Re: Przypadki porwań przez obcą cywilizację.

1
Czy istnieją jakieś bardziej wiarygodne, udokumentowane i w miarę weryfikowalne przypadki porwań przez obcych ?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 1:41 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Przypadki porwań przez obcą cywilizację.

2
Nie nie ma takich. Istnieje wiele relacji świadków, ale okazują się mało wiarygodne, wiele zostało zebranych podczas sesji hipnotycznych a wiadomo dziś jak ludzie podczas hipnozy podatni są na sugestię.
Jest wiele ciekawych przypadków porwań, jeden z najciekwszych w Polsce : Emilcinie. Polecam zgłębić ten temat i jest wiele zagadek w tym całym spotkaniu z UFOkami, ale razej nie ma dowodów że wówczas ten mężczyzna spotkał obcych. :P
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 7:04 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przypadki porwań przez obcą cywilizację.

4
Dowody materialne, relacje jednego świadka nic nie znaczą jak nie ma więcej świadków tj osób trzecich, które by coś widziały i mogły potwierdzić. W Emilcinie np. ludzie ponoć widzieli jakiś obiekt latający, ale już dokładnie nie potrafili go opisać. I to było coś już, ale w innych relacjach z porwań są najczęściej wizje samych porwanych i nic ponadto.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 13:20 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przypadki porwań przez obcą cywilizację.

8
Ja?! pisze:dla jednego nie będzie dowodem nawet to gdy go ufok weźmie na ufo i przemieści na drugi kontynent w kilka minut. Nie widze sensu rozmowy z ludźmi którzy z natury i przekory wszystko negują.
Ja o ufo wiele przeczytałem, znam różne nawety rodzaje kosmitów o czym chyba na forum nawet kiedyś pisałem, jest wiele ich :] Szaraki, Nordycy i inne typy. Kiedyś ludzi nawiedzali wampiry, ale nikt nie mówi dziś że to działo się dzisiaj naprawdę, a obecnie wampiry zastąpiły szaraki, aniołów zaś Nordycy, ci źli a ci dobrzy. Szaraki porywają bydło, a Nordycy uprawiają seks w celu prokreacji. Inna sprawa że częsc tych wizji jest ze sobą sprzeczna. Czytałem wiele relacji ludzi porwanych (publikował to dwumiesięcznik czy kwartalnik UFO) i nie robiło to wrażenie, zwykle ci ludzie wykładali się gdy pytano ich o techniczne sprawy czy naukowe, mówili tylko o Jezusie czy o zagrożeniach dla ziemi, nic odkrywczego. I te relacje między sobą były sprzeczne, chociaż były też cechy wspólne np. wygląd szaraków :P A tak raz kosmici wyglądają jak indianie, innym razem jak anioły, albo są zieloni, albo biali, czy żółci. :] Raz pochodzą z jednego ukłądu raz z innego, raz mówią że czeka ziemia świetlana przyszłość, innym razem że globalna katastrofa.
Emilcin był najciekawszy, bo UFO ładnie przejechali się furmanką, poczęstowali gościa soplem, przepadali, grzecznie się pożegnali i odlecieli, żadnego ględzenia. :]
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 17:02 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przypadki porwań przez obcą cywilizację.

10
żyjemy w jednym świecie któy dzieli sie na dwa światy
1 świat negowania wszystkiego czego nauka nie uznała jako istniejące.
2 świat mający w dupie to co uznaje nauka.

Ja uznaje fakty. A fakty są takie że ludzie są poddawani wykrywaczem kłamstw i potwierdza to co mówią że byli porwani.
Hipnozy nie da sie okłamać, człowiek mówi to co widział i czuł oraz to co myślał.
Osobiście robiłem sesje regresji bez użycia hipnozy i wielokrotnie ludzie opowiadali że byli porywani przez ufo i wykonywano badania na ich ciele, czasem były to skomplikowane operacje przywracające sprawność ciału.
Fakty też są takie że tysiące osób potrzebuje pomocy po takim porwaniu bo nie dają sobie sami psychicznie z tym rady.
Kolejny fakt to implanty w ciele pozostawione przez kosmitów, czasem w mózgu w miejscu w które obecna medycyna nie ma dostępu bez uśmiercenia człowieka.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 18:08 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przypadki porwań przez obcą cywilizację.

11
maly_kwiatek pisze:A co uważałbyś za dowody? Weryfikowalna, powtarzająca się ze szczegółami przez lata ta sama relacja prostego człowieka, nie jest dowodem?
Dobre pytanie. Pewnie jednym z nich byłby zapis wideo, przykładowo z kamer ochrony (?), jakiegoś urządzenia mobilnego. Przypadkowo.
Relacje świadków porwania, czemu nie.
Jest chyba wiele niewyjaśnionych zaginięć, gdzie pojawia się czynnik, który trudniej doprecyzować. Poparty dość tajemniczymi okolicznościami.
Kiedy przykładowo "znika" osoba, która uprzednio komunikowała o odwiedzinach czegoś ... bliżej nieokreślonego. Tym bardziej, jeżeli udało jej się zarejestrować przypadek "odwiedzin".
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 19:50 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Przypadki porwań przez obcą cywilizację.

13
Abesnai pisze:
maly_kwiatek pisze:A co uważałbyś za dowody? Weryfikowalna, powtarzająca się ze szczegółami przez lata ta sama relacja prostego człowieka, nie jest dowodem?
Dobre pytanie. Pewnie jednym z nich byłby zapis wideo, przykładowo z kamer ochrony (?), jakiegoś urządzenia mobilnego. Przypadkowo.
Relacje świadków porwania, czemu nie.
Jest chyba wiele niewyjaśnionych zaginięć, gdzie pojawia się czynnik, który trudniej doprecyzować. Poparty dość tajemniczymi okolicznościami.
Kiedy przykładowo "znika" osoba, która uprzednio komunikowała o odwiedzinach czegoś ... bliżej nieokreślonego. Tym bardziej, jeżeli udało jej się zarejestrować przypadek "odwiedzin".
w zakładach psychiatrycznych takich "porwań" rzekomych jest wiele.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oko Ballora”

cron