Re: UFO? Kosmici?

2
Ja uważam że kosmici istnieją.
Jara mnie to i czasami jak w nocy sama patrzę w gwiazdy wyobrażam sobie co by było gdyby mnie porwali :D
Z jednej strony bym tego strasznie chciała a z drugiej mnie to przeraża.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 11:09 przez Umbriel, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: UFO? Kosmici?

3
Jak byłem nastolatkiem to wyczekiwałem na "porwanie" by coś mnie wyrwało z rzeczywistości której nie akceptowałem :) Zawsze czułem że jestem w Matrix ;)
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 13:52 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: UFO? Kosmici?

5
Gwiazdozbiorów jest mnóstwo, a tym bardziej jak spojrzy się przez marną lunetę, a co dopiero teleskop. Moja dziewczyna ma szczepionki i zaraz obok znamię, a to tak ładnie ustawia się jak część gwiazdozbióru oriona, a dokładnie pas i m42. Czy tam egipskie piramidy, jak kto woli. A ile kropel wody na kabinie gdy biorę przyrznic się tak układa! Żebyście wiedzieli, że jestem kosmitą i moi przodkowie próbują dać mi znać gdzie moje miejsce.

Zapomniałem tylko dodać, że gwiazdozbiór oriona, to jedyny jaki znam praktycznie na pamięć. PRZYPADEK? no nie sądze :cool:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 1:25 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: UFO? Kosmici?

6
No patrzcie, nawet na wzorze mojej podkładki pod mysz to jest:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 1:38 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: UFO? Kosmici?

8
k4cz0r200 pisze:Gwiazdozbiorów jest mnóstwo, a tym bardziej jak spojrzy się przez marną lunetę, a co dopiero teleskop. Moja dziewczyna ma szczepionki i zaraz obok znamię, a to tak ładnie ustawia się jak część gwiazdozbióru oriona, a dokładnie pas i m42. Czy tam egipskie piramidy, jak kto woli. A ile kropel wody na kabinie gdy biorę przyrznic się tak układa! Żebyście wiedzieli, że jestem kosmitą i moi przodkowie próbują dać mi znać gdzie moje miejsce.

Zapomniałem tylko dodać, że gwiazdozbiór oriona, to jedyny jaki znam praktycznie na pamięć. PRZYPADEK? no nie sądze :cool:
Myślę sobie kosmiczny bracie iż czas byśmy wyszli z ukrycia! Nasza inwazja na tą barbarzyńską i prymitywną planetę powinna się zakończyć bo zamieszkujący ją tubylcy zniszczą ją do końca. Oni potrzebują oświeconych władców.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oko Ballora”

cron