Re: Na ile łun łuna wykorzystuje ten mózg ?

1
postanowiłem się zabawić w badanie mózgu ludzikom.
Czyli wykorzystanie powierzchni mózgu czy rejonów mózgu.
Powszechnie wiadomo że człowiek statystycznie wykorzystuje 3% swego mózgu.
A tu takie kwiatki wychodzą.

Waldek Pawlak 19%
papież 18%
Łobama 18%
Tusk 17%
Kaczyński 13%
ojciec dyrektor 11%
Maciej Stuhr 20%
Jerzy Stuhr 5%

Adolf Hitler 10%
Juzef Stalin 5%

Hanna Gronkiewicz Waltz 20%
Agnieszka Holand 14%
Joanna Mucha 12%
Ewa Sonnet 8%
Doda 7%
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2012, 19:23 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Na ile łun łuna wykorzystuje ten mózg ?

8
Stalin był największym łotrem obok Hitlera. Ale nie można mu odmówić inteligencji. I tylko 5% mózgu wykorzystuje? Może wykorzystywał bardzo dobrze, bo gdyby brakowało mu 5 klepki tak daleko by nie zaszedł ;) Podobnie hitler był psychopatą, ale jednak talenty pewne miał, np. aktorskie, ale czy był inteligentny to bym nie powiedział.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 10:10 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Na ile łun łuna wykorzystuje ten mózg ?

14
A Ty się przejmujesz odebraniem tego wyniku? Przecież reakcja innych na nasz temat nie jest prawdą o nas, a tylko wyrazem ICH interpretacji (uczuć, myśli). Niech sobie ludzie myślą, co chcą, to tylko o nich będzie świadczyło, nie o Tobie, Tobie od tego ani nie ubędzie, ani nie przybędzie... ;)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 16:49 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Na ile łun łuna wykorzystuje ten mózg ?

18
Heh Andra ja czytalam wypowiedz Dody w ktorej pisala ze jako mala dziewczynka miala swój swiat i kontemplowala naturę. Ze zawsze czula jakby nie była z tond. Normalnie jakbym czytała Ciebie. Ale fakt, że promowała nową stylizację w stylu sf i wygladała troche jak elf...czego się nie robi dla wizerunku.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2012, 10:28 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Na ile łun łuna wykorzystuje ten mózg ?

20
voltaren pisze:Po Dodzie tego jej wysokiego IQ nie widać. Ani nie jest błyskotliwa, ani mądra, o taka wyszczekana blondyna.

A ile wykorzystuje Ewa Sonnet?
Ewa Sonnet 8%

co do inteligencji to sztuczny twór którego uczy się w szkołach przede wszystkim na zdolności kojarzenia podobnie jak to robi komputer, dopasowuje podobne do podobnego, nie ma to wiele wspólnego z mądrością.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2012, 13:41 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Na ile łun łuna wykorzystuje ten mózg ?

21
Od jakiegoś czasu obserwuje obecny wątek i nasuwa mi się jedno zasadnicze pytanie : co to u diaska jest "łuna" ? Głowy im się świecą ... ?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2012, 13:46 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Na ile łun łuna wykorzystuje ten mózg ?

23
O mordę ... to mnie zagiąłeś :D
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2012, 19:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radiestezja”

cron