Re: prehistoryczne cywilizacje

1
Jest wiele różnych miejsce na świecie, które budzą kontrowersje i nie pasują do standardowego modelu historii ludzkiej rasy.

Trzeba zdawać sobie sprawę iż miliony lat to bardzo dużo lat. Gdyby wybuchła wojna atomowa i nasza cywilizacja by zniknęła to za milion lat nie byłoby po nas żadnych wyraźnych śladów.

A przecież Ziemia istnieje trochę więcej czasu niż milion lat czy setki milionów lat :)

Ten film przedstawia jeden z mocniejszych dowodów na to iż 23-5 mln lat temu ktoś używał mechanicznych pojazdów na naszej planecie.
Miejsc z takimi jak na filmie śladami jest więcej - najbardziej znane są te na Malcie. Na Malcie takie ślady schodzą nawet pod powierzchnie morza co dodatkowo świadczy o tym jak stare są tam te ślady. Bo nie wiem czy wiecie Morze Śródziemne nie istniało od zawsze. Kiedyś to była żyzna dolina.

Jeśli komuś nie chce się oglądać to krótko - pewne dziś twarde skały były kiedyś wulkanicznym błotem. Gdy to błoto zastyga odciśnięte w nim ślady są utrwalane jako ślady w twardych skałach na miliony lat. W ten sposób odkryto wiele śladów. Te pasujące do teorii opisującej klasyczną historię ludzkiej rasy są oficjalnie uznawane. Te nie pasujące są odkładane do archiwum jako dziwne "do wyjaśnienia gdzieś kiedyś tam".

W Turcji w 2014 ktoś odkrył ślady jak na filmie. Ślady są podobne do tego jakby ktoś przejechał współczesnym dużym quadem lub motocyklem przez błoto. Raz. Tak jakby grupa ludzi rozrywkowo na quadach i motorach przejechała się na wycieczkę w teren i przejechała przez wulkaniczne błoto. Tyle że ślady na filmie są śladami w skale bazaltowej, której wiek geolodzy szacują właśnie na 2-5 mln lat wstecz. Tzn. 23-5 mln lat temu to było błoto wulkaniczne. Teraz to twarda skała.

Polecam uwadze:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 7:26 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: prehistoryczne cywilizacje

2
Kolejny szokujący materiał. Tylko dla otwartych głów.
Podwodne filmy z okolic Bahamów robią niesamowite wrażenie.
O piramdzie w wodach wokół Azorów już czytałem.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 8:43 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: prehistoryczne cywilizacje

3
https://treborok.wordpress.com/wojny-te ... -na-ziemi/
To musiała być bardzo prymitywna cywilizacja skoro używała kół do przemieszczania.
Morze śródziemne pojawiło sie gdy bomba rozwaliła skały gibraltaru, prawdopodobnie atomowa. A było to może kilkadziesiąt tysi lat wstecz lub może kilkanaście.
Zwróć uwage na oko pustyni, bomba o mocy ok 300 megaton.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 10:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: prehistoryczne cywilizacje

4
Ja?! pisze:https://treborok.wordpress.com/wojny-te ... -na-ziemi/
To musiała być bardzo prymitywna cywilizacja skoro używała kół do przemieszczania.
Morze śródziemne pojawiło sie gdy bomba rozwaliła skały gibraltaru, prawdopodobnie atomowa. A było to może kilkadziesiąt tysi lat wstecz lub może kilkanaście.
Zwróć uwage na oko pustyni, bomba o mocy ok 300 megaton.
Mogła używać dla rozrywki. My też dla rozrywki używamy kajaków choć mamy motorówki :)

Dzięki za materiał. Tego jeszcze nie znałem :)

J
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 11:23 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: prehistoryczne cywilizacje

6
Ja?! pisze:no problem :-P
A wyczuwalne promieniowanie mohendzo daro, tam zginęło sporu ludu w sekunde.
innemedium.pl/wiadomosc/mohendzo-daro-s ... ej-zaglady
To znam :)

Fascynują mnie te historie. Mam wewnętrzną potrzebę by je skumulować w książce sf. Nawet czuje wzywanie tych postaci sprzed wieków by to opisać. Ale ciągle brak mi odwagi.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 13:33 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: prehistoryczne cywilizacje

8
Chodzi o odwagę przed samym sobą. Przecież widzicie jaki jestem okropny na forum wobec tego co piszecie. Upierdliwy mądrala chcący by wszyscy pisali tak jak on i żyli jak on. Siebie bym potraktował jeszcze gorzej bo wiem w co walić. Strach napisać zdanie :/
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 14:51 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: prehistoryczne cywilizacje

13
Może te ślady pozostawiła po sobie cywilizacja przyszłości dokonując przeskoku w przeszłość.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 22:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: prehistoryczne cywilizacje

14
Abesnai pisze:Może te ślady pozostawiła po sobie cywilizacja przyszłości dokonując przeskoku w przeszłość.
Nie wierze w podróże w czasie żeby sie dało cofnąć coś co jest
Tylko narzędziem dla umysłu.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2016, 0:33 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: prehistoryczne cywilizacje

15
Bardzo wiele ciekawych informacji w jednym miejscu. Dla mnie sporo nowych. Autor jest za mało obiektywny ale zbiór danych zacny dla interesujących się tematem. Sporo nowości o podwodnych znaleziskach, znaleziskach na wyspach Pacyfiku i nowe badania nad kulturą Dogonów z Zachodniej Afryki mających do dziś oficjalnie nie wyjaśnioną wiedzę o gwiazdach. Znają fakty, które wymagają nowoczesnej t technologii. Oni znają je od tysięcy lat.

http://www.taniaksiazka.pl/ebook-w-posz ... 73438.html
Ostatnio zmieniony 11 paź 2016, 9:24 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oko Ballora”

cron