Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

91
Abesnai pisze:Kim u licha jest Krzysztof Z. ? Jakiś "autorytet" ? O.o
Cokolwiek ... Dla Krzysztofa Z. może to i "jedynie słuszna" postawa. Z tym "kształtem krzyża", no to trochę odjechał ... . Ma prawo do swoich poglądów i wyrażania ich jak każdy inny człowiek. Byleby nie za szkodą innych obywateli.
Policja podobno już ujęła niektórych sprawców podpaleń.
ależ on żartuje - a rysunków z białoczewoną tęczą jest zatrzęsienie - śmiech to zdrowie
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 lis 2013, 0:03 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

94
Minoł rok od tamtego święta więc jak obstawiacie, będzie zadyma czy nie będzie? :D Mi się wydaje że będzie dużo spokojniej.
Swoją drogą o spaleniu budki pod Ruską ambasadą już mało kto pamięta tak jak przypuszczałem rok temu, bo polscy politycy i tak zepsuli relacje polsko-rosyjskie milion razy bardziej niż ci chuligani ;)
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 18:02 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

95
trudno wierzyć by bez zadymy się obyło.
po prostu nie ma u nas pomysłu na to święto.
rozmiłowani w maszerowaniu dla samego maszerowania dzielni wojowie w kapturach i szalikach zasłaniających twarze liczą zapewne na spontan w trakcie. kreatywne pomysły czczenia rocznicy niepodległości ojczyzny potrzebują wyraźnie zadymiarskiego skoku adrenaliny.

ps. jak przyszło co do czego, to za tę budkę nie było komu zapłacić. zapłaciliśmy wszyscy solidarnie za pośrednictwem ministerstwa z naszych podatków.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 18:27 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

98
myślę, że tym razem HGW zrobi sobie jarmark wyborczy z udziałem Komorowskiego i powstrzyma się od rażących prowokacji typu ściąganie niemieckich faszystowskich bojówek do polskiej stolicy dla zrobienia zadymy w polskie święto narodowe.

A incydenty na zapleczu i tak będą, bo przecież władza aż kipi od nienawiści i gdzieś to musi się wylać ...
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 18:48 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

103
Ja już byłem luzować scyzorykiem kostkę brukową na jutro. Tak łatwiej ją wyjąć. Samochody TVN pochowane, tęcza zabezpieczona, cóż, co roku podnoszą poziom trudności. Będzie fun ;)
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 21:41 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

105
Crows pisze:
maly_kwiatek pisze:A incydenty na zapleczu i tak będą, bo przecież władza aż kipi od nienawiści i gdzieś to musi się wylać ...
czy to nie jest osąd o który tak chętnie innych oskarżasz ?
kwiatek pisze:nie, to są fakty
fakty ?? we władzy pracuje tysiące ludzi , wszyscy zioną nienawiścią ? skoro tak to widzisz to moze ujrzyj ten obraz w sobie za nim zaczniesz szmacić ludzi , hipokryzja do kwadratu. :crez:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 21:51 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

109
Ejże, kwiatek, nie szukaj w tym jakiejś większej idei. Ja to napisałem, bo zadymy są fajne ;D

edit.
No i głównie napisałem to w ten sposób, bo cały ten marsz, to głównie zadymy w imię fanatycznych idei. Ja tam do tego nic nie mam, mnie krzywda się nie dzieje, a tęcza nie podoba, ale sam fakt, ze napierdalają się świętując niepodległość kraju... Cóż, nie świadczy to o nas zbyt fajnie.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 21:57 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

111
To, że się chłopaki napierdalają z okazji zadymy, to mnie nie dziwi, od tego są chłopakami.
Dziwi i smuci, że w takie wielkie polskie święto władza urządza prowokacje, by dokopać opozycji.
To musi budzić i budzi sprzeciw kwiatka.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:04 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

112
k4cz0r200 pisze:Ja już byłem luzować scyzorykiem kostkę brukową na jutro. Tak łatwiej ją wyjąć. Samochody TVN pochowane, tęcza zabezpieczona, cóż, co roku podnoszą poziom trudności. Będzie fun ;)
Chcesz powiedzieć że jestem stówkę w plecy :( ? E tam,anty naziole się wybierają na manifestację.I naziole ,jak na siebie trafią to będzie jak z materią i anty...musi walnąć :cool: .A swoją drogą czy naziol to dobry materiał na patriotę ?A anty naziol ?Trzeba by ich chyba trzymać na dwóch odległych końcach Polski,żeby nie wybuchali :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:13 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

