Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

2
Eeee tam....Bzdury...Wystarczy zbadać materiał genetyczny by miec pewność ze pochodzi z naszej rodzimej planety...Mało kto wie ale człowieka i mchy łaczy 40% materiału genetycznego...Wszystko co żyje na ziemi ma praprzodka z zupy praoceanu
Ostatnio zmieniony 20 gru 2013, 20:05 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

4
Hmmmm....To czemu cały materiał genetyczny człowieka nie rózni się zbytnio od materiału genetycznego małp ?? Czemu człowiek ma atawistyczne cechy typu skrzela w życiu płodowym ,kość ogonową ,nadmiernie rozwinięte kły ? odruch czepny u niemowląt itd,itd...?
Widac twoi kosmici zakazili cała zupę 4 mld lat temu ...bo wszystkie materiały genetyczne wykazuja podobieństwa...I tak jak juz pisałem
człowiek posiada ok 40% materiału genetycznego mchu i porostów...wiec widac kolejne fazy rozwoju i nie da sie zprzeczyc iz wszystkie zywe organizmy ziemi miały jednego praprapra przodka i wszyskie pochodzą z tego samego pnia. Nie wykryto innego materiału genetycznego nie pochodzacego z ewolucji...Nie odkryto tez krasnoludków ku mojemu ogromnemu smutkowi...
Ostatnio zmieniony 21 gru 2013, 14:07 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

5
bo małpa była zmieszana genetycznie z DNA spoza ziemi. http://www.granicenauki.pl/index.php/pl ... -w-wigilie szympans karłowaty to bardzo prawdopodobny gatunek spokrewniony z homo erectusem lub to to samo. Obczaj zwyczaje sexualne bonobo (szympans karłowaty) a zrozumiesz jak bardzo człowiek jest podobny do tej małpy.

Tylko poprzez zmieszanie genów z homo erectus mamy jak podałeś ok 40% materiału genetycznego mchu i porostów
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 2:05 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

6
O rane...!!! przeciez nawet komplet genetyczny porostów jest zbiezny z materiałem genetycznym czlowieka co jednoznacznie swiadczy o ciągłosci ewolucyjnej..Nie znaleziono również materiału genetycznego który byłby prawoskretny..Wszystkie są lewoskretne ...Nie znaleziono innych aminokwasów niz te z których zbudowane są wszystkie żywe organizmy na ziemi...A cechy atawistyczne u człowieka ..skrzela w życiu plodowym..kość ogonowa jako swiadczaca iz czlowiek miał ogon...owłosienie calego ciala w życiu plodowym..kły...itd..itd..itd..Na jakiej wiec podstawie są te teorie..???? Moze jakowes fakty ?? w miejsce twierdzenia iz ziemia jest plaska i podpierana jest przez 4 słonie....
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 8:51 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

7
wiele lat spędzono w laboratoriach by dopasować materiał genetyczny obcych istot w takim stopniu by był zgodny z panującym na ziemi.
skrzela i ogon to spadek po ciągłości linii ewolucyjnej od homo erectusa.
śmieciowe DNA to spadek po linii ewolucyjnej od obcej cywilizacji poza ziemskiej
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 10:32 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

8
Wiec albo jest ciągłość ewolucyjna i człowieka łączy z szympansem aż blisko 99% DNA a z porostami ponad 40% ..Albo ktoś dokonał manipulacji w DNA wprowadzając "coś"...Tyle tylko ze nigdy nie znaleziono tego czegoś ...i sekwencje zasad są takie same u wszystkich żywych organizmów na ziemi...I raczej nalezy zastanawiac sie nad tym jak niewiele brakowało by człowiek pozostał małpą
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 14:58 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

10
Na jakąś ludzką mutację genetyczną nie zakrawa, chyba.
Mnie co innego frapuje ... Po co tym domniemanym kosmitom takie wielkie patrzałki ? Nocny tryb życia ... ?
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 23:08 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

11
Abesnai pisze:Na jakąś ludzką mutację genetyczną nie zakrawa, chyba.
Mnie co innego frapuje ... Po co tym domniemanym kosmitom takie wielkie patrzałki ? Nocny tryb życia ... ?
wreszcie ciekawe pytanie
też myśle że to oznaka iż planeta na której żyli jest zimniejsza i ciemniej tam niż na ziemi. I możliwe że żyli wewnątrz planety
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 0:22 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

12
Tyle tylko iz materiał genetyczny australopiteka z którego wyewoluował homo erectus ( czyli pitekantrop ) który posługiwał sie narzędziami i tworzył broń juz 2 mln lat temu jest zgodna z materiałem genetycznym małp W ktorym wiec momencie ewolucji nastąpiła jakakolwiek ingerencja
w materiał genetyczny człowieka ??? A może to nie kosmici tylko krasnoludki lub elfy ...???
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 14:06 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

13
Ja?! pisze:
Abesnai pisze:Na jakąś ludzką mutację genetyczną nie zakrawa, chyba.
Mnie co innego frapuje ... Po co tym domniemanym kosmitom takie wielkie patrzałki ? Nocny tryb życia ... ?
wreszcie ciekawe pytanie
też myśle że to oznaka iż planeta na której żyli jest zimniejsza i ciemniej tam niż na ziemi. I możliwe że żyli wewnątrz planety
To po co im patrzały?By się im coś innego rozwinęło,nietoperzowatego coś.Ja myślę że ten osobnik był jakiś felerny,przez te gały wielkie,więc reszta,przesądna ale i przewidująca postanowiła go porzucić na odludziu,padło na ziemię planetę ludziów :).
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 15:05 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

14
mordotymoja pisze:
Ja?! pisze:
Abesnai pisze:Na jakąś ludzką mutację genetyczną nie zakrawa, chyba.
Mnie co innego frapuje ... Po co tym domniemanym kosmitom takie wielkie patrzałki ? Nocny tryb życia ... ?
wreszcie ciekawe pytanie
też myśle że to oznaka iż planeta na której żyli jest zimniejsza i ciemniej tam niż na ziemi. I możliwe że żyli wewnątrz planety
To po co im patrzały?By się im coś innego rozwinęło,nietoperzowatego coś.Ja myślę że ten osobnik był jakiś felerny,przez te gały wielkie,więc reszta,przesądna ale i przewidująca postanowiła go porzucić na odludziu,padło na ziemię planetę ludziów :).
Hmm... a wiesz że to całkiem niezła koncepcja jest ;)

Jeśli chodzi o tematykę ufo to dominują koncepcję w stylu- kosmiczni bracia- albo -kreatorzy- ludzie zaś wychodzą na biedne niedojdy ;)

A może to wlaśnie kosmiczni bracia zwalili nam na głowy swoje niedojdy aby się ich pozbyć bo pomyśleli- ci ludzie nieżli są, zwalimy im tych swoich niedorobów i niech im wodę z mózgu robią bo my już z nimi nie wytrzymujemy, a oni może se jakoś poradzą?- ;)

Za ileś lat my też znajdziemy jakiś obiecujących gatunek w kosmosie i zwalimy im tych niedojdów, ręka ręke myje :P
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 15:19 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

16
mordotymoja pisze:Ale my nie jesteśmy obiecującym gatunkiem.Raczej odpadem do utylizacji.
Jak to nie? ;) Gdybyś podróżował przez kosmos i natknoł się na słabo rozwinięte ale rozumne istoty potrafiące myśleć wielowymiarowo to nie uznał byś ich za obiecujący gatunek?.
Potencjalni kosmiczni bracia raczej nie mieli takich uprzedzeń ;) Jeśli dotarli na tą planetę to byli ogólnie mocniejsi od nas i nie mieli obowiązku nas znosić.

Nie myśleli w stylu- bo człowiek człowiekowi wilkiem- ;)

Zresztą jako istoty przepełnione miłością zrzucając tu swoich głąbów musieli mieć pewność że nie zostawiają ich na pastwę losu :D
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 19:41 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czaszka ufo kosmity czy podróba geniusza ?

18
egoista99 pisze:Tyle tylko iz materiał genetyczny australopiteka z którego wyewoluował homo erectus ( czyli pitekantrop ) który posługiwał sie narzędziami i tworzył broń juz 2 mln lat temu jest zgodna z materiałem genetycznym małp W ktorym wiec momencie ewolucji nastąpiła jakakolwiek ingerencja
w materiał genetyczny człowieka ??? A może to nie kosmici tylko krasnoludki lub elfy ...???
max 400 tys lat temu, zauważ że wszystkie małpy mają gęstą sierść chroniącą przed chłodem i słońcem, człowiek jako małpa sierść ma w postaci szczątkowej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radiestezja”

cron