Re: Grypa

31
A jaka jest stuprocentowo pewna dawka, która nie zmieni nas w niebieskie ludki?
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 9:50 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Grypa

32
hehe , srebra koloidalne które oferuje rynek nie są jednakowe , bo wiadomo że srebro robi cene ;)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 10:34 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Grypa

33
Czyli zadnej pewnosci? :D To ja dziekuję, niebieski jest zimny i nietwarzowy, a jak już wpada w popiel, to odstrasza :ahah:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 11:55 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Grypa

34
Brednie, każdy ma w organizmie zimny metal łącznie ze srebrem, złotem, platyną. I co ? I to że ma w różnych ilościach, zwykle nam brakuje tych pierwiastków a jak czegoś brakuje to organizm choruje. Był przypadek że stado owiec czy baranów pasło się na ubogich glebach i zaczęło chorować, nic nie pomagało, aż polazły na osuwisko ziemi i się jej najadły. Po tym wyzdrowiały. Medycyna powinna robić wpierw analize składników mineralnych w ciele. Uzupełnienie ich jest podstawą procesu leczenia.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 15:09 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Grypa

35
to może złoto koloidalne ? po nim sie robi człowiek pomarańczowo - żółty , bardziej twarzowo , jest tez platyna koloidalna - po niej blada byś była jak Nefretete ;)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 15:09 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Grypa

36
Ja?! pisze:Brednie, każdy ma w organizmie zimny metal łącznie ze srebrem, złotem, platyną. I co ? I to że ma w różnych ilościach, zwykle nam brakuje tych pierwiastków a jak czegoś brakuje to organizm choruje. Był przypadek że stado owiec czy baranów pasło się na ubogich glebach i zaczęło chorować, nic nie pomagało, aż polazły na osuwisko ziemi i się jej najadły. Po tym wyzdrowiały. Medycyna powinna robić wpierw analize składników mineralnych w ciele. Uzupełnienie ich jest podstawą procesu leczenia.
To zupełnie tak jak z tym austriakiem, który budując autostrade trafił na uschnieta jodłę, posypał ją niechcący żwirem i ta odzyła, teraz na tym żwirze robi majątek :D
Crows pisze:to może złoto koloidalne ? po nim sie robi człowiek pomarańczowo - żółty , bardziej twarzowo , jest tez platyna koloidalna - po niej blada byś była jak Nefretete ;)
wiesz co, daleko mi do ideału, ale wole siebie taką jaką jestem :D
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 17:05 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Grypa

37
Na gównie by majątku nie zrobił. Sam kupiłem ziemie bogatą w mikroelementy, Ty pewnie myślisz o minerałach Schindlera. Miałem okazje je kupić, wybrałem coś innego.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 18:01 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron