Re: Owczarki Nizinne.

2
Witaj Senioritka56 ja sądzę że ta rasa jest naprawdę bardzo ciekawa.Kiedyś miałem okazję poznać jedną bardzo miłą i bardzo powabną właścicielkę takiego psa był to niesamowity pieszczoch ale nie tolerował wszystkich,mnie natomiast bardzo polubił bo zawsze coś dla niego miałem i tym samym zdobyłem jego zaufanie.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 13:03 przez Karlito, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Owczarki Nizinne.

4
victoria pisze:rozumiem, ze serce tego pieszczocha zdobywałes podkarmiając psa ? :ahah:
Dokładnie tak było- piszę w czasie przeszłym bo ten pies już nie żyje i właścicielka bardzo to przeżywała.:desi2: Kochała tego swego pupila nad życie,a przyznam się szczerze że i mi jego brakuje.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 16:32 przez Karlito, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Owczarki Nizinne.

5
Nieważne, czy to owczarek nizinny czy górzysty. Jednorasowy (jak moja Antonina), książę półkrwi (jak mój Kryzysek) czy sturasowy (jak mój Reksio). Wszystkie są kochane i oddają więcej miłości,niż dostają. Jeżeli potrzebny jest zwierzak do kochania, rasa jest najmniej istotna.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2011, 8:49 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Owczarki Nizinne.

7
PiotrRosa pisze:Nieważne, czy to owczarek nizinny czy górzysty. Jednorasowy (jak moja Antonina), książę półkrwi (jak mój Kryzysek) czy sturasowy (jak mój Reksio). Wszystkie są kochane i oddają więcej miłości,niż dostają. Jeżeli potrzebny jest zwierzak do kochania, rasa jest najmniej istotna.
Szczera prawda,jak kochać to wszystkie zwierzaki :konik:a szczególnie naszych pupilków.:animal4:
Ostatnio zmieniony 09 sty 2011, 17:02 przez Karlito, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Owczarki Nizinne.

8
Jak nie kochać takiego lenia? Dla ułatwienia dodam, że to nie avatar. To jego matka. Widać rodzinnie tak mają.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 sty 2011, 21:21 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Owczarki Nizinne.

9
Senioritka56 pisze:Co sądzicie o rasie Owczarek Nizinny? Miałam takiego pieska, jest to wyjątkowa rasa. Dają tyle Miłości że niejeden człowiek nie był by wstanie im dorównać!
Oj to prawda że zwierzęta są wstanie dać więcej miłości niż ludzie.Muszę się przyznać że i ja kocham zwierzęta,a szczególnie pieski- są wspaniałymi kompanami życia i potrafią tak na człowieka oddziaływać jak nie jedno lekarstwo.:kotek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzyniec”

cron