Re: Piekło radiestezyjne

3
Wiedziałem że stworzenie tego piekła będzie tylko kwestią czasu. Dziś ten czas nadszedł. Miałem to nazwać koszem albo śmietnikiem ale piekło bardziej oddaje energie która tu zaraz wyląduje.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2010, 11:32 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piekło radiestezyjne

4
Jestem w piekle, jestem w piekle :D Bu! I co dalej? Jaki pomysł? Co tu będzie i o co chodzi? Wszystko ok? :)
Ostatnio zmieniony 17 paź 2010, 11:36 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Re: Piekło radiestezyjne

5
roxi84 - a chcesz do czyśćca ? Powiedzmy że to eksperyment dla tych materialistów i nie tylko, którzy boją się istnienia duszy i Boga a jednocześnie nie boją się tworzyć piekła w sobie. Pociąga Cię piekło ? Tu możesz pisać wszystko co najgorsze na temat radiestezji. Pofolguj sobie jeśli Ci to ulży w czymś.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2010, 11:47 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piekło radiestezyjne

6
Aaaaaaaaaa.. takie coś.... niewygodne dla Ciebie komentarze, nawet te głupie, nieobraźliwe zapewne.. wywalasz tutaj... czaję.. Uffff.. Jakbym zrobiła to w swoim dziale to wszystko straciłoby sens... Sens. Sens. Sens...
Ostatnio zmieniony 17 paź 2010, 11:55 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Re: Piekło radiestezyjne

8
A to nie wiedziałam o tym... :)

Wątek dla szyderców.. oj.. myślę że nie jeden szyderca nie jeden wątek Ci tu jeszcze założy... No ja na pewno wiele... :D
Ostatnio zmieniony 17 paź 2010, 13:02 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Re: Piekło radiestezyjne

10
roxis84 pisze:Aaaaaaaaaa.. takie coś.... niewygodne dla Ciebie komentarze, nawet te głupie, nieobraźliwe zapewne.. wywalasz tutaj... czaję.. Uffff.. Jakbym zrobiła to w swoim dziale to wszystko straciłoby sens... Sens. Sens. Sens...
zaraz wyciągnie grzechomierz. bój się Roxy.

Jak będziesz zamykał wątki Ja?! to sam będziesz ze sobą pisał...wahadło coś Cię ciągnie w kierunku cenzury :black2:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2012, 22:50 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piekło radiestezyjne

12
sam se zrób. jak nie znosisz krytyki to do pustelni się zaszyj. inaczej zawsze na komentarze się narażasz. nie każdy musi mieć to samo zdanie i do tego służy forum. mnie to zwisa czy coś zamkniesz czy nie. to tylko świadczy o Tobie. na pewno ludzie się będą dopisywać ze świadomością że im posty wyślesz w kosmos lub zamkniesz możliwość napisania riposty. gratuluję. kręć dalej wahadłem i manipuluj wątkami
Ostatnio zmieniony 08 lut 2012, 8:39 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piekło radiestezyjne

15
Krytyka jest bardzo wskazana, bynajmniej dla mnie, bo wiemco powinna zgłębić, no chyba, że ktos pisze bzdurę, to wiadomo, że nie ma co sobie języka strzępić.

Narzędzie jest tylko narzędziem i od człowieczej umiejętności zależy jak nim się posługiwać.
Źle postawisz pytanie i narzędzie odpowie mądrze, ale człowiek głupio je odczyta.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2012, 11:26 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piekło radiestezyjne

18
ten temat powinien być wywalony z działu -ZDROWIE- mam nadzieje że administracja zrozumie że powyzsze treści autora textu nie mają nic wspólnego ze zdrowiem.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2013, 6:50 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Piekło radiestezyjne

21
Ja!? ty diable wcielony.

Hoh_sztaplerskie sztuczki.
Obrazek
Dobry psycholog oceni stan ,,duszy" po vizusie i tyle.

Wahadełkiem się pion ...wyznacza. hihi

Łosiu niewymarłe ogniwo w ewolucji świadomości
Ostatnio zmieniony 15 sty 2013, 19:24 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radiestezja”

cron