Re: Mój świat

96
Dziekuję Ci za pamięć Teddy iza dopieszczanie tego wątku :love::love::roza::roza:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2012, 12:55 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

99
teddybear pisze:bywaj częściej to częściej będziesz dopieszczana :)
:hhhh::hhhh:

No baaa.....
Wiesz ,ja pamietliwa ,więc nie kuś losu ,bo będę wymagała więcej ,tych koni :black2::beer:

Ale dziękuję :roza:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, 12:07 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

102
ich cha cha - Dorciku daleka jestem od porywania ale bardzo się cieszę, że jesteś;

[youtube][/youtube]


narowista czasem
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 21:08 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Mój świat

104
Misiek, aż muszę spytać - masz swoje koniki? Kurczę, tyle lat już nie jeździłam konno, a chciałabym kiedyś do tego wrócić. Planuje w niedalekiej przyszłości pojechać do jednego ośrodka, gdzie kupili mojego ukochanego konia na którym jeździłam. Jakbym pojechała, to bym potem wstawiła jego fotki :)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012, 19:33 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Mój świat

105
teddybear pisze:Dorcik mnie nie zaskoczysz. nie fociłem bo Cię nie było na forum :) jesteś i proszę ;)
Więc trzeba zaaglądać częściej ,''muzą konikową'' jestem ,no :radosc: Się cieszę ,no ...

Baabciu-milutko Cię znowu zobaczyć ...:roza:
Ja tez przeskakuję ,cięzko znaleźc swój azyl ,miejsce ..Tutaj - ze względu na sympatie do Krzyska ,dawnych spotkań ,no i zdjęc Teddy'ego cięzko im się oprzec ...
Ale postaram sie wskakiwac od czasu do czasu :)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012, 19:34 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

106
BasmaW pisze:Misiek, aż muszę spytać - masz swoje koniki? Kurczę, tyle lat już nie jeździłam konno, a chciałabym kiedyś do tego wrócić. Planuje w niedalekiej przyszłości pojechać do jednego ośrodka, gdzie kupili mojego ukochanego konia na którym jeździłam. Jakbym pojechała, to bym potem wstawiła jego fotki :)
post 81 zobacz :)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012, 19:56 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mój świat

107
Czyli masz jednego konika? Bo zaraz się pogubię ;)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012, 20:06 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Mój świat

109
Ale gdzie? Do Szwecji? ;)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012, 22:36 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Mój świat

111
ale miła mi polanka
czas tu płynie należycie
Dorciku rozjaśni się wszystko
patrzymy na te same chmury nawet jeśli łąkę nam ktoś, zamiast kosą należycie, kosiarką przeorze nieomal

Obrazek


za wilgotno by się rozłożyć ale wciąga

Obrazek


za twardo ale rośnie

optymistycznie gapię się, naiwnie nawet

śniadanie w plenerze?

Obrazek



Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 9:56 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Mój świat

112
teddybear pisze:pewnie :) nie widzisz że jestem dzieckiem z Bullerbyn? :)
Hihi, nie wiesz co mówisz, bo to naprawdę grozi wyjazdem do Szwecji. Wraz z rodzinką uwielbiamy Skandynawię, a już tak długo nie byliśmy. Ostatnio bywam głównie na pustyni ;) Ale chętnie bym pojechała do Szwecji, oj chętnie, i jeszcze moją drugą połówkę muszę zabrać. Bardzo lubi otaczać się przyrodą i przyda mu się widoczek zieleni :)

Baabciu, prześliczne zdjęcie :kwiatek:
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 11:57 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Mój świat

113
BasmaW pisze:i jeszcze moją drugą połówkę muszę zabrać. Bardzo lubi otaczać się przyrodą i przyda mu się widoczek zieleni :)
pierwsza co drzewo do lasu wozi :black2:
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 15:32 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mój świat

114
no w sumie u nas też zielono, ale nie wiesz o tym, że zawsze zieleniej, gdzie indziej? ;)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 19:33 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Mój świat

117
Teddy -rozmiękczasz mnie tymi zdjęciami ...:roza: Dziekuję ...

Przyznam sie ,że po wypadku samochodowym ,nie mogłam siąść na konika -biodro odmawialo i odmawia posłuszęństwa ,podałam się ,wykresliłam ,a nie powinnam ,bo konie oprócz moich dzieci ,to moje zycie moja druga miłość ...trzeba chyba przekroczyc ten mur ..i spróbować ...chociaż stępem ,pomalutku ,a póxniej może da się dalej ,pomalutku ...

Pokaże Wam Jolene (Żolinka ) wypiekniała pannica przez te 2 lata ,oj wypiękniała ..
Obrazek


Baabciu - za takie sniadanie dam sie powiesic ,a jeszcze z Toba ,wybór znakomity (masz uściski od Marcina i buziole przesyła :kiss:)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 21:39 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Mój świat

118
teddybear pisze:pewnie :) nie widzisz że jestem dzieckiem z Bullerbyn? :)
Lasse ,Bosse czy Olle :black2:
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 21:40 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzyniec”

cron