Re: Jak pokonać ból?

31
Czemu jestes taki wulgarny?
Ostatnio zmieniony 03 lut 2012, 22:27 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Jak pokonać ból?

35
Biegli psychiatrzy stwierdzili u mnie zdolności pedofilskie jeśli chcesz wiedzieć :/
Wiesz,może to i było rok temu ale jakoś sobie nie przypominam,żebyśmy się nawet kiedykolwiek pokłócili w temacie więc nie wiem o co ci chodzi :/
I tak trzymam twoją stronę odnośnie poglądów na temat,,pokonywania bólu" oraz związku psychiki z ciałem fizycznym ale mimo wszystko...
Ostatnio zmieniony 03 lut 2012, 22:37 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Jak pokonać ból?

36
50-60 % dolegliwości ( w tym także bólowych), które doskwierają nam w ciągu dnia i nocy wywodzi się z kręgosłupa, a dokładnie mówiąc z mięśni wokół kręgosłupa, które gdy są spięte zaciskają nerwy wychodzące z rdzenia kręgowego i które to nerwy przestają działać tak jak powinny.. Stąd bóle nóg, rąk, głowy.. I tysiące innych. Należy rozluźnić mięśnie wokół kręgosłupa. Polecam masaże :) regularne :) jeden nic nie pomoże..

Jężeli to jest to ból nie wywodzący się z kręgosłupa a mamy możliwość zastosowania maści przeciwbólowej to wybierzmy maść zamiast tabletki.. Błagam. Tabletka na chwilę uśmierzy ból ale przyczyny bólu nie zlikwiduje a przy okazji szkodzimy sobie na wątrobę, trzustkę i żołądek.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron