Re: Olej rafinowany jest trucizną

31
Ale o co chodzi. To są odkrycia naukowców którzy nie są opłacani przez firmy mające coś wspólnego z mlekiem. A siebie lecze od wielu lat bo wszyscy mamy źle w głowach łącznie z . Tobą. Ja przynajmniej jestem tego świadomy. Najbardziej są chorzy Ci którzy nie mają tej świadomości.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2011, 22:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Olej rafinowany jest trucizną

32
takie przykłady , które podajesz to wyłomy , zawsze są wyjątki którym cos nie pasuje i szukaja na to potwierdzenia , i zawsze cos znajdą , czwórka moich dzieci wychowała sie na krowim mleku i żadne nie chorowało na te choroby , które wymieniłeś , siejesz cherezje na potrzeby swego umysłu , masz chore ciało i mleko ci szkodzi wiec go nie pij ,pij piwo jak innym radzisz ale nie truj swym odchyłem innych. sam w innym poście pisałeