Re: no i przyszedł czass na moje zoolada

3
Nawijaj skarabeusz jakież to rybki tam plumkają :)
Masz jakieś zdjęcia milusińskich,porady dla akwariowiczów,ciekawe spostrzeżenia na temat swoich zwierzaków ?
Śmiało - dziel się nimi z nami :)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2010, 20:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: no i przyszedł czass na moje zoolada

4
co do psiaka...

hmm pisać mógłbym i pisać..przede wszytskim moge powiedzieć tylko to ze to niezwykła rasa...na pozór milusie i pomarszczone..w rzeczywistości bardzo twarde i dominujące , wymagają w hodowli wielu wyrzeczeń i niesamowitej konsekwencji..
mój np jest typowym "molosem" silny zwarty w budowie, niezwykle odważny, ale jednocześnie potrzebuje czuć sie zauważony i domaga się czułości..
zowie się CHRAPEK ....bo chrapie jak parowóz heheheh

żółwie jak to zółwie..mięsożerne i długowieczne..rosną bardzo duże ..i potrafią uszczypnąc nie nadają sie na przytulaki ,ale dają masę ciekawych chwil spędzonych przy obserwacji ich zycia...

no i wreście mój konik od dzieciństwa czyli rybki...

akwarium jak wspominałem około 300 l , filtry i osrzęt JUWELA , bo wg mnie najlepszy i najbardziej wydajny ( pompa do filtra przetłacza conajmniej 660 litrów/h) wiec jest czyste i ładne
starałem sie podzielic ten mały ekosystem wg naturalnych uwarunkowań czyli wiadomo partie denne zamieszkują
lekarze akwarium - kiryski spiżowe i lamparcie , środek bardzo widowiskowe stadne neony inesa i neony czarne...a partie powierzchniowe ryby z rodzin danio- lamparcie i pręgowane

przerabiałem różne zestawy ryb i nastawiłem sie na takie ze wzgledu ze nei chce miec wojen w akwarium...czyli zero drapiezników i zero ryb żyworodnych które opanowały by zbiornik szybkim rozmnażaniem

a zapomniałbym o paru zbrojnikach - popularnych glonojadach

jesli ktos ma jakiekolwiek wątpliwości..pytania co do akwarystyki zapraszam chetnie pomogę jesli bede potrafił
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzyniec”

cron