Re: Długowieczność- czyli: Czy chcesz być polskim Elfem?

33
Nie przekonuje mnie, dlatego, że propaguje izolację, tytpowe dla New Age, odcięcie od świata zewnętrznego i życie w swoim własnym szczęśliwym raju..
moje tłumaczenie jest dalekie od ideału, więc najlepiej niech każdy zrobi to sam :D
....dlatego moc pozytywnego myślenia nie działa dla większości ludzi. Podświadomość jest jak magnetofon. Do momentu zmiany taśmy to się nie zmieni.
Jak zmienić taśmę?
Istnieje kilka sposobów. Jednym z nich jest medytacja buddyjska, świadomy wybór miejsca zamieszkania, całkowite odcięcie się od uprzednio zaprogramowanego zachowania. To jest trudne dla większości ludzi . Istnieją również różne techniki terapeutyczne dla zmiany tego wczesnego programowania.
Jak osobiście kontrolować swoje własne przekonania?
Jednym ze sposobów jest to, że żyję w środowisku, które jest piękne - to rajskie, nasłonecznione miejsce, a ja staram się nie przeszkadzać, rzeczami z zewnątrz takimi jak codzienne wiadomości np na temat wojny w Iraku i ptasiej grypy.
Więc nie oglądam telewizji?
Oglądam Jon Stewart, bo potrzebuję się śmiać.... Poza tym, ja nie oglądam żadnych wiadomości....
http://www.sfgate.com/news/article/FIND ... 302382.php
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, 11:04 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Długowieczność- czyli: Czy chcesz być polskim Elfem?

34
Obejrzałam pierwszy film i bardzo mi się podoba (w pierwszej wolnej chwili obejrzę cały ciąg dalszy, dzięki, Life! :)).

Powiem tyle, że cieszę się, iż nauka (choćby tylko w osobie głównie tego pana) rewolucjonizuje się i że człowiek dochodzi do tego, że to przekonania są na pierwszym miejscu, nie geny. Ja to wiem, choć nie mam (i nie szukam) żadnego naukowego poparcia, niepotrzebne mi to.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, 15:30 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron