Re: Nie moja pasja.

2
Ja też!

Znałam to video, z chęcią obejrzałam je jeszcze raz, dzięki! :). Zauważyłaś, że dziewczyna pracowała jak w transie?
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2010, 18:18 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nie moja pasja.

3
Tak rzeczywiście, też tak mi się wydawało, ale nie chciałam sugerować. Teraz wiem, że się nie myliłam.
Wiele negatywnych energii odbieram przy jej pracy, ciekawe dlaczego?
Też tak czujesz Lidko?
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2010, 18:44 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Nie moja pasja.

4
Negatywne? Hmm... Chyba nie. Ale wiesz co, ja to oglądam "oczami". W sensie - rejestruję, ale nic nie odbieram, jakbym była zablokowana na odbiór czegokolwiek poza obrazem (co nie przeszkadza mi podziwiać jej pracy, rzecz jasna).
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2010, 18:49 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nie moja pasja.

5
Podziwianie jej niesamowitych zdolności i fascynacja jej zręcznością oraz tym co maluje na piasku i piaskiem to cudem na swój sposób można nazwać. I wszyscy koncentrujemy się na efekcie pracy i to naturalne, ale ja tak mam, że nawet w piśmie takim jak tu się posługujemy odczuwam stan emocjonalny danej osoby.
Nie mówię, że tak musi być, bo to nie jest w żaden sposób potwierdzone, ale tak czuję i już.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2010, 19:27 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Nie moja pasja.

6
W piśmie też czuję! ;) I nie tylko, rzecz jasna, ale ten filmik jest jakiś inny, znaczy ja na niego reaguję inaczej... Już za pierwszym razem czułam, że się blokuję na odbiór inny niż obraz...
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2010, 19:30 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nie moja pasja.

7
Ja po raz wtóry nie oglądałam, być może dystans wytworzyła ta energia jaką czułam.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2010, 15:17 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Nie moja pasja.

8
Możliwe!

Możliwe, że też ją odczuwałam, ale nie miałam tej świadomości i zablokowałam się odruchowo. I tak zostało, powtórne obejrzenie tego nie zmieniło.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2010, 15:21 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nie moja pasja.

9
Lizawieta pisze:Tak rzeczywiście, też tak mi się wydawało, ale nie chciałam sugerować. Teraz wiem, że się nie myliłam.
Wiele negatywnych energii odbieram przy jej pracy, ciekawe dlaczego?
Nareszcie! Nie jestem sama :) Zastanawiałam sie czemu zamiast wiadomego zachwytu czuję tylko niepokój, który nie pozwala mi oderwać wzroku od tych rysunków. Hipnotyzuje. Zatraca. To jest właśnie prawdziwa magia.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2011, 23:00 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oko Ballora”

cron