
Jatagan chce udowodnić że nurt narodowosciowy ma swoje korzenie w Oświęcimiu a Krystek widzi na ulicach ludzi w strojach nazi, nie wiem, moze w Stanach rzeczywiscie można coś takiego zobaczyć :D ... Natomiast komunizm ogranicza się tylko do osoby Stalina. Można wiedzieć co chcecie udowodnić?

I przystopuj z wmawianiem, ze popieram w tej dyskusji cokolwiek, sam wniosłeś w jednym z pierwszych postów Oświecim, więc w tym kierunku poszła dyskusja.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 18:37 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: OJCZYZNA

125
victoria pisze:Jatagan chce udowodnić że nurt narodowosciowy ma swoje korzenie w Oświęcimiu a Krystek widzi na ulicach ludzi w strojach nazi, nie wiem, moze w Stanach rzeczywiscie można coś takiego zobaczyć :D ... Natomiast komunizm ogranicza się tylko do osoby Stalina. Można wiedzieć co chcecie udowodnić?
A po co?
Myslisz, ze tym razem zrozumiesz?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 18:41 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

126
Pewne pomieszanie jednak występuje. I to dość konkretne. Odnoszenie lewicy wyłącznie do Stalina, to lekka przesada, bądź mała niewiedza. Czy chcecie udowodnić, że dzisiejsze lewicowe partie w np. Szwecji czy Danii (z tych najbliższych geograficznie) to potomkowie Józefa? Ciekawy jestem wywodu potwierdzającego. To nie najlepsze, dyskutować o współczesności opierając się wyłącznie na historii. Inna rzecz, że współcześni "narodowcy" nadal krzyczą o czystości rasy, biciu czarnego itd. Zaś lewicowcy jakby ostatnio do rewolucji przestali nawoływać. To się chyba cywilizowanie nazywa. Szkoda, że jednostronne.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 19:04 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: OJCZYZNA

127
Krystek pisze:
victoria pisze:Jatagan chce udowodnić że nurt narodowosciowy ma swoje korzenie w Oświęcimiu a Krystek widzi na ulicach ludzi w strojach nazi, nie wiem, moze w Stanach rzeczywiscie można coś takiego zobaczyć :D ... Natomiast komunizm ogranicza się tylko do osoby Stalina. Można wiedzieć co chcecie udowodnić?
A po co?
Myslisz, ze tym razem zrozumiesz?
Mam nadzieję że co do tego nie masz złudzeń... Od kilku postów że nie obchodzi mnie (z całym szacunkiem dla ofiar i tych co przezyli) Oświęcim ani nazizm kiedyś. Piszę o tym co jest dziś. To ty Viktorio strzelasz fotkami sprzed 90 lat, opowiadasz bajki o skautach i strasznych Bolszewikach. Powtarzam po raz któryś... debile z ONR są w każdym miescie, może w twoim też Viktorio. Powtażam... życzę ci żeby twoje wnuki kiedys zwiazały się z podobna organizacją skoro twierdzisz żę nie ma problemu...

Nie wysilaj się Piotrze bo dla Viki i Michalla Dzisiejsi lewicowcy to nadal banda w futrzanych czapach z wąsiskami do pasa wpatrzona w Lenina i Stalina czychająca na bidnych Polaków. Masz rację... lewica od czasów ostatnich komunistów (tych prawdziwych) ucywilizowała się. Natomiast naziści nadal wykrzykuja o czystości rasy itp. Ja widzę różnicę pomiędzy młodym z SLD a ultrasem przyczajonym w ONRze. Dla Viki to za trudne, mało tego ona myśli chyba ze skini zbierają się tylko na marsze w 11 listopada po czym znikają jak elfiki... może jak będzie miała takiego elfika w rodzinie to jej się naprostuje.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 19:09 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

