Re: Emanacja w otwartej skali BSM

1
Witam. Emanacja jest pierwotnym energo-światłem zapisanym we wszystkim co materialne i nie materialne, w każdym działaniu poprzez słowo, myśl, uczucie, energie. Nie ma nic coby nie posiadało emanacji. Istnieje od tak dawna odkąd istnieje Bóg. Kilka lat temu nie było większej emanacji niż kilkaset tys jednostek i tak myślano że skala jest stała i zamknięta. Dziś można mierzyć ją nawet w miliardach jednostek. To co materialne to miliony i setki milionów choć słońce posiada emanacje w miliardach. Wszystko jest połączone z słońcem więc wszystko rośnie a wzrost powoduje różne turbulencje. Wszyscy to czujemy w mniejszym lub większym stopniu ale jeśli posiadamy wahadło (polecam izis z drewna) to można emanacje precyzyjnie zmierzyć. Można mierzyć jedzenie, emanacje postów, emanacje channelingów, mistrzów, różnej maści guru ich poszczególne czakry i ciała subtelne. Nie ingerujemy bo wszystko emanuje choćby nie wiem jak mocno swoją emanacje ukrywali. Wszystko jest nadajnikiem i wszystko co żyje świadomie może to odbierać i analizować. Mamy umysł wyższy który potrafi odczytać i przełożyć to na zrozumiały język. Jest to narzędzie doskonałe i jest częścią intuicji tą matematyczną częścią którą najtrudniej przemycić na poziom świadomości ludzkiej. Jest to niczym radar i żaden oszust nie jest w stanie nas wtedy oszukać nawet nieświadomie. Można iść ciemną doliną i nie zboczyć z właściwej drogi. Co do tego potrzeba; wahadło, skala okrągła najlepiej kilka o różnych wartościach, jasnowidzenie przyczynowe, im wyższe tym lepiej. Idealnie jeśli się potrafi przekonwertować wynik na zrozumiały język bez wahadła ale to wymaga mega kontaktu z sobą wyżej. Wielu się boi że przez wahadło duchy opętujące mają do nas dostęp i gadają. Ale poco wysyłać energie na zewnątrz siebie. Trzeba się pytać własnego najgłębszego centrum nas samych
Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 17:08 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Emanacja w otwartej skali BSM

2
O, dzięki, bardzo ciekawe!

Owszem, emanacja to jest coś co ma wszystko, a czego wszyscy nie wiedzą...

Chętnie poczekam na więcej (bo do tej kwestii nie mam pytań), ale mam prośbę, taką "techniczną": mógłbyś robić jakieś małe akapity? Bo taki "zlany" długi tekst bardzo ciężko się czyta i obawiam się, że część osób zrezygnuje w ogóle z przeczytania, a szkoda by było, bo to są bardzo ciekawe rzeczy...
Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 17:22 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Emanacja w otwartej skali BSM

4
A to Ty z komórki piszesz??? Nie, to w takim razie niech zostanie, jak jest, nie ma co się bawić w te kropki... Może , po prostu, będziesz pisał krótkie teksty, a więcej?
Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 18:21 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Emanacja w otwartej skali BSM

5
ok będzie więcej ale to wymaga czasu na badania. Mierzenie poziomu rozwoju duchowego i osobistego różnej maści mistrzów w różnych skalach. Połączenie ciała fizycznego z ciałami wyższymi poprzez nici dna a tym samym możliwość posiadania więcej niż 2 nici dna - wiem że możliwe jest posiadanie 13 nici dna w ciele fizycznym. Taka osoba będzie mogła żyć w materii tyle ile chce choćby całą wieczność. Im więcej nici tym więcej możliwości. I to można sprawdzić radiestezyjnie. Ktoś potrafi wahać to może sprawdzać emanacje pożywienie i jej biowitalność oraz różnego rodzaju połączenia pokarmów w kwestii na ile są dla nas korzystne a na ile szkodliwe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radiestezja”

cron