Re: Piękny filmik o psiej radości:)

1
Chwytający za serce filmik o tym, jak psiaki witają swoich panów (i panią), wracających ze służby wojskowej:
[youtube] [/youtube]
Mnie bardzo wzruszył, rozczulił, ale i wywołał szeroki uśmiech- psia miłość jest najbardziej bezinteresownym uczuciem, jakiego chyba można doświadczyć :) a beagle od 2:48 naprawdę dają radę ;D
Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 20:34 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Piękny filmik o psiej radości:)

5
Jakby duży na mnie skoczył to jeszcze ze strachu dostałbym zawału serca albo ataku padaczki. :D A poza tym jak sobie przypomnę co lizał pewien jamnik... To mi się nie dobrze robi jak pomyślę, że mnie by miał jeszcze lizać. :)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 1:28 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Piękny filmik o psiej radości:)

9
Posiąść to ja wolałbym raczej kogoś swojego gatunku. :D
Co do emocjonalnych aspektów to chyba wolałbym żółwie, raczej mniej prawdopodobne bym doczekał się końca ich życia. ;)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 1:53 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Piękny filmik o psiej radości:)

12
Tak, bo na pewno czują coś przez pancerz xD Chyba ze stukniesz w nie widelcem. :D
Futrzaki rządzą...Moje koty jak mnie nie ma w domu kilka dni witają mnie przy drzwiach i nie mogą się opanować- ocierają się, miauczą. To dopiero jest coś. A nie taki żółw z zaburzeniem wyrażania emocji. :P
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 2:02 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piękny filmik o psiej radości:)

13
Aj tam, aj tam. :D Pancerz jest kostny, więc drapanie powinny czuć. :) Futrzaki dość krótko żyją a potem dziecko jest smutne. :) Małpa jest z kolei za agresywna.

ps.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /136631653
Najmocniej kocha szczur
:D
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 2:16 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Piękny filmik o psiej radości:)

14
Cóż wszystko umiera, kot umiera średnio po 10 latach. Chyba nie powiesz mi, że dzieci nie powinny mieć zwierząt bo one umierają... ;]
Śmiertelność czegoś nie oznacza, że nie możemy się tym cieszyć i osładzać mu zycia. :)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 3:14 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piękny filmik o psiej radości:)

15
No znajoma stwierdziła, że żadnego więcej psa po śmierci tego co miała. A dzieciom nieraz dorośli kłamią kupując nowe zwierzę. Z resztą się zgadzam. ;)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 3:18 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzyniec”

cron