128
No ucywilizowali jak cholera "Podstawą kapitalizmu jest prywatna własność środków produkcji, umożliwiająca ich właścicielom wyłączność ich wykorzystywania. Instytucja prywatnej własności dzieli społeczeństwo na tych, którzy środkami produkcji mogą w pełni dysponować, kierując się własnym, egoistycznym interesem oraz tych, którzy takiej możliwości zostali pozbawieni. Ci drudzy, stanowiący zdecydowaną większość społeczeństwa, aby zdobyć środki na swoje utrzymanie są zmuszeni sprzedawać swój czas i pracę, stając się przedmiotem wyzysku. Stanowią oni grupę pracowników najemnych. Wśród nich najbardziej upośledzone miejsce zajmuje klasa robotnicza. Jest to podstawowa sprzeczność kapitalizmu, która pogłębia się wraz z jego rozwojem. Wizja "kapitalizmu ludowego", w którym większość społeczeństwa zostaje dopuszczona do własności w postaci akcji okazała się nierealna. Kapitał zawsze wykazuje silną tendencję do koncentracji w rękach coraz mniejszej części społeczeństwa. Tendencję tą dobrze ilustrują ukrywane stosunki własności w rozwiniętych krajach kapitalistycznych, gdzie najczęściej 1% rodzin skupia ponad 95% własności. Złudzeniem jest też tzw. "kapitalizm z ludzką twarzą". Każdy kapitalizm jest zniewoleniem ludzi pracy, a jego ludzka maska w postaci zabezpieczeń socjalnych spada natychmiast, kiedy mija "zagrożenie czerwoną zarazą". Sam kapitalizm nie jest w stanie znieść swojej podstawowej sprzeczności, zaś ta pogłębiająca się sprzeczność będzie w stanie znieść kapitalizm. Wszyscy ludzie pracy, a w pierwszych szeregach klasa robotnicza, będą musieli stanąć do walki o nowy, sprawiedliwy i racjonalny ustrój, a takim może być tylko socjalizm." Ciekawe co znaczy stanąć do walki o nowy racjonalny i sprawiedliwy ustrój. "Dotychczas filozofowie potrafili tylko objaśniać świat, Marks, Engels i Lenin nauczyli nas go kształtować." No przecież oni napewno za swojego idola nie mają największego zbrodniarza.... http://kmpregion.prv.pl/ poczytaj sobie Jataganie jak to ucywilizowali się Ci lewicowcy, zamiast napisać że zabiją każdego przeciwnika rewolucji napiszą o potrzebie walki z kapitalizmem.

http://www.tvn24.pl/0,1672765,0,1,mlodz ... omosc.html - to pewnie mieli namyśli gdy pisali o sprzeciwianiu się zakłamywaniu historii.... Bo to jasna sprawa, że w Katyciu strzelali Niemcy i oskarżyli biednych rosjan!!

tu macie wasze kochane SLD http://kompol.org/galeria/1MDG2009/05.jpg.

tu jest też o tym mmiędzynarodowym pokoju
"Ludy nie powinny żywić złudzeń odnośnie tzw. "instytucji międzynarodowych" i "globalnego demokratycznego zarządzania", jakie rzekomo stosuje kapitalizm. Jedyną nadzieją dla ludów jest stanowcza i masowa walka anty-imperialistyczna, wspólny front przeciwko imperializmowi i jego klikom. Walka, która jest nierozerwalnie związana z batalią o zburzenie kapitalizmu i zbudowanie socjalizmu." generalnie spójrzcie na te strony to zobaczycie jak się "ucywilizowali".
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 20:25 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

129
Michall,
i teraz wyklad na temat kapitalizmu i ekonomii?????

Najgorsze jest to, ze ani na tym temacie sie nie znasz ani na poprzednim.
Ja bym proponowala nauke - ale nie z propagandowych urywkow na Internecie.
A jesli to za ciezkie dla ciebie i nadal nie masz pojecia - to moze popisz na inny temat?
Na przyklad o braku wiedzy i zastepowaniu tego bajkami?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 20:53 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

