Re: śmierć i życie 2013

32
no i wydało się że założyłem temat by pobierać opłaty za informacje kto przetrwa :-)
Do końca jest możliwość że największy skurwiel może się obudzić. To co widze to stan na teraz a czas jest płynny. 10 lat temu mieliby szanse nieliczni. Dlatego przez ostatnie lata białe bractwo i inne rasy istot wspierają ludzi i budzą wielu. Mnie też obudziła jedna z fal jakie wysłali w kierunku ziemi. Nie usłyszy tego ten który się znieczula alkoholem. Ciało musi być czyste na poziomie komórkowym. Wysokie wibracje są nadal blisko - natury. I korzysta ten który z naturą żyje w symbiozie. Roślinność jest w jedności z naturą i nie ma obaw że zniknie. Czlowiek odszedł od natury zbyt daleko i natura przyjdzie się upomnieć o jej własność. Ciało fizyczne jest częścią ziemi.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 23:54 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć i życie 2013

34
Ja?! pisze:Dlatego przez ostatnie lata białe bractwo i inne rasy istot wspierają ludzi i budzą wielu. Mnie też obudziła jedna z fal jakie wysłali w kierunku ziemi.
Nie ma co liczyć na ufoli
Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 23:57 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć i życie 2013

35
Conan Barbarzynca pisze:
Nebogipfel pisze:Że też wcześniej na to nie wpadłem!
:D
Zeby zaoszczędzić na wynajmie lokalu mozna zatrudnić akwizytorów:)
Pewna bogaczka jako lokal wybrała bank, w którym trzymała pieniądze.
Jak chcieli ją wywalić to zagroziła ich wycofaniem, więc odpuścili.
:D
Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 23:59 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: śmierć i życie 2013

36
JA?! pisze:Do samego końca istnieje możliwość, że największy skurwiel może się przebudzić.
Więc jednak istnieje szansa dla mnie ;)
JA?! pisze:Człowiek odszedł zbyt daleko od natury i dlatego natura upomni się o swoją własność.
Naprawdę przypadło mi do gustu.

PS
Pozwoliłem sobie w cytatach nanieść drobne poprawki.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 0:06 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: śmierć i życie 2013

38
Conan - W polsce jest najwięcej istot które czekają na taką okazje. Po to się wcieliły by tego doświadczyć i odejść do swoich światów za którymi tęsknią jak choćby Lidka - tylko że sporo z nich ma spore wibracje i będzie to zależało od ich woli odejścia lub pozostania.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 0:15 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć i życie 2013

40
Ja?! pisze:Conan - W polsce jest najwięcej istot które czekają na taką okazje. Po to się wcieliły by tego doświadczyć i odejść do swoich światów za którymi tęsknią jak choćby Lidka - tylko że sporo z nich ma spore wibracje i będzie to zależało od ich woli odejścia lub pozostania.
Jesteś pewien tego co piszesz? To by oznaczało ze Polska jest wyjątkowa a w to trudno uwierzyć nawet patriotom;) Moze nie zdajesz sobię sprawy z własnego przywiązania i dlatego tak piszesz?
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 0:27 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć i życie 2013

41
Conan - wiele istot mówiło o tym że polska jest wyjątkowa. Mówili z ziemi i z wyższych gęstości istnienia. Wiele przekazów religijnych objawień o tym wspominało jak choćby siostra Faustyna Kowalska. W Polsce inkarnowało i żyje obecnie ponad 15 milionów aniołów różnej maści w tym też upadłych. Spora część z nich aktywnie uczestniczy w różnych forach internetowych.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 0:45 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć i życie 2013

44
Nebogipfel - Izrael sam na wlasne życzenie pozbawił się tego przywileju 2 tys lat temu i od tamtej pory cierpi za swe odrzucenie i cierpieć jeszcze będzie chyba że zmieni droge pychy na inną.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 1:03 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć i życie 2013

46
Ja?! pisze:Conan - W polsce jest najwięcej istot które czekają na taką okazje. Po to się wcieliły by tego doświadczyć i odejść do swoich światów za którymi tęsknią jak choćby Lidka - tylko że sporo z nich ma spore wibracje i będzie to zależało od ich woli odejścia lub pozostania.
Nie mam najmniejszego zamiaru niczego podobnego doświadczać, ani (tym bardziej!) odchodzić za rok czy dwa, życie (w ciele) jest zbyt fascynujące, żeby ot tak, rezygnować. A Ty nie bądź taki wyrywy w ocenach innych ludzi, bo po pierwsze - nie masz odnośnika, według którego można by to robić (żaden człowiek nie ma), a po drugie pamiętaj, to, co oceniasz (osądzasz), oceni (osądzi) Ciebie, stanie się Twoim własnym udziałem. Czyżbyś tego nie wiedział i igrał z ogniem?... :)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 6:25 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: śmierć i życie 2013

47
Ja?! pisze:Nebogipfel - Izrael sam na wlasne życzenie pozbawił się tego przywileju 2 tys lat temu i od tamtej pory cierpi za swe odrzucenie i cierpieć jeszcze będzie chyba że zmieni droge pychy na inną.
Uważasz więc że kiedy Niemcy mordują Żydów to dlatego że Bóg nie lubi Żydów i jest po stronie Hitlera?
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 6:41 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć i życie 2013

48
Ludzie, nie mieszajcie w to Boga, please... Przecież Bóg kocha RÓWNO dokładnie każdego człowieka i nie osądza, nie ocenia, nie nakazuje itd, jest całkowicie NEUTRALNY (dał człowiekowi wolną wolę). To jego wybór wierzyć, że jest 'wybrany' lub nie. Narodowi Izraelitów udawało to się bardzo długo (wierzyć), stąd ich 'sukcesy' poprzez pokolenia. Ale tak samo 'wybrany' jest jeden naród jak i każdy inny (gdyby nie był 'wybrany', w ogóle by go nie było na Ziemi).
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 6:48 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: śmierć i życie 2013

49
Andy72 pisze:Izrael jest narodem wybranym, Co Bóg obiecał Abrahamowi to nie cofa.
tak jak juz Lidka zaznaczyła - NIE MA, i nie było narodu "wybranego" - podobnie jak nie ma ludzi lepszych czy gorszych, podobnie jak NIE MA jednej religii lepszej od drugiej, czy wręcz "jedynej prawdziwej"
( ale lubujecie się "babrać" w ludzkich wymysłach i Boga w to jeszcze ubierać :ech: :no: )
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 6:59 przez Szymon, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: śmierć i życie 2013

54
Andy72 pisze:A Jezus powiedział że jest Drogą, Prawdą i Życiem
I znów zatoczyliśmy koło, Andy, i wracamy do punktu wyjścia:

CO przyniósł ludziom Jezus? Uosobieniem CZEGO był? MIŁOŚCI, Andy... Zatem tak, MIŁOŚĆ jest Drogą, Prawdą i Życiem.

(MIŁOŚĆ, Andy, nie religia)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 7:52 przez Lidka, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: śmierć i życie 2013

59
wybrany czy nie wybrany. Wystarczy że skieruje swe oczy na inny naród i ten inny będzie wzrastał. Odrzucając Syna odrzucili Ojca.
Ojciec koryguje błędy narodu wybranego, naród bez wsparcia jest skazany na własną karme.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 10:54 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radiestezja”

cron