Re: Surfbar czyli zarobek internetowy

1
Program SurfBar to pasek reklamowy o wymiarach 503 x 62 px w dowolnej częsci ekranu,
pozostający zawsze na wierzchu nad innymi aplikacjami, na którym zmieniają się kolejno reklamy.
Użytkownik oglądając je, gromadzi punkty które później zostają przeliczane na pieniądze,
przelewane na konto użytkownika.
Program w losowo wybranym czasie sprawdza obecność użytkownika przed komputerem,
w przypadku braku potwierdzenia w przeciągu 10 sek. aplikacja zakończy naliczanie punktów.
Każda osoba ma dostęp poprzez specjalny interface programu do informacji na temat
daty i czasu w jakim SurfBar rejestrował jej punkty. Może także w nim śledzić ilości
zdobytych punktów, a także decydować o czasie i kwocie wypłacanych środków.
O wszystkim decyduje samodzielnie użytkownik korzystając z możliwości menu programu.

Surfbar zlokalizowany jest w dowolnej częsci ekranu, ma niewielkie rozmiary i można
przesuwać go w dowolne miejsce. Daje to swobodę normalnej pracy i możliwość oglądania reklam.
Za każdą 1 minutę użytkownik zdobywa w zależności od rodzaju posiadanego konta, ilości poleconych osób
określoną ilość punktów.
Na początku każdego miesiąca następuje podsumowanie i określenie przelicznika dla wszystkich
użytkowników Surfbara. Każdy, którego uzbierana kwota przewyższa minimalną,
może złożyć polecenie wypłaty.

Polecam to naprawdę działa

http://www.surfbar.pl/index.php
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 12:12 przez prongmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do przeczytania moich wierszy ; )
http://imladis.p2a.pl/viewforum.php?id=101

Re: Surfbar czyli zarobek internetowy

2
prongmen pisze:Program SurfBar to pasek reklamowy o wymiarach 503 x 62 px w dowolnej częsci ekranu,
pozostający zawsze na wierzchu nad innymi aplikacjami, na którym zmieniają się kolejno reklamy.
Użytkownik oglądając je, gromadzi punkty które później zostają przeliczane na pieniądze,
przelewane na konto użytkownika.
Program w losowo wybranym czasie sprawdza obecność użytkownika przed komputerem,
w przypadku braku potwierdzenia w przeciągu 10 sek. aplikacja zakończy naliczanie punktów.
Każda osoba ma dostęp poprzez specjalny interface programu do informacji na temat
daty i czasu w jakim SurfBar rejestrował jej punkty. Może także w nim śledzić ilości
zdobytych punktów, a także decydować o czasie i kwocie wypłacanych środków.
O wszystkim decyduje samodzielnie użytkownik korzystając z możliwości menu programu.

Surfbar zlokalizowany jest w dowolnej częsci ekranu, ma niewielkie rozmiary i można
przesuwać go w dowolne miejsce. Daje to swobodę normalnej pracy i możliwość oglądania reklam.
Za każdą 1 minutę użytkownik zdobywa w zależności od rodzaju posiadanego konta, ilości poleconych osób
określoną ilość punktów.
Na początku każdego miesiąca następuje podsumowanie i określenie przelicznika dla wszystkich
użytkowników Surfbara. Każdy, którego uzbierana kwota przewyższa minimalną,
może złożyć polecenie wypłaty.

Polecam to naprawdę działa

http://www.surfbar.pl/index.php
Pytanie 1
Ile można na tym zarobić w skali miesiąca ?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 14:27 przez Prof House, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprawy niemożliwe załatwiam od ręki a na cuda czeka się u mnie 14 dni

http://www.susya.ru/flash/fvp.swf

Re: Surfbar czyli zarobek internetowy

4
Program SurfBar ... ??? To nie przypadkiem cholerne adware (a może typowe spyware) ?
Może nazwijmy rzeczy po imieniu ....
Ludzie , ostrożnie, nie dajcie się robić super kasowym programom w balona ...
Jestem diabelnym sceptykiem ... no ale ...

Prongman - o czym piszesz ;) ?
Agitujesz dla firmy za punkciki (tak mi to zabrzmiało)- czy też powodowany "altruizmem" ?
Bo za zdobycie nowych użytkowników też często są punkciki i pieniążki ...

Jeszcze hasło - "polecam to naprawdę działa" - no bez jaj ... Naprawdę ? ;)
(kurde, wdrażałem wiele lat temu ten text min. ja na "netowy" rynek :D - mam na niego alergię,bardziej powtarzalnego,tendencyjnego hasła nie można chyba wymyślić ,sic!,chociaż ... ).

Zazwyczaj "antyduperele" wywalają takie cuda na liście infekcji ... tak na marginesie,ciekawe czemu hahaha :D
Znam troszkę od zaplecza metody pozyskiwania nowych użytkowników - właśnie się pod nie wpisałeś Prongman ;) (może mimowolnie,chociaż częściej wykluczam tzw. "dobroczynne" przypadki)

PS.
Tak na marginesie , z zawodu to ja się właśnie troszkę i reklamą i metodami promocji zajmowałem (teraz robię w trochę innej branży) ... ;) Kiedyś też trzepałem (nieco skromniejsze) w flashu różne rewelacyjne "programy", hyhyhyhy ...
ADD
Prongman :) Napisz coś więcej o działaniu od siebie owego "programu" (3/4 Twojego tekstu to wklejka) i jak on się ma do innych "yewelacyjnych" metod zarobkowania podobnymi "programami" .
Jeżeli chodzi o kaskę - zwłaszcza taka "łatwą", raczej lepiej wiedzieć z czym ma się do czynienia ... bo czasem sobie i innym można kuku zrobić (tutaj akurat pomyślałem o innej "rewelacji" zarobkowo - netowej)

Dodam jeszcze - jeżeli już chcecie się bawić takimi zabawkami koniecznie dokładnie przeczytajcie regulamin - zwłaszcza:
§ 4 Ograniczenie w odpowiedzialności
http://www.surfbar.pl/regulamin.php
i ciekawszy § 5. Wypłata, Płatności
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 11:57 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Surfbar czyli zarobek internetowy

5
prongmen pisze:W skali miesiąca około 500 zł bo tam punkty pod koniec miesiąca na hajs zamieniasz ja mało siedze na necie to dałem rade 200 złale jak ktoś się uprze i ma sporo polecających to i 1000 zł da rade
Czyli tutaj trzeba dużo czasu spędzić na necie,ale zarobek jest powiem szczerze mały.
Są inne biznesy gdzie w miesiącu można zarobić więcej.
Sprawy niemożliwe załatwiam od ręki a na cuda czeka się u mnie 14 dni

http://www.susya.ru/flash/fvp.swf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edukacja finansowa”

cron