Re: OJCZYZNA

91
Co ty mi tu Viktorio? Temat poruszony dotyczył organizacji faszystowskich a nie czerwonych za czasów Gomółki. Nie bredź! Ktoś kto ma poglądy lewicowe nie jest od razu bolszewikiem, ktoś kto dopinguje grecką policję za znęcanie się nad cyganami rzuca hasłami nawiązującymi do hitlerowców... nawet mi się pisać nie chce.
Wśród tych którzy stanęli naprzeciw pochodowi ONRowców byli potomkowie powstańców warszawskich i ludzie starsi którzy ze Stalinizmem nie mieli nic wspólnego.
Pamiętam wypowiedź pewnego pana z manify nacjonalistów z czerwca bodajże. Powiedział coś w stylu "nie po to mój ojciec krew przelewał w walce z faszystami żeby teraz to tałatajstwo chodziło bezkarnie po ulicach"...
Przestań bredzić Michall... dobrze pamiętam twoje oburzenie (jak widzę fałszywe) gdy pisałem o zbrodniach wojennych. Jak to wypisywałeś ile okrucieństwa wyrzadzili faszyści i jacy byli źli. Dzisiaj bronisz łysych z ONR...
Viktoria zamieszczała wzruszające zdięcia ofiar bombardowań czy ostrzeliwań ludności cywilnej przez hitlerowców a tu się okazuje że faszyzm nie jest taki zły...
Ostatnio zmieniony 11 lis 2010, 23:28 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

92
Tak a widziałeś kiedyś w mediach żeby ktoś pokazal czerwonych? Zawsze jest "lewicowa mlodzież złozyła kwiaty", czy tam "młodzi socjaliści" itp. Zaś mój drogi te baranki pokoju chołbią Stalinowi ale toc to jak to tak powiedzieć, że ta kulturalna i miła mlodzieżówka SLD uznaje za swego duchowego ojca Stalina, a ludzi którzy na tamtej manifestacji rozpoczeli burdę z ONR to były właśnie te baranki pokoju. Ci obrońcy i protestujący którzy chcieli zatrzymać przemarsz tej manifestacji wcale nie są lepsi od tych których chcieli zatrzymać ale czy ktoś o tym głośno powie. Oczywiście, że nie bo jak to tak przecież wszystko co wymierzone w nazizm jest dobre....... TERAZ WYJAŚNIENIE raz już przezyliśmy wyzwolenie przez tych miłych Panów w 1944..... jaśniej czy co trzeba??

Tak tak każdy kto pokaże, że jest nacjonalistą to od razu hitlerowiec ale jak ktoś jest lewicowcem to broń cię Panie Boże nazwać go bolszewikiem. Prawda jest taka, że obaj są siebie warci.... Widzicie wlaśnie o tym mówie, nacjonalistów potępia każdy ( i dobrze) ale lewicowcy nie są lepsi....
Ostatnio zmieniony 11 lis 2010, 23:33 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

94
Przestań bo żygnę... młodzi socjaliści nie żyli w czasach stalina. Jeśli popierają stalina i komunę to maja tak samo zryte berety jak faszyści z ONR ale jak zauważyła Krystek. Nikt nie broni czerwonych z reszta nie wierzę że ci młodzi zebrani na przeciw manify to sociale, bliżej im w pogladach do anarchistów niż komunistów a w zdecydowanej większości to byli po prostu antyfaszyści. Jak wspomniałem, często ludzie w moim wieku lub starsi którzy lata zadym mają już za sobą...
Ostatnio zmieniony 11 lis 2010, 23:44 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

95
Michall pisze:Nazizm to nie jest jedyne zło tego świata o czym dzisiejsi ludzie zdają się zapominać....
Zig! Poruszany temat jest o dzisiejszej manifie... zabrałeś głos, przedstawiłeś swój pogląd. Wszystko w temacie, wydziaraj sobie jak chcesz celta i wywal nad łóżkiem napis "White powder" mam to w okolicach okreżnicy... dla mnie ktoś kto symatyzuje z takimi organizacjami ma strzepane zwoje maksymalnie. Faszyzm śmierdzi...
Ostatnio zmieniony 11 lis 2010, 23:50 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

