Re: Zdrada finansowa.

1
Ciekawa jestem ilu z Was się przyzna....

Każdy wie, czym jest zdrada w związku, ale mało kto zdaje sobie sprawę, że to pojęcie dotyczy nie tylko skoku w bok, ale także oszukiwania swojego partnera. Coraz częstszym zjawiskiem jest zdrada finansowa, czyli ukrywanie swoich dochodów i wydatków :D :D :D

Z badań, których wyniki publikuje "Forbes", wynika, że tylko w Stanach Zjednoczonych ponad 30 proc. ankietowanych oszukuje swoich partnerów w tej kwestii. Ukrywają swoje oszczędności, wydatki, a nawet nie przyznają się, ile tak naprawdę zarabiają. Równie popularne jest prowadzenie "tajnych" kont bankowych.

67 proc. badanych przyznało, że z tego powodu doszło między nimi, a partnerami do kłótni. 42 proc. twierdzi, że przyczyniło się do nadwyrężenia zaufania do ukochanej osoby. 27 proc. wyznało, że zdrada finansowa doprowadziła aż do separacji lub rozwodu.


58 proc. oszustów finansowych w związku ukrywa gotówkę, 54 proc. nie przyznaje się do drobnych zakupów, a 30 proc. chowa swoje rachunki, których nie chce pokazać swojemu partnerowi. 16 proc. skrzętnie ukrywa fakt większych zakupów, 15 proc. prowadzi konto bankowe, o którym nie wie partner, a 11 proc. nie przyznaje się do swoich długów.

Zgadzacie się ze zdaniem, że "zdrada dotycząca naszych zarobków czy oszczędności może być równie bolesna i szkodliwa, jak ta cielesna"... ?

Przyznam szczerze, że nie zawsze przyznaje się do drobnych zakupów ale żeby zdrada... :P
Ostatnio zmieniony 31 mar 2011, 13:35 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Re: Zdrada finansowa.

2
A co ty tu robisz? Wiosna przyszła, pora w pole ruszać.

Witaj. Dawno cię nie było.

A w kwestii zdrady obowiązuje zasada:"czego oczy nie widzą ...". Ale w finansach Jest mi to obojętne. Zawsze miałem ze swoją wspólne konto, kasa szła z reguły przez konta, dostępy mieliśmy do firmowych itd. Dla mnie to nigdy nie był problem. Ta druga zresztą forma też.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2011, 21:17 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Zdrada finansowa.

3
Oj, oj, oj...
W tym roku- grudzień/ styczeń Roksia bierze pierwszą kasiurkę za te hektary... :)

:ach:

... a robota wre... :D :przybij:

I powiem Ci, że kocham to miejsce... Jest takie piękne, ciche...

Poważnie finansowo nie zdradzasz???????????? :/ :D

Ja tam mam jakieś grzeszki... :( Mamy tu dział spowiedź??
Ostatnio zmieniony 31 mar 2011, 22:19 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edukacja finansowa”

cron