114
maly_kwiatek pisze:Żartowałem, Merlinki bym Ci nie oddał Kaczorku za zadymę listopadową :Polska:
Kwiatek - czyżbyś uzurpował sobie prawo własności do (per) 'Merlinki'?
Obrazek

maly_kwiatek pisze:Mam tak bardzo rozwinięte poczucie wolności, że gdy pojawiła się w mym życiu dziewczyna, przez gardło nie chciało mi przejść sformułowanie moja dziewczyna, później moja żona.
Po prostu nie, bo to suwerenna, samodzielna swoja a nie moja kobieta.
no proszę, proszę - w zestawieniu słów tego samego autora, jakiegoś rodzaju 'syndromikiem' madonny & ladacznicy zalatuje
Obrazek
- na marginesie mówiąc - wśród pseudo katolików niestety dość popularna przypadłość chyba :satan:.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:29 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

115
maly_kwiatek pisze:To, że się chłopaki napierdalają z okazji zadymy, to mnie nie dziwi, od tego są chłopakami.
niech Kwiatek może weźmie łodygi w troki i pojawi się w Warszawie. niech Kwiatek pokaże jaki z niego 'chłopak' w czynach, nie tylko w sianiu fermentu słownego
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:34 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

116
mordotymoja pisze:"Jak pisze agencja ITAR-TASS, w partii "Inna Rosja" poinformowano, że jej aktywiści przeprowadzili akcję pod ambasadą Polski w Moskwie, gdzie rozpostarli transparent z napisem "Rosja od Warszawy do Port Artur" i obrzucili teren ambasady racami i świecami dymnymi."
Polska od bałtyku do morza czarnego :) !!! Jak nic będzie awantura o Krym :cool:...
Kurde,jakiś proroczy sen miałem.A nie przypominam sobie żebym pił jakąś miksturę na porost proroctw :cool: ...
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:36 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

117
mordotymoja pisze:anty naziole się wybierają na manifestację.I naziole ,jak na siebie trafią to będzie jak z materią i anty...musi walnąć
podobno w tym roku trasy pochodów wyznaczone są z dala od siebie. nie ma szans na konfrontacje.
chyba, że jedni albo drudzy pójdą na szagę :pompki:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:39 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

118
mordotymoja pisze:Chcesz powiedzieć że jestem stówkę w plecy :( ? E tam,anty naziole się wybierają na manifestację.I naziole ,jak na siebie trafią to będzie jak z materią i anty...musi walnąć :cool: .A swoją drogą czy naziol to dobry materiał na patriotę ?A anty naziol ?Trzeba by ich chyba trzymać na dwóch odległych końcach Polski,żeby nie wybuchali :rotfl1: .
A co, zakładałeś się o coś? :P

Swoją drogą:
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:53 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Jednego Święta Niepodległości obchody, pochody, marsze i uroczystości.

119
mordotymoja pisze:
mordotymoja pisze:"Jak pisze agencja ITAR-TASS, w partii "Inna Rosja" poinformowano, że jej aktywiści przeprowadzili akcję pod ambasadą Polski w Moskwie, gdzie rozpostarli transparent z napisem "Rosja od Warszawy do Port Artur" i obrzucili teren ambasady racami i świecami dymnymi."
Polska od bałtyku do morza czarnego :) !!! Jak nic będzie awantura o Krym :cool:...
Kurde,jakiś proroczy sen miałem.A nie przypominam sobie żebym pił jakąś miksturę na porost proroctw :cool: ...
Faktycznie, trzeba się przyglądać Twoim wpisom i interpretować je jak czterowiersze Nostradamusa, niby nic dosłownie ale jest tam zawarta tajemna treść :D
A marsz tak samo jak rok temu czyli że większość sobie idzie spokojnie z racami a około stu typów robi zadyme(na szczęście tylko z policją), ale jest lepiej bo tęcza chyba się nie pali i ambasada też nie.
Generalnie to fajny ten marsz, szkoda że się zawsze jakieś głąby do niego dołączają.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2014, 17:09 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „O Tobie Polsko”

cron