96
Jataganie doceniam Twoje wewnętrzne wyznania na forum dotyczące zwracania tresci pokarmowej ale w takim wypadku idzie się do toalety i tam to robi albo miski nie polecam na klawiaturę.
Teraz Twój post. Młodzi ONR też nie żyli w czasach Hitlera. Tak ludzie w Twoim wieku obrzucali się kamieniami i butelkami... Pewnie, że część to antyfaszyści ale tak samo było w manifestacji tam też nie wszyscy to naziści. Widzisz jakoś tak ciężko uwierzyć, że Ci mili ludzie popierają takie osoby- są sprytni bo zasłoną dymną jest ONR na którym to skupia sie uwaga a ja chciałem wam to uświadomnić. "Faszyzm śmierdzi" jak to ładnie napisałeś ale "komunizm" ładniej nie pachnie...
Ostatnio zmieniony 11 lis 2010, 23:51 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

97
Napisałem... jak śpisz to prostuje ci się prawa ręka? Przestań bredzić chłopie... widziałeś kogoś skopanego przez socjalistę (w czasach obecnych)? A slyszałeś o polowaniach na cyganów na podchalu? Albo o innych ekscesach na tle rasistowskim? Stalin umarł, czerwoni jesli można ich tak nazwac skupiaja się na ideologi, heppeningach... dla tych sk*** faszystowskich heppeningiem jest skopanie murzyna albo wymalowanie gwiazdy dawida na jakimś sklepie.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 0:00 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

98
Kto Ci skopał murzyna i kiedy?? Jak już to narazie w drodze na happening pobito trzech ale nie murzynów tylko manifestujących. Krótką masz pamięć Jataganku nie pamiętasz nawet wydarzeć z końca ubiegłego wieku.... . Mylisz chyba KU KLUX KLAN z ONR.... Podaj mi przykłady pobicia przez ONR z ostatnich czasów - tylko nie podawaj z manifestacji bo Ci biedni pobici to zwykle lewacy..... Jataganku widze, że opisujesz mi swoje problemy podczas snu to może popisujesz mi szerzej co jest u Ciebie z tym prostowaniem a co nie. Wycieczki personalne sobe daruj proszę bo sam zaczepki szukasz...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 0:06 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

99
Michall pisze:Nazizm to nie jest jedyne zło tego świata o czym dzisiejsi ludzie zdają się zapominać....
I co?
Czyli jak to nie jest "jedyne zlo" to nie nalezy sie temu zlu potepienie?
Poczekamy az wiecej zlych neo-ideologii sie pokaze i wtedy zaczniemy potepiac?

Wiesz, moze powinienes juz zrozumiec, ze zaden inteligentny czlowiek neofaszystow nie bedzie bronil - i na tym zakonczyc.
Bo poki co to coraz glebszy dolek pod soba kopiesz...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 0:14 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

100
Czym sobie kopie, że chce zwrócić uwagę na potępienie komunizmu? Tym, że chcę żeby ludzie zaczeli się zastanawiać? Gdzie napisałem, że nie należy tego potępiać? Wiesz jeśli chodzi Ci o moją małą prowokację to już napisalem jasno.... potępiacie jednych dobrze ale pamiętajcie, że Ci drudzy też istnieją i wcale nie odeszli w niepamięć w 1989...... Wiesz może Ty też powinieneś zrozumieć, że prowokując was chciałem zwrócić uwagę na zjawisko jakie zachodzi, że zapominamy o tym, że w 1939 oprócz Niemców mieliśmy też na karku sowietów którzy wcale im nie ustępowali tylko o Auschwitz wie każdy, ale o 17 września nie zawsze, do filmu Andrzeja Wajdy ludzie nawet nie kojarzyli Katynia.... Polska miała ma i bedzie mieć 2 wrogów, jeden w tej chwili jest cepiasty i kompletnie skretyniały drugi zaś za zasłoną tego pierwszego tępaka zbiera siły i zyskuje coraz większe poparcie co uchodzi zainteresowaniu opinii publicznej gdyż każdy zajmie się ONR. To jak z dopalaczami które zajmują całe wiadomości w mediach a rząd ma pewną pozycję tak samo jest tu ta sama zasada działania. Machiavelli byłby dumny.....
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 0:27 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

101
Jatagan pisze:młodzi socjaliści nie żyli w czasach stalina.
a młodzi ONRowcy zyli w czasach Hitlera... dlaczego dla Was potępienie komunizmu równa się obronie faszyzmu? Nigdy tego nie zrozumiem, wiec potraktujcie to jak pytanie retoryczne.

Idea komunizmu jest tak samo zbrodnicza jak faszyzmu i jest bez znaczenia kto kogo i kiedy pobił.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 0:37 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: OJCZYZNA

102
Michall pisze:Czym sobie kopie, że chce zwrócić uwagę na potępienie komunizmu? y.....
Michall,
przyhamuj troche i popatrz na poprzednie posty...
Kazdy temat ma sila rzeczy pewne ograniczenia- inaczej kazdy by pisal cokolwiek chce i na jakikolwiel watek...
Zdjecia pokazaly neofaszystow, wiec i temat sie rozwinal.
I ja podkreslilam juz poprzednio, ze kazdy morderca- czerwony, czarny , czy w fioletowe kropki, zasluguje na potepienie.

Wiec o czym ty teraz piszesz?
I ty myslisz, ze ktos tu potrzebuje twej tzw malej prowokacji by rozumiec, ze Polacy zaznali okrucienstwa z obu stron?
Wyglad mi, ze walnales cos bez pomyslenia i teraz usilujesz sie wykrecic.
Dlatego moja rada jest- przestan.
Wszyscy sie zgodzili, ze przestepstwa przeciw ludziom zasluguja na potepienie.

PS
Krystek=Krystyna.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 0:47 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: OJCZYZNA

103
Krystyna (sorry za błąd) naprawdę patrze i widze i nie mam pojęcia gdzie broniłem ONR. Niby wszyscy wiedzą i tak dalej ale czekam na 1 maja wtedy to też pojawi się pewnie kolejny temat jak to ONR przeszkadzał w złożeniu kwiatów pod jakimiś miłymi pomnikami, gołąbką pokoju z młodych socjalistów. Właśnie Victorio jak ktoś chce zwrócić uwagę na to, że to jednak Stalin zabił więcej ludzi od Hitlera to każdy nazwie Cię nazistą, NOPowcem czy tam innym neo..... Ruch narodowy w Polsce praktycznie nie istnieje i nie mają żadnego realnego wpływu na wladzę zaś ruch socjalistyczny jest silny - wystarczy spojrzeć ilu byłych esbeków, członków PZPR zasiadało na wysokich stanowiskach po 1989r. i ilu zasiada wciąż. Teraz mamy taką gospodarkę i sytuację jaką mamy. Dlatego gdy usłyszycie kolejne informacje o takich imprezach to zwróćcie też uwagę na to kto stoi po drugiej stronie- to nie zawsze są anarchiści czy orędownicy pokoju :). Widzisz Ty Krystyno ich potępiasz a jeden z naszych rozmówców tutaj twierdzi, że Ci komunistyczni nic złego nie robą jakieś happeningi itp. - gdybym coś takiego napisał o ONR to byście już mnie roznieśli na widłach ale jeśli Jatagan napisał coś takiego o tej jakże miłej młodzieży o "lewicowych" poglądach to już przeszło bez odzewu, więc jak pietnujesz wszystko równo to czemu na tamto nic nie napisałaś Krystyno czemu to przeszło bez echa?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 9:49 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

104
Dla jasności Michalle... zgadzam się z Krystyną. Teksty typu wolę takich maszerujących pod biało czerwoną i podczas gdy my rozmawiamy o faszystach z ONR rozprawianie o zbrodniach stalinowskich... jak to nazwiesz jak nie obrona a w najlepszym wypadku wicie się?
Robisz to co zawsze... ja z Krystkiem o tępych skinach a ty o gospodarce jaką mamy przez komuchów. Michalle... nawet się nie zaśmieję. Słyszałeś kiedyś o tym że (nawet nie wiem jak ich nazwać) "lewicowi" pobili kogoś za kolor skóry, religię itp? I pytam o czas jak najbardziej współczesny. A słyszałeś o napadach na kolorowych? O pobiciach na tle rasowym?
Jeżeli mlodzi z SLD na przykład organizuja pikietę polityczną to zgadłeś jest O.K. a kiedy takie robactwo wyłazi na miasto to powinni robić opryski z iperytu!!! A teraz wyprasuj swoje czarne bojuweczki i brązowa koszulę, wypastuj glany i do szkoły.
ZH!!!
Krystuniu nie wysilaj się... Michall może pisać takie głupoty. Ma jak widzisz "opiekunkę" z wyższych swer która pisze podobne androny.
Viktorio, już Krystek powiedziała. Nikt z nas nie broni reżimu, przeciwstawiamy sie głupocie (znowu). Pokaż mijakikolwiek zapis o tym że narozrabiali "Czerwoni". Po wpisani hasła młodzierz lewicowa w przeglądarkę pokażą ci się strony z ONR i narodowosocjalistyczne... ja mam poglądy lewicowe, wiele osób na tym forum też się do tego przyznało i wiesz co? Wole być w takim gronie choćby mi przypisywano miłość do Stalina i Lenina (co nie jest prawdą) niż mianoby mnie kojarzyć z faszyzmem.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 10:44 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

105
Widze, że tez na tym forum zostało obudzone polskie piekiełko, przpisywanie obu stronom konfliktu najgorszych intencji i określanie mianem komunistów czy faszystów. Nie jestem mocny z historii ale zdaje się, że oba te ruchy były dośc mocne jeszcze za II RP, więc jest w tym tradycja i potrzeba.
Oczywiście wszelkie zbyt radykalne ruchy są bardzo szkodliwe w obie strony, zwłaszcza w takim kraju jak Polska tak bardzo doświadczona przez faszyzm czy komunizm.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 11:15 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

106
Jataganku jak już zaczniesz czytać moje posty to może łaskawie przeczytasz, że to o tym "wolę" TO WTEDY PROWOKOWAŁEM MOŻE BYŚ SIĘ MÓJ KOCHANY KOLEGO ZORIENTOWAŁ. Naziści zabojali przez 6 lat no na upartego 10.... Teraz zobaczymy ile ludzi zgineło przez lewicowe poglądy : rewolucja w Rosji i całe poźniejsze lata aż do roku 1956 lekko mówiąc to pasmo ludobójstw, całe dzisiejsze Chiny, Korea Północna, Czerwoni kmerzy, większość ludobójstw w Afryce to przez rewolucje "lewicowców", wojna w Wietnamie, wojna domowa w Hiszpanii, wojna na Węgrzech. Masz racje lewicowi nie dyskryminują przez wzgląd na żadne czynniki- oni poprostu zabijają jak leci.... Właśnie młodzi z SLD już mogą organizować manifestacje ale ONR już jest bo są nietolerancyjni. Niech mi ktoś powie od kiedy młodzieżówka SLD jest tolerancyjna, właśnie z takiej "lewicowej" młodzieży która jest ok wyrośli potem kaci z SB. ZPP to też nie była organizacja która nawoływała to nienawiści jak potem postępowali wszyscy wiedzą- rewolucja wymaga ofiar budujmy Republikę Rad!! Wiecie dlaczego dziś tak potępiamy nazizm a przymykamy oczy na zbrodnie Stalinowskie, bo to Stalin wygrał wojnę i tyle. Neonazistów potraktował bym Cyklonem B a lewiocowców kulą w potylice albo zamroził w chłodniach niech każdy poczuje jaka ich opcja polityczna jest dobra, dla kazdego coś miłego..... Tylko dlaczego Jataganie przypisywanie miłości do Stalina i Lenina jest społecznie tolerowane a miłość do Hitlera tak piętnowana, w czym taki NKWD było lepsze od Gestapo? W czym młody komuch jest lepszy od ONR albo NOPowca? Dlaczego gesty sich heil są takie złe a flaga z sierpem i młotem jest ok? Jeśli dla Ciebie pisanie faktów świadczących, że komunizm nie jest lepszy od nazizmu (bo faszyzm to był we Włoszech) tak Cię boli to, że oskarżam lewicowców, że jak cep chcesz mnie nazwać nazistą. Powiem Ci jedno wielu oficerów po "wyzwoleniu" stwierdziło podobnie jak Pilecki niech to świadczy o tym co znaczy być lewicowcem. Widzisz za to ja nigdy nie poprę republiki rad ani odrodzonego Cesarstwa Ty zaś pewnie chętnie zobaczysz dopisek "Socjalistyczna" przed RP. Totalitaryzm to totalitaryzm a z tym imperytem to przegiołeś Jataganie wy lubicie po cichu w więzieniu kula w potylice albo wywózki to jest w waszym stylu - z banalnej przyczyny imperyt jest za drogi. Mówisz, że lewicowcy nie nawołują do zabijania a co właśnie robisz jak nie nawołujesz do ludobójstwa z tym imperytem?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 11:59 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

107
Michall chyba zabrnąłeś w slepą uliczkę, za którą jest przepaść.
Jakolwiek porównania polskich ruchów lewicowych do stalinizmu oraz porównywania polskich ruchów narodowych do hitleryzmu jest nie na miejscu i wyklucza jakąkolwiek płaszczyzne dialogu.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 13:13 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

108
Ty mi nie wyjeżdżaj rewolucją październikową bo ja ci odparuję komorami gazowymi i kominami Oświęcimia.
Rozmawiamy o TU I TERAZ.
Facet bredzisz czy o drogę pytasz? Młodzierzówki każdej parti maja swoje poglądy natomiast... uważaj... ONR nie jest partią :D . Krystek ci napisała że nikt nie broni komunizmu a potępia faszyzm, ten tu i teraz. To ty z Viktorią zamieniacie temat na bolszewizm itp.
No i chciałbym wiedzieć co oznacza: "wy lubicie po cichu w więzieniu kula w potylice albo wywózki to jest w waszym stylu"
Kto to jest WY bo rozmawiasz ze mna więc uważam że jest to skierowane do mnie. Więc ci podpowiem że jedynie zważając na twój wiek nie odpowiem ci tak jak na to zasługujesz.

Teraz inna kwestia. Zgodnie z prawem rozpowszechnianie symboli totalitaryzmu, i komunizmu i faszyzmu jest w Polsce przestępstwem, z pominięciem celi kulturalnych (filmy, rekonstrukcje, malarstwo itp). Przestępstwem jest propagowanie takich prądów jak komunizm i faszyzm i mój drogi SLD w programie parti nie zawiera żadnych odwolań do komunizmu, natomiast ONR w sposób jaskrawy sięga do symboli, gestów i zachowań hitlerowskich.
Mam jeszcze propozycję. Napisz prosze do nawet miejskiego koła SLD że propaguje komunizm w stalinowaskiej formie w tonie jakim napisałeś do mnie i albo potraktują cię jak głupka i wyrzucą list do kosza albo założą ci proces o pomówienie i z góry jestem w stanie przewidzieć wyrok.

Prośba więc: przestań pie :cenzura:
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 13:29 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

109
To ja nawołuje do morderstw? To ja pisze o imperycie- lewicowcy są tolerancyjni tak długo jak robisz po ich myśli bo inczej to "wyższa konieczność"? Chciałem tylko zwrócić uwagę, że ruchy skrajno nacjonalistyczne są tak samo niebezpieczne jak skrajno socjalistyczne - tylko te pierwsze są powszechnie znane i piętnowane a na drugie jest społeczne przyzwolenie co należy zmienić!! (zmienić w sensie piętnować pierwsze i drugie zjawiska!!). Przepraszam metody się zmieniają, Ty byś użył imperytu "mea cupa".

To jak Ty jesteś taki mądry to pozwij ONR..... no dawaj taka sama szansa na wygranie moja jak i Twoja....
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 13:35 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: OJCZYZNA

110
Na tobie np. wypróbowałbym działanie środków owadobójczych... znowu kręcisz. Powróć do swojego postu i klepnij się w pierchy jeśli walnałeś coś bez zastanowienia a na razie ZH!!!

A i w kwestii formalnej... to o zastosowaniu iperytu i o środkach owadobójczych jest równoważne z tym jakbym napisał żebym wystrzelił wszystkie mochery w kosmos. Jest to SARKAZM... groźbą lub nawoływaniem byłoby gdybym zaproponował żeby przejechać się do dowolnego miasta z siedzibą ONR i powyżynać jej członków. Widzisz różnicę czy trzeba ci wyjaśnić dogłębniej?
Nadal czekam na odpowiedż do kogo był ten fragment o strzelaniu w tył głowy.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 13:51 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

111
No mój drogi, przesadzasz jak kwiatki w ogródku :D ja siegnęłam do bolszewizmu w odpowiedzi na twoje obozy hitlerowskie, co mają wspólnego z narodowcami i wczorajszym świętem? Wczorajszego dnia jak zwykle doszło do konfrontacji lewicy z narodowcami, jedni i drudzy funkcjonowali już przed II wojną swiatową, pomyśl więc o korzeniach i jednych i drugich.
A co ma SLD z komunizmem, ot chociazby reakcja na zakaz stosowania symboli komunistycznych http://www.tvp.info/informacje/polska/s ... -komunizmu
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 14:10 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: OJCZYZNA

112
A czego się spodziewałaś... ja mam tez koszulkę z Cze i dres z napisem CCCP. Nie znam nikogo kto miałby na koszulce Stalina albo napis KOCHAM NKWD. Ustawa była tak skonstruowana że na upartego żołnierz sygnalizujacy czerwonymi flagotami mógłby iść siedzieć z ich urzywanie... więc się nie dziw.
Co maja wspólnego powiadasz obozy z narodowcami? No o to to proponowałbym zapytac kogoś kto przezył piekło obozu hitlerowskiego. "Przepraszam co pan/pani czuje widząc młodzieńców pozdrawiajacych się hitlerowskim Zig Heil?
Widziałaś zdięcia jakie zamieściłem. Masz jakieś kompromitujące bolszewików (o ile dzisiaj naprawdę tacy istnieją)???
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 14:20 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

113
To gratuluje koszulek. Zapytaj się przy okazji byłych AKowców i wysiedlenców co czują jak widzą młodzież maszerującą z flagami z sierpem i młotem na nich. "Oświęcim to była igraszka" - to zdanie chyba cos dla Ciebie znaczy? Jataganie tylko środki owadobójcze przestań paznokcie mam wszystkie, zęby też a Ty tylko środki no no Twoi koszulkowi idole byliby zawiedzeni.....
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 14:53 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

114
Michall pisze:To gratuluje koszulek. Zapytaj się przy okazji byłych AKowców i wysiedlenców co czują jak widzą młodzież maszerującą z flagami z sierpem i młotem na nich. "Oświęcim to była igraszka" - to zdanie chyba cos dla Ciebie znaczy? Jataganie tylko środki owadobójcze przestań paznokcie mam wszystkie, zęby też a Ty tylko środki no no Twoi koszulkowi idole byliby zawiedzeni.....
Wiesz prosisz się o komentaż ale to juz pozostawię psychologom... ZH!!!
A KOSZULKA (posiadam jedną z Cze) jest świetna, przywieziona przez znajomego jakieś cztery lata temu z USA, mam jeszcze z Bartem Simpsonem. Dresik już przy mały ale trzymam go jeszcze, służył mi wiernie na siłce i swietnie wchłaniał pot. Nie rozumiesz czy udajesz ?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:00 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

115
Jatagan, czytasz kochanie ze zrozumieniem? Narodowcy nie maja swoich korzeni w faszyźmie, lewica ma natomiast w komuniźmie. Narodowcy z lewicą nie kochali się nigdy, natomiast ręke podnosili wcześniej niż Hitler, zresztą nie tylko narodowcy, tutaj na zdjęciu przedwojenni skauci pozdrawiający flagę, na drugim pozegnanie Dmowskiego
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:02 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: OJCZYZNA

116
Nawet na nagrobkach sprzed II WŚ są swastyki jako symbole słońce, zaś sam symbol podniesienia ręki to pozdrowienie wywodzące się ze starożytności.... Ale za to Cze na koszulce tro jednoznaczny symbol!!
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:05 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

117
Michall pisze:Nawet na nagrobkach sprzed II WŚ są swastyki jako symbole słońce, zaś sam symbol podniesienia ręki to pozdrowienie wywodzące się ze starożytności.... Ale za to Cze na koszulce tro jednoznaczny symbol!!
No i wychodzi z was g***... Oczywiście faszyści z ONR posdrawiaja się ze względu na miłość do Julka Cezara a wielbią swastykę ze względu na jej hinduskie korzenie. Pier*** zdrów!!! Viktorio... życzę ci wnuków takich skautów... będziesz dumna :D
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:10 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: OJCZYZNA

118
Nie jest to pierwszy raz, kiedy ruch narodowosciowy chce się na siłę wpisać w hitlerowski faszyzm, a przymyka się oko na zbrodnie komunizmu. Sierp i młot na koszulce czy CCCP jest dokładnie tym samym co hitlerowska swastyka, będziesz Jatagan takie koszulki nosił?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:13 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: OJCZYZNA

119
Victorio Ty nazistko jedna!! Widziałaś Oświęcim? Pewnie Ci sie prawa ręka prostuje jak śpisz...... Victorio nawet nie tłumacz czym różni się obóz narodowy od hitleryzmu bo i tak nikt nie zrozumie...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:21 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: OJCZYZNA

120
Jatagan pisze:No i wychodzi z was g***... Oczywiście faszyści z ONR posdrawiaja się ze względu na miłość do Julka Cezara a wielbią swastykę ze względu na jej hinduskie korzenie. Pier*** zdrów!!! Viktorio... życzę ci wnuków takich skautów... będziesz dumna :D
genialny post :D zarzut kieruj nie do mnie tylko do ZHP, jak mogła sobie na cos takiego w tamtych czasach pozwalać, przeciez powinni byli przewidzieć ze kiedys będzie to pozdrowienie wielkiego zbrodniarza...
Zreszta podobnie nurty narodowosciowe wielu krajów uzywające tego gestu mniej wiecej od połowy XIX wieku... ze do rzymian już nie wróce :D
Tylko co ja mam z tym wspólnego? Czy ja to wymyśliłam? Byłam harcerką, mam nadzieję ze mój wnuk tez będzie i pewnie będe z niego dumna.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 15:29 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron