Re: Mój świat

61
Mój "konik" zmarzł ostatnio. Chociaż to środek sierpnia.
Obrazek
Bardzo miło Dorcik znów cię widzieć.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 22:10 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Mój świat

62
o kunie!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dorcik, te fotki były dla Ciebie :) ale że się nic w wątku nie działo dałem je w miśkowych szlajaniach. jako że żyjesz i jesteś, następne okunie będą już tutaj. :) widziałem ostatnio i sfociłem, mam nadzieję że wyszło ok [nie było czasu sprawdzić ] stado koni jako dziko żyjących na wielkim pastwisku a raczej dolinie całej. piękny widok :)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 22:43 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mój świat

63
teddybear pisze:Dorcik, te fotki były dla Ciebie :) ale że się nic w wątku nie działo dałem je w miśkowych szlajaniach. jako że żyjesz i jesteś, następne okunie będą już tutaj. :) widziałem ostatnio i sfociłem, mam nadzieję że wyszło ok [nie było czasu sprawdzić ] stado koni jako dziko żyjących na wielkim pastwisku a raczej dolinie całej. piękny widok :)
Dziekuje Ci bardzo,bardzo,bardzo ....To naprawde duzo dla mnie znaczy ....:calus: Tym bardziej ,że od grudnia nie siedziałam na ''kuniku ''ani razu :no:
Po wypadku zamiast cos normalnego zrobic z moim biodrem ,mam wrazenie ,że jeszcze bardziej Go ''zdemolowali '' ...
Więc tym bardziej i milej mi sie ogląda inne zdjęcia ....
A nawet nie wiesz jak miło było wstac rano z kubkiem kawy i poogladac te Twoje zdjęcia ....:):)

Dla Ciebie mam nowo narodzonego źrebaka w stadninie :)
Obrazek

Piotrze-mnie tez jest bardzo miło ponownie zobaczyc Twój nick i Twoj uroczy avek :D
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 12:40 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

64
Dorcik pisze:Piotrze-mnie tez jest bardzo miło ponownie zobaczyc Twój nick i Twoj uroczy avek :D
Nick i psia morda ją cieszy. I z czego tu się cieszyć :black1:
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 16:12 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Mój świat

65
PiotrRosa pisze:Nick i psia morda ją cieszy. I z czego tu się cieszyć :black1:
Piotrze jak miło było zobaczyć Twoja buzię na zdjęciu ,Twojego kotka jak i ten fajny mini krajobraz w dali -lepiej-ufff :D
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 16:26 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

67
piorun pisze:No pieknie Dorciku, czemu ja tych zdjec jeszcze nie widziałem????
A swoją drogą piekne kunie:konik:
No nie mogę Cię złapać na forum ....:niewiem:
Jak ja jestem to Ciebie nie ma ,buuuu

A nie widziałes ,bo nie pokazywałam ....przyznam się ,że troche unikałam tematów o koniach ,bo mi ta na psychike mą siada ,no ...hihihihhihhi
Rok temu o tej porze juz siedziałam na koniu i fruuu w teren ....A teraz ,teraz to ja nawet chodzic po ludzku nie umiem .....
Może za rok będzie lepiej ....:zemdlala:
Ostatnio zmieniony 17 sie 2011, 9:39 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

69
piorun pisze:Nie martw sie,troche zagoniony jestem,ale napewnozejdziemy sie na forum
:D:D
No i Cie złapałam ,na chwilke ,ale złapałam ,hiii
Ja tez mam nadzieję,cichą ,cichutenką ,ale mam ...i czasami marzenia się spełniaja ....;)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2011, 18:36 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

73
A twoje koniki też tak tygrysem umieją? :zozol4:



Pozwalam sobie żartować, bo konik wyszedł z tego cały i zdrowy :black3:
Ostatnio zmieniony 21 sie 2011, 21:25 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Mój świat

75
To znaczy..... że wyruszasz w drogę, odświętnie ubrany, a ten krzyż to na szczęśliwą drogę właśnie :D
Ostatnio zmieniony 30 sie 2011, 16:43 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Mój świat

76
Dorcik pisze:Piotrze jak miło było zobaczyć Twoja buzię na zdjęciu ,Twojego kotka jak i ten fajny mini krajobraz w dali -lepiej-ufff :D
Dorcik, czy uważasz, że można "nauczyć" się koników będąc już bardzo dorosłym? Chciałem zawsze mieć dwa. Teraz, kiedy mam możliwości, nie chciałbym zrobić im krzywdy dla własnej przyjemności. A "trzymanie u kogoś" to nie to samo.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2011, 18:02 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Mój świat

78
PiotrRosa pisze:Dorcik, czy uważasz, że można "nauczyć" się koników będąc już bardzo dorosłym? Chciałem zawsze mieć dwa. Teraz, kiedy mam możliwości, nie chciałbym zrobić im krzywdy dla własnej przyjemności. A "trzymanie u kogoś" to nie to samo.
Wszystkiego mozna sie nauczyc ,nawet bedąc bardzo dorosłym ,Piotrze ....
Wystarczy chciec ,a wszystko wtedy przychodzi łatwo ,prawda ??:konik:

Czy mozna zrobic zwierzęciu krzywde ,jeżeli sie o nie dba ,kocha i pielegnuje ....
Z Twojego podejścia do zwierząt ,Twoje koniki byłyby szczęsliwe ...więc do dzieła !!!:roza:

Teddy-Ty mnie chyba w myslach tutaj przywołujesz ,hi .... Superr !!
Dziekuję za tego pieknego konika ....Dorcik -cały ,zdrowy i zywy !!
Można się zakochac ,no :roza:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2011, 10:54 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

79
Cały, zdrowy i żywy i częściej do swojego działu zaglądający jak na poważnego :D moderatora przystało :kwiatek:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2011, 20:50 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Mój świat

81
moja piękna którą ujeżdżam w pozycji na jeźdźcca :)
Obrazek
wodzi za mną tęsknymi oczami, szybko przybiega jak mnie tylko zobaczy :)
tulimy się czasami i głaskamy. takie końskie zaloty :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:48 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mój świat

90
w Szwecji co kilka farm jest mała stadnina. najczęściej 3-5 koni. nie robię fotek koni bo musiałbym stawać co kilkaset metrów. ale czasami w przelocie...
nie mam czasu pojechać do znajomych prowadzących farmę owiec, koni i do tego innej pomieszanej menażerii. tam się trafiają extra przypadki i tematy do focenia
jako że mają małe jeziorko czasami jeździłem do nich na ryby. kiedy siedziałem na ławce przychodził do mnie baranek, kładł łeb na moich kolanach i tak stał dopraszając się głaskania. nigdy go nie wołałem i choć przeszkadzał mi łowić nie miałem sumienia go odganiać. prawdopodobnie mam gdzieś fotki ze starego telefonu. rozdzielczość jednak i rozmiar wołają o pomstę...:)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 0:36 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzyniec”

cron