130
No i widzisz jakieś zagrożenia? Bo ja nadal bardziej obawiałbym się wpie****lu od skinów niż teorii snutych przez mlodych komunistów czy jak ich tam zwał.
Dostrzegasz różnicę pomiędzy realnym "glanogardanem" a pieprzeniem (w tym drugim jesteś ekspertem). No i przypominam ci że sympatycy ruchów faszystowskich też mają swoje kartoteki a ci "skauci" (podoba mi się to określenie) to w większości zwykłe bandziory.
Obrazek
No i kopnij się na strony nacjionalistów np. http://inicjatywa14.net/index.php?limitstart=6
Szanowni Kibice !!! Stajemy ramię w ramię w bardzo trudnej sytuacji. Kilku z naszych kolegów zostało zatrzymanych w greckim areszcie. Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia. Czterech pozostałych otrzymało wyroki w zawieszeniu. Najbardziej w tej chwili możemy pomóc tym ostatnim, do ich uwolnienia potrzebna jest niemała kwota – kilka tysięcy euro. Przeliczając na złotówki, mamy do czynienia z sumą około kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy złotych. Musimy im pomóc, w jak najszybszym trybie zdobywając te pieniążki. Dlatego liczymy teraz na wszystkich prawdziwych Kibiców. Liczy się każda złotówka! Każdy z nas, obecnych na stadionie w Salonikach, mógł stać się ofiarą „łapanki”, której bezpodstawnie dokonywali greccy policjanci. Jednak my wróciliśmy szczęśliwie do domu, zaś nasi koledzy pozostali. Wierzymy również w pomoc osób, które nie miały możliwości udać się do Grecji, kibiców przebywających zarówno w Polsce, jak i za granicą!
Tu jeszcze jedna stronka. Zwróć uwagę na baner White Patriots Warszawa
http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/i ... Itemid=100
Klub znowu wywiesił transparent, tym razem „Bo musi być wieLka”. Żenująca sprawa. Wisiała też… żaba w barwach Legii zrobiona przez wiadomych „pikników”. Natomiast kibice po raz kolejny postanowili pokazać zgromadzonym fanom transparent z nazwą Koniec ITI. Fragmenty płócien trzymano w rękach. Oczywiście – owych kibiców „wyproszono”. Ze stadionu zostało w związku z „niedostosowaniem się do norm” i cenzurą „wyproszonych” jeszcze kilka osób. Fani śpiewali „Zostaw kibica…” oraz „Ochroniarze chuj wam w twarze”. Najgłośniejszym przypadkiem był jednak przypadek…małego chłopca z kartką ze skreślonym logo ITI. 4 latek siedział na barkach ojca, a przed interwencją (!) powstrzymali ochronę pozostali kibice. Ciężko się wraca do tych – nie tak dawnych przecież – czasów. Więc skończmy już…
No po prostu klękam przed "patriotyzmem" skautów. Linki tych i innych zaprzyjaźnionych stron na głównej ONR.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:02 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

131
To może łaskawie mi pokażecie w którym miejscu czerwoni się ucywilizowali. Konkrety Krystyno konkrety bo Ty narazie piszesz zdawkowe półsłówka więc nawet nie wiem do czego mam się odnieść....
http://kompol.org/historia/Pakt23.08.html - tu ładnie wyrażają się o Pakcie RM. Wiesz skoro popylasz w koszlulce z Cze na piersi czy z CCCP to nie dziwie się, że tak się boisz pobicia przez skinów bo wiadomo, że czerwoni swoich nie ruszają.... Komunistyczna Partia Polski Ploretariat została zdelegalizowana za tresci totalitarne i założyła Komunistyczną Partię Polski która już pomna doświadczenie zaczeła działać mniej oficjalnie ogłaszając się właśnie orędownikami pokoju i przeciwnikami nazizmu.... Żeby tylko te Twoje per "pieprzenie" nie skończyło się jak w 1917 bo wcześniej też tylko pieprzyli albo co bliżej jak czerwoni kmerzy.....
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:19 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

132
Wiesz... nawet gadać mi się nie chce. Pieprzysz chłopie, wijesz się a to twoje usprawiedliwianie faszystów czy tam "skautów". Jestes bardziej śmieszny niż przypuszczasz. Uczepiłes się moich ciuchów a już napisałem że w d*** byłeś i g*** wiesz.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:25 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

133
Jataganku miło, że Ty zwiedzasz tyle d** ale nie każdy to robi naprawdę. Nie usprawiedliwiam faszystów czy Ty umiesz czytać, pisze tylko że ludzie którzy popylają z Cze na piersi nie są lepsi od tych ze swastyką.....
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:36 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

134
Michalle w pierwszym poście napisałeś o swoich "preferencjach" Robisz teraz zasłonę dymną z komunistów... a z resztą podyskutuj sobie z kimś kto cię wysłucha. Jako człowiek jak dla mnie się skończyłeś.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:41 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

135
W pierwszym poście napisałem małą prowokację, fakt może była ona zbędna z tego okresu czasu ale jak Ty mi piszesz, że nosisz koszulki z Cze i piszesz o ucywilizowaniu się KPP to mnie szlag trafia....
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:45 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

136
Tak się Jatagan pienisz, ze nawet nie zauważyłeś, że Michall pisze o komunistach nie faszystach :D a takim logo na koszulkach czy dresach sam sie pochwaliłeś :P
Fakt, ze nie znasz historii ruchu narodowosciowego nie jest żadnym dowodem, na to ze ruch ten ma faszystowski rodowód. Podobnie ja nie masz pojęcia, jak powstało ZHP w 1918 roku, skoro nazwa skaut Cię tak bawi. Znajomość historii świadczy raczej o oczytaniu a nie pogladach, nie uwazasz?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:45 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: OJCZYZNA

137
victoria pisze:. Znajomość historii świadczy raczej o oczytaniu a nie pogladach, nie uwazasz?
Szkoda, ze niektorym i jednego i drugiego brak...
Co najwyrazniej nie przeszkadza im pisac.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:52 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

138
Pierwsze posty dotyczyły twoich skautów z ONR. Co do logo to noszę co chcę i dobrze wiesz co ma oznaczać np Cze.
Ruch narodowościowy... dobre... ONR to zwykłe łobuzy i ultrasi którzy dolepili sobie ideologię narodościową do zwykłych faszystowskich i nazistowskich poglądów i zachowań. Podałem kilka linków do stron o tych twoich narodościowcach...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:53 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

139
Ciągle czekam na udowodnienie mi mojego braku wiedzy i bajek jakie piszę. Dla mnie Cze oznacza mordercę i zwyklego zbrodniarza..... tak dla jasności.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:54 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

140
Michall pisze:Ciągle czekam na udowodnienie mi mojego braku wiedzy i bajek jakie piszę. Dla mnie Cze oznacza mordercę i zwyklego zbrodniarza..... tak dla jasności.
Dla mnie twoje pisanie oznacza brak wiedzy i moralnego kregoslupa.
Tak dla jasnosci...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 21:57 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

143
Michall pisze:AAA czyli jednak niczego mi nie udowodnisz, a wiesz dlaczego bo wszystko co napisalem z wyjątkiem prowokacji to prawda.
Naprawde?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 22:08 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

144
victoria pisze:Co ma oznaczać Cze? Wspaniały moralny kręgosłup :D
Tak myslisz?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 22:08 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

145
Cze oznacza młodość, bunt, łamanie zasad a nie miłość do reżimu komunistycznego. Gdyby było tak jak mówisz wizerunek Cze nie byłby wykorzystywany z taką lubością w krajach które raczej komunizm nie miał szans rozwoju. Koszulkę z Cze nosił Kazik podczas koncertów a watpię żeby był komunistą. Ktoś kto nosi koszulkę z gandzią nie musi byś narkomanem. Swastyka (ta hitlerowska jest harakterystyczna) czy popularne "Celty" noszone przez skinów to troszkę inna sprawa... nie sądzisz?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 22:23 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

146
Jatus,
argumenty w dyskusji sa uzyteczne tylko gdy druga strona potrafi te argumenty zrozumiec...
Wiec ty mozesz pisac co chcesz i ile chcesz.
Z jakiegos dziwnego powodu (genetyczne? uraz? wypadek?) twoi rozmowcy nie potrafia (lub nie chca) zrozumiec , co piszesz.

Dobrze, ze ten typ nie jest zbytnio rozpowszechniony...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 22:35 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

148
Michall pisze:Jak Cze to symbol młodości to Swastyka to symbol słońca..........
Pewien jestes?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 22:44 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

149
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i wreszcie:
Obrazek
Widzisz różnicę? Czy nadal będziesz próbował z nas robiś idiotów?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 22:58 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

150
Jatagan pisze:Widzisz różnicę? Czy nadal będziesz próbował z nas robiś idiotów?
Jatusiu,
on nic z nas nie moze zrobic.
Ale siebie samego przedstawia w bardzo interesujacym swietle...

Zeby temet nie byl tak powazny to by ta sytuacja byla zabawna- nasi rozmowcy usiluja udowodnic nam, ze maja cos, czego na 100% nie maja...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 23:11 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron