Re: człowiek trawi jedzenie - ale numer :)

1
Troche liczb by było wiadomo o czym mowa
Polak jedzący wszystko - trawi:
mleko w 13%
ser żółty w 20%
mięso w 20%
fasole w 20 do 35%
chleb w 85%
warzywa ok 90%
orzechy ok 90%
owoce ok 95%

Eskimos trawi:
mięso w 90%
warzywa w 15%
orzechy w 20%
owoce w 5%

Nie wszyscy trawimy pokarm jednakowo
są ludzie w polsce którzy fasole trawią w 95%
ale mięso, mleko i jajka w 5% i dla nich mleko mięso jaja sery sa po prostu trucizną, chorują na alergie i są cherlawi bo nie wiedzą że mają inną konstytucje trawienną niż przeciętny polak.

Małpy mają właśnie taką konstytucje trawienną że
mięso trawią w 5% chyba że są to robale i larwy to przyswajalność się zwiększa.
warzywa w 90%
orzechy i nasiona w 90%
owoce w 95%

Materiał genetyczny ludzi pochodzi od małpy ale częściowo od innych istot które trawiły mięso w 20%
Jedni nazywali ich bogami drudzy anunakami lub kosmitami.

Ich system trawienny był słabo przystosowany do ziemskich warunków.
mięso w 20%
warzywa w 25%
orzechy w 15%
owoce w 30%

połączenie genów stworzyło możliwość jedzenia mięsa u ludzi ale zaznaczyli w biblii że:
«Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem...>>
Jednak DNA kosmitów zrobiło swoje w organizmach ludzi i ludzie zapragnęli jeść mięso czego nie robili jako homo-erektus.

Natura naprawia obecnie to co się wtedy napsuło i obecnie już 10% polaków posiada konstytucje trawienia tą właściwą choć jeszcze nie wszyscy z nich o tym wiedzą.
A właściwa to taka która była przed pojawieniem się anunaki na ziemi. Żydzi nazywali ich nefilim.

Zagadką jest konstytucja eskimosów ale to raczej etap przystosowania się ewolucyjnego w ciągu tysięcy lat bo mieli do jedzenia tylko mięso gdy nagle ziemia im zamarzła na grenlandii w trakcie przesunięcia biegunów o ileś tam stopni.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 2:20 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: człowiek trawi jedzenie - ale numer :)

2
Ja?! pisze:Materiał genetyczny ludzi pochodzi od małpy ale częściowo od innych istot które trawiły mięso w 20%
Jedni nazywali ich bogami drudzy anunakami lub kosmitami.

Ich system trawienny był słabo przystosowany do ziemskich warunków.
mięso w 20%
warzywa w 25%
orzechy w 15%
owoce w 30%

połączenie genów stworzyło możliwość jedzenia mięsa u ludzi ale zaznaczyli w biblii że:
«Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem...>>
Jednak DNA kosmitów zrobiło swoje w organizmach ludzi i ludzie zapragnęli jeść mięso czego nie robili jako homo-erektus.

Natura naprawia obecnie to co się wtedy napsuło i obecnie już 10% polaków posiada konstytucje trawienia tą właściwą choć jeszcze nie wszyscy z nich o tym wiedzą.
A właściwa to taka która była przed pojawieniem się anunaki na ziemi. Żydzi nazywali ich nefilim.

Zagadką jest konstytucja eskimosów ale to raczej etap przystosowania się ewolucyjnego w ciągu tysięcy lat bo mieli do jedzenia tylko mięso gdy nagle ziemia im zamarzła na grenlandii w trakcie przesunięcia biegunów o ileś tam stopni.
tabletki spadły z listy leków refundowanych czy ot tak prozaicznie zabrakło? coby dorobić na receptę póki co proponuję Ci rolę forumowego Sanderusa. znając Twoje trudne położenie jestem gotów kupić szczebel z drabiny która śniła się świętemu Jakubowi
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 5:47 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: człowiek trawi jedzenie - ale numer :)

6
Ja?! pisze:Materiał genetyczny ludzi pochodzi od małpy ale częściowo od innych istot które trawiły mięso w 20%
Jedni nazywali ich bogami drudzy anunakami lub kosmitami.
a kosmity to skad miały mieso w kosmosie ?
Ja?! pisze:Natura naprawia obecnie to co się wtedy napsuło i obecnie już 10% polaków posiada konstytucje trawienia tą właściwą choć jeszcze nie wszyscy z nich o tym wiedzą.
A właściwa to taka która była przed pojawieniem się anunaki na ziemi. Żydzi nazywali ich nefilim.
i.
natura człowieka ewoluuje w kierunku pozyskiwania energii pod dyktando mózgu a sałata i inne ziela tym nie sa
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 11:48 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: człowiek trawi jedzenie - ale numer :)

7
a kosmity to takie cwaniaky że mieli swoją planete na której mieli zwierzaki.

energia dla mózgu ok ale mięso nie daje energii dla mózgu, dopiero uprawa zbóż daje ludziom energie dla mózgu oraz spożywanie orzechów i nasion oleistych. Mięso nie zawiera węglowodanów złożonych a tłuszcz zwierzęcy blokuje przepływ informacji między komórkami mózgu.

Właściwie to najlepszym pokarmem dla mózgu są orzechy, nawet włoskie mają kształt mózgu. Tłuszcz z orzechów jest idealnie dopasowany do odżywiania, zasilania mózgu oraz jego regeneracji.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 13:16 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: człowiek trawi jedzenie - ale numer :)

8
Ja?! pisze:Właściwie to najlepszym pokarmem dla mózgu są orzechy, nawet włoskie mają kształt mózgu.
skoro argument twój o kształcie czegoś przypominajacym mózg jest wazny to może jedz mózg świński
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 16:44 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: człowiek trawi jedzenie - ale numer :)

10
Ja?! pisze:Jednak DNA kosmitów zrobiło swoje w organizmach ludzi i ludzie zapragnęli jeść mięso czego nie robili jako homo-erektus.
Homo erectus jadł dużo twardych i chrupkich części roślin i żuł mięso, podczas gdy inne hominidy pozostały przy miękkim roślinnym pożywieniu.
http://www.wprost.pl/ar/145247/Krotkonogi-mozgowiec/
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 18:26 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radiestezja”

cron