Re: Syreny - fakty i mity.

1
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]

Filmy, które sporo swego czasu namieszały. Faktem są pewnie testy marynarki wojennej oraz efekty.
Z pewnymi prawdami natomiast może być tak, że nie uwierzymy w nie dopóki nie podejdą do nas i nie kopną w zadek ;)
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2014, 17:55 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Syreny - fakty i mity.

2
obejrzałam na razie ten krótszy (drugi) filmik. moim zdaniem, jeśli nie można kategorycznie udowodnić, że syreny nie istnieją, tym samym nie należy wykluczać ich istnienia.
mina brodatego naukowca podczas oglądania materiałów z batyskafu - bezcenna i wiele mówiąca :).
Ostatnio zmieniony 21 paź 2014, 20:23 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Syreny - fakty i mity.

5
mordotymoja pisze:Nie wierzę w syreny i chcę żeby to tak zostało...no...
a co jeśli, jeśli one nie uwierzą w Ciebie?
Ostatnio zmieniony 21 paź 2014, 21:11 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Syreny - fakty i mity.

7
Abesnai pisze:Z pewnymi prawdami natomiast może być tak, że nie uwierzymy w nie dopóki nie podejdą do nas i nie kopną w zadek ;)
o to to :)
po obejrzeniu fabularyzowanego dokumentu uważam dowody zebrane przez zespół oceanologów za wiarygodne. już sam fakt rządowej konfiskaty wszelkich materiałów wizualnych, fonicznych, a także materialnych w postaci szczątków ciała - dodaje im wiarygodności.
patrząc z innej strony, przestaje dziwić sympatia delfinów do ludzkich stworzeń, najbardziej dzieci. prawdopodobnie uważają nas za gorszy gatunek syren :cool:
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oko Ballora”

cron