Re: Świeto Niepodległości

3
Dziesiątki tysięcy cudownie świętowało i jakoś nie było ich widać, a jak znalazła się grupa rozrabiaczy i w większości przyjezdna, rzekomo obserwowana od granicy to zaanektowała wszystkie media dla siebie...

Marsz niepodległości
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 11:05 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Świeto Niepodległości

4
...bo niszczyła medialne urządzenia, bo potrafiła owa grupa wykorzystać nasze luki w prawie, a stąd niemocy policyjnej.
Prezydent widzi uzupełnienie tych luk, a premier uznał, że nic sie nie stało i to mnie buwersuje, jak również to, kto tę grupkę zaprosił i kto udzielił jej schronienia podczas interwencji policji.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 12:14 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Świeto Niepodległości

5
Policjanci byli zbyt pobłażliwi. Przypominam, że Wojsko Polskie wysyłane przez "dziadka" Piłsudskiego do tłumienia ówczesnych "zadym" używało karabinów. Pierwsza salwa "w powietrze", druga "pod nogi", a pozostałe "do celu". I to ostrą amunicją!!!! Przydałoby się tak skorzystać z tego dobrego wzorca, skoro gloryfikujemy II RP.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 15:06 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Świeto Niepodległości

6
t.oskar pisze:Policjanci byli zbyt pobłażliwi. Przypominam, że Wojsko Polskie wysyłane przez "dziadka" Piłsudskiego do tłumienia ówczesnych "zadym" używało karabinów. Pierwsza salwa "w powietrze", druga "pod nogi", a pozostałe "do celu". I to ostrą amunicją!!!! Przydałoby się tak skorzystać z tego dobrego wzorca, skoro gloryfikujemy II RP.
No jeśli miało by tak być jak piszesz, to po paru latach nie miał by kto manifestować,ale to nie znaczy że ja także nie jestem za radykalnym rozwiązywaniem tego problemu jakim są zadymy wywoływane przez pseudo patriotów.Policja ma stanowczo za małe prawa jeśli chodzi o rozgonienie tych dzikich chord wszelkiej maści grup młodzieżowych o wypatrzonych poglądach historii naszego kraju...
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 16:28 przez piaskun57, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Świeto Niepodległości

7
Rzadko to robię ale tym razem przyznam rację naszemu Premierowi. W przypadku ostrzejszej reakcji na widoczne akty wandalizmu podniosły by się krzyki o ucisku oraz tłumieniu "patriotyzmu" itp. dyrdymały.
I tak przecież :
"W środku miasta, w środku Warszawy, w dniu niepodległości, Niemcy, bardzo specyficznego typu Niemcy, sądzę, że podobny typ ludzi tworzył kiedyś aparat, który pozwolił Adolfowi Hitlerowi dokonać ogromnych zbrodni, mówię tutaj o typie psychologicznym, bili Polaków, tylko dlatego, że nosili jakieś oznaki narodowe" - oświadczył Kaczyński.
...
"Oczywiście jest problem chuligaństwa i bandytyzmu. W żadnym wypadku nie stajemy w obronie tych, którzy na Placu Konstytucji z drugiej strony barykady atakowali policję. To były rzeczywiście akty chuligaństwa" - dodał
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/a ... lakow.html

No a co z niemiecką antifą ? ;)
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 16:29 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Świeto Niepodległości

9
ZOMO trzeba przywrócić tylko zmienić nieco cel jego istnienia. Znaczy by pałowali tylko tych krewkich. Zresztą głupi ci chuligani, zamiast budynek parlamentu rozwalać to zajmowali się jakimiś wozami.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 17:10 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Świeto Niepodległości

10
Nikt nie zauwazył, że jeśli nie większość, to spora część rozrabiających miała niebieskie kominiarki kiboli Legii? Mamy więc aktywistów niemieckich(obserwowanych), kiboli własnych czy nie mozna ich było prewencyjnie wyłapać na ten jeden dzień?
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 21:02 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Świeto Niepodległości

12
A nie lepiej tak:
Conan Barbarzynca pisze:[youtube][/youtube] znalazłem fajny filmik. I jeszcze jeden [youtube][/youtube]
Link wstawiamy pomiedzy [youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 19:43 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Świeto Niepodległości

15
t.oskar pisze:Jeszcz raz powtarzam policja była zbyt lagodna. Do Chińczyka najlepiej zwracać się po chinsku, a do chama PO CHAMSKU.
No tak, ale są normy, które trzeba respektować, gdyby policja miała za sobą prawo, to chamstwo nie domagałoby sie rozmowy z policją...czyli burd niet. :)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 10:31 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Świeto Niepodległości

16
Z "łezką w oku" wspominam ZOMO. Gdyby takie "uprawnienia" miała policja w III RP....
No, niechby miała chociażby takie, jak ta w II RP... O ZOMO już pisałem, ale to aż się prosi o więcej zdecydowania i niekaranie policjanta, który rzeczywiście bije i kopie łobuza. Na "aniołka" to on nie trafił.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 20:07 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Świeto Niepodległości

17
t.oskar pisze:Z "łezką w oku" wspominam ZOMO. Gdyby takie "uprawnienia" miała policja w III RP....
No, niechby miała chociażby takie, jak ta w II RP... O ZOMO już pisałem, ale to aż się prosi o więcej zdecydowania i niekaranie policjanta, który rzeczywiście bije i kopie łobuza. Na "aniołka" to on nie trafił.
T.Oskar, w twojej świadomości jak widać jest taki obraz, ze przeciw sobie stają zawsze-panowie w mundurkach vs chołota, tylko ze mundur moze załorzyć kazdy, bo to tylko ubranie.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 14:16 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Świeto Niepodległości

18
t.oskar pisze:Z "łezką w oku" wspominam ZOMO. Gdyby takie "uprawnienia" miała policja w III RP....
No, niechby miała chociażby takie, jak ta w II RP... O ZOMO już pisałem, ale to aż się prosi o więcej zdecydowania i niekaranie policjanta, który rzeczywiście bije i kopie łobuza. Na "aniołka" to on nie trafił.
A ja uważam, ze tak wiele ZOMO do roboty nie miało, bo społeczeństwo sie bało.
Nie było żebrzących, chuligaństwo nie było na miarę dzisiejszych kiboli...No i jak widać wiele róznych spraw policji ówczesnej odpadło, która w dodatku miała do pomocy ZOMO.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 16:20 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Świeto Niepodległości

19
A ja uważam, ze tak wiele ZOMO do roboty nie miało, bo społeczeństwo sie bało
I teraz nieco "strachu" by się przydało, mam na myśli strach przed (nieuchronną) karą oraz respekt przed wladzą. Trochę ludzi "rozbisurmaniły" te swobody demokratyczne. To tak jak "dać małpie brzytew".
:black2:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2011, 15:30 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Świeto Niepodległości

22
Eeee tam... zaraz zabijać... no ale Jarosławiu zapowiedział powrót starych komunistycznych wzorców rozwi9ązywania problemów - czapa jak raz a jak nie to za Ziobro jak Janosika... Nędza... mu było ;)
Natenczas jednak odniosę się do kibiców Legi... no cóż jak Tuskutusku zapowiedział wielkie polowanie na kiboli to Kaczukaczu grzmiał jak Zeus że to zamach na demokrację a teraz... ale zostawmy kiboli.
Debilizmem było puszczanie dwóch skrajnych w poglądach manif tą samą trasą... no chyba że policja przed czymś większym ćwiczy...
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 10:41 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: Świeto Niepodległości

24
Na szczęście wynika z dat, że to tylko dwa dni w Warszawie w tym sezonie. No i Berlińczycy czy tam Irlandczycy nie będą nocować w stolicy. Po tym co Niemcy zaprezentowali na dniu Niepodległości to serio super. :D
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 15:04 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Świeto Niepodległości

25
czytam ten temat i własnym oczom nie wierzę ,,że polacy mogą pisać takie pierdoły..jedyny crows co ma porządek pod sufitem reszta leczyć się z polskości zalecam...a co z gliniarzami którzy nadużyli swoich kompetencji...dla mnie emigranta to wstyd czytać takie doniesienia w prasie ze polak bije polaka za to ze ten świętuje święto niepodległości...światowe media zrobiły z was polaków ,pojebany naród nie wiedzący czego che,bo jak wam szkopy dają troszkę kasy z bozbycie się suwerenności to wasz minister siekierski czy jakoś tak powiedział angeli ze spoko te psy zjedzą wszystko co się im zapoda...to was nie rusza...wstyd mi i ujmą dla mnie jest pisać na forum z bandą takich palantów...niby polaków..
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 21:11 przez cayman, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Świeto Niepodległości

26
Policja nadużyła kompetencji... no w sumie mogła nie przeszkadzać. Paru czubów byłoby mniej... a samo świętowanie ze świętowaniem nie miało chyba wiele wspólnego. No ale może wiecie lepiej... ja tam ustawy o policji nie znam... w całości.
Może przekroczyli uprawnienia. Nie wiem, nie byłem i na własne oczy nie widziałem ale skoro 70 policjantów rannych, straty na okrągłą sumkę, spalone dwa wozy transmisyjne...
Fiufiu... no to policjanty zabalowały... no i jeszcze zatrzymały łobuzy jedne ileś tam osób... szczyt wszystkiego... hehehe ubaw po pachy
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 22:49 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: Świeto Niepodległości

27
Transmisyjne wozy zniszczyli ci bandyci(nie policja), poza tym zaatakowany został operator kamery. Policja miała stać bezczynnie? Tylko, że jakby takie ZOMO wkroczyło to zaraz by im się odechciało rozróby.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 22:56 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Świeto Niepodległości

28
Nebogipfel pisze:Transmisyjne wozy zniszczyli ci bandyci(nie policja), poza tym zaatakowany został operator kamery. Policja miała stać bezczynnie? Tylko, że jakby takie ZOMO wkroczyło to zaraz by im się odechciało rozróby.
Wiem, wiem... próbowałem dowcipnie skomentować post Caymana... nie wyszło... humor też mi siadł na starość...
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 23:12 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: Świeto Niepodległości

30
Ten artykul zostal napisany przed owym, nieszczęsnym, 11 listopada. Jakby ktoś poczytał trochę gazet, to wiedziałby, czym to się może skończyć. Poza tym ciekawe studium wiedzy o lewicowych zadymiarzach:

http://spoleczenstwo.newsweek.pl/antifa ... 2,1,1.html
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 12:00 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron