Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

1
badałem breivika u którego wychodzi 90% diabła więc postanowiłem sie zabawić w szukanie boga w innych ludziach.

U JP2 znalazłem aż 4% boga i ponad 90% człowieka ale diabła nie znalazłem
U obecnego papieża to bardziej skomplikowane, lepiej pomine.

tu miejsce na zbrodniarzy politycznych
adolf hitler 96% diabła
stalin 97% diabła


tu będzie miejsce na duchowych oszołomów
Dalajlama 30% kosmity, 5% człowieka, 3% diabła, 2% boga
Mooji 0% Boga, 15% diabła, 17% człowieka, 15% kosmity
Papa Franciszek 20% Boga, reszta bliska zeru
.
.
.
.
tu jest miejsce na politycznych polityków
Lenin 35% kosmity, 20% człowieka, boga i diabła nie zauważyłem.
Józef Piłsudski 30% kosmity, 7% boga, 4% diabła, 5% człowieka
Obama 5% Boga, 15% diabła, 7% człowieka, 20% kosmity
Tusk D. 0% Boga, 0%diabła, 30% człowieka, 15% kosmity, reszta cholera wie czego
Kaczyński J. 0% Boga, 5% diabła, 17% człowieka, 10% kosmity, reszta cholera wie czego
Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, 13:30 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

5
Ja?! pisze:badałem breivika u którego wychodzi 90% diabła więc postanowiłem sie zabawić w szukanie boga w innych ludziach.

U JP2 znalazłem aż 4% boga i ponad 90% człowieka ale diabła nie znalazłem
U obecnego papieża to bardziej skomplikowane, lepiej pomine.

tu miejsce na zbrodniarzy politycznych
adolf hitler 96% diabła
stalin 97% diabła


tu będzie miejsce na duchowych oszołomów
Dalajlama 30% kosmity, 5% człowieka, 3% diabła, 2% boga
.
.
.
.
.
.
tu jest miejsce na politycznych polityków
Lenin 35% kosmity, 20% człowieka, boga i diabła nie zauważyłem.
Józef Piłsudski 30% kosmity, 7% boga, 4% diabła, 5% człowieka
.
.
.
Prawdziwośc informacji zależy od poziomu z jakiego dostajesz.... Te Twoje badania mogą byc tylko żartem świata astralnego..,które kieruje się twoimi sympatiami..
Co to znaczy bycie diabłem , co to znaczy bycie bogiem, kosmitą . To sa puste okreslenia , które nic nie niosą.... Jakbyś zbadał co znaczy ,,byc człowiekiem "odpadly by takie okreslenia jak: kosmita, diabeł, bóg.... Bóg to prawie punkt docelowy ,a człowiek w świecie materii jest niewidoczny dla takiego wysokiego poziomu ,dlatego modlitwy do niego sa takie nieskuteczne....,bo jesteśmy dla tego poziomu niewidoczni...aż to podniesienia wibracji do Jedni...
Ostatnio zmieniony 14 sty 2013, 12:36 przez 999Krysia, łącznie zmieniany 1 raz.
..Dorastasz w dniu , w którym potrafisz się serdecznie z siebie pośmiać ..

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

6
każda istota emanuje różnymi wibracjami na różnych poziomach częstotliwości.
Bóg to siła pozytywna
Diabeł to ego o niskim poziomie urzeczywistienia o zabarwieniu negatywnym
Człowiek to człowiek który jest na ziemi od początku swego istnienia jako dusza i wciela sie od roślin przez zwierzęta aż do ludzi.
kosmita to istota która przybyła z innych planet i dopiero sie wciela jako człowiek
Jest jeszcze istota bez doświadczeń w materii lub z niewielkimi niektórzy to nazywają aniołami lub cholera wie czym
Ostatnio zmieniony 14 sty 2013, 18:43 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

7
Papa Franciszek 20% Boga, reszta bliska zeru - wreszcie wahnąłem Franka, to jeden z najlepszych wyników tylko czy świadomość Boga w nim to obciążenie do uzdrowienia czy efekt pozytywny który trzeba jeszcze rozwijać.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2013, 13:02 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

11
JA?! mógłbys sprawdzić czy Gowin mówi prawdę ? ;)
;
- Nie mamy żadnych gwarancji, że nie dochodzi do handlu polskimi embrionami. Co więcej, możemy powiedzieć, że dokonuje się na nich rozmaitych eksperymentów naukowych, z reguły prowadzących do uśmiercenia tych embrionów. W Niemczech nie wolno przeprowadzać eksperymentów na embrionach niemieckich, dlatego importuje się je do tego celu zza granicy, w tym także z Polski - powiedział minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, 15:37 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

15
To jest prywatna myśl Gowina że w polsce dochodzi do sprzedaży embrionów za granice.
Jego słowa nie zostały dokładnie napisane w artykule, dlatego należy oglądnąć wizualnie jego wypowiedź - wtedy będzie wsio jasne.

Z tego co wyszło to 3 szpitale w polsce handlują embrionami.
zdziwiłbym sie by tego nie robiły mając na uwadze trudną sytuacje w szpitalach.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, 17:37 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

16
Ja?! pisze:To jest prywatna myśl Gowina
to jest opinia ministra rzadu Polski , a prywatnie to sobie może beblać na grilu z sąsiadami za płota.
zbadałeś Hitlera papierzy a nie mozesz zbadać zyjącego ministra ?
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, 18:31 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

17
no przecież wstawiłam link do video - to można patrzeć w oczy jaki cel przyświeca takiej formie występów

wspaniały członek rządu - pomijając wszystko inne to gra w swoje gniazdo :)

akcje z embrionami są chore i z krwią pępowinową druga jazda - kasa upodli każdego?

ale te występy Gowina o szeroko zakrojona jazda coś się szykuje i na pewno nikomu nie chodzi o ani jeden embrion
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, 20:22 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

18
w filmiku powiedział - myśle że w polsce dochodzi. a napisano że dochodzi w polsce do takich zdarzeń.

Ja myśle że Gowin jest tego pewien ale na wszelki wypadek powiedział że myśli że tak jest.

Jaka jest różnica w "myśle że" od "jestem perwien że" ?

Otóż ja jestem pewien że myśle ale też myśle że jestem pewien.

Co do prywatnych wypowiedzi, myśle że ma prawo do swoich myśli każdy człowiek, masz z tym problem to podaj go do sądu za myślenie hahaha
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, 22:46 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

19
Przecież oni na ten temat nic nie wiedzą, bo skąd, z prasy można się dowiedzieć, że działa ok 40 ośrodków stosujących metodę in vitro, około, bo żadnego rejestru nie ma, tylko 18 z pośród tych ośrodków ujawnia Polskiemu Towarzystwu Ginekologicznemu, liczbę wykonanych zabiegów i ich skuteczność, reszta robi co chce.
A nasze prawo http://www.embrion.pl/iv/ivprawo.htm no cóż, najpierw się robi, potem się myśli, czyli jak zwykle.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, 23:15 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

20
to lepiej żeby nie robili? Gowin robi wszystko, żeby zakazać in vitro przecież
akcja jest pewnie związana z ustawą szykowaną

strasznie duża doza miłosierdzia popłynęła z ust ministra Gowina w stronę tych, których embriony są pomrożone - wszystkich tych ludzi dopieścił czule - miłosierny minister - na pewno chodzi mu tych ludzi w tym co zrobił i o te embriony
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, 23:22 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

24
czujnie zauważam, że embriony to potencjał - jak mało używany mózg - i zasadnicza to różnica - efekty nie są gwarantowane

patrzmy cóż to nam za wodotrysk zafunduje polityk nie wiadomo gdzie umocowany

ja mam swoje zaplecze dobrze otrzeźwia - proszę bardzo - reszta w mojej sygnaturce
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2013, 10:24 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

25
ludzie to piekielne dusze w sporej części i tworzą sobie piekło na ziemi i wszystkim innym. Jeśli pojawiają sie przypuszczenia o czymś złym to prędzej uwierze w to co złe niż że to nie istnieje. Jeśli ktoś wierzy w ogólną uczciwość ludzi w tym piekle to gratuluje naiwności. Nie wierze że ani jeden szpital w polsce nie robi świństwa wbrew prawu. Polak kombinował i kombinuje od dawna i jest znany w świecie z cwaniactwa.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2013, 21:07 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

27
w szczegółach poległaś ?

wybieraj więc analiza czy synteza tu poręczniejsza zda się?

komercyjnie racjonalna z chomsiem wchodzisz to masz przeliczone wsio - dawaj i do przodu
Obrazek


Drogi prowadzące do Boga i Nlp

super market

proporoctwa,

jak kochać,

islam,

pieniądze,

kuchnia,

najswietsza maryja_panna_krolowa_polski,

masaż,

okultyzm,

Wywiad z upadłym demonem

i czadowy folder Spisz się - ciekawe co Cię goni?

zejdzie mi trochę na analizie - jaki to ma sens?
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2013, 16:04 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

28
nie no poległam

jak że boskie pliki ma merkabe

"Melissa Panarello, autorka najgłośniejszego włoskiego debiutu ostatnich lat, zyskała miano "sycylijskiej Lolity". Książka ukazała się pod pseudo-pseudonimem Melissa P., ale autorka dość szybko odsłoniła swą twarz i stała się postacią publiczną. Jej pamiętnik to historia nieokiełznanego seksu uprawianego z kolegami, korepetytorem, znajomymi z Internetu i przypadkowymi nieznajomymi. To historia nimfomanii, która urasta do gigantycznych rozmiarów, historia poznawanie miłosci cielesnej we wszystkich mozliwych odmianach i konfiguracjach, zatracenia się w seksie bez miłości i bez przyjemności, w oczekiwaniu na głębokie uczucie, na mężczyznę, który potrafiłby dostrzec w kobiecie coś więcej niż samo ciało... "

Jak zarabiac na lotto i zakladach bukmacherskich.rar

czyli jak po prostu kochac swego nastolatka - łoł zawsze i ja stawiam na młodych :co:

http://chomikuj.pl/antubis12/Galeria i uniesienia - sami popatrzcie
czepiam się? nie!!!

albo ktoś tu komerchę odstawia na skrzydłach anioła albo ma prywatniusiego chomsia i tam trzyma to co lubi legalnie czy nie - jego spawa

nie pamiętam ale jeśli merkabe na Im gra głęboko wierzącą to spytam za chwilę o szczególy
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2013, 16:17 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

29
merkaba pisze:jak mozna badac boga ile jego jest w człowieku przeciesz jest to nie logiczne wrecz idlitycznie brzmi
dla mnie jest logiczne i mądre, Ty nie rozumiesz bo nie widzisz rzeczywistości takiej jaką ja widze.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2013, 18:19 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ile boga i diabła w duszy nam gra

30
to jest tak zwany fortel na moim chomiku tego jest pełno na chomikuj pl bo kiedys sam sie zajmowałem tym magia
i jezeli to zostawie to i jak zacznie przegladac chomika jak ty to zrobiłas to moze co inego terz zainteresuje

mam juz wersje chiszpanską tylko najlepiej sie zarejestrowac z ip chiszpanskiego ale zeby nie byłby to polski ja miałem ip z usa
wtedy dostajemy co tydzien 10 GB transferu http://megahamster.es/merkaba
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, 22:30 przez merkaba, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radiestezja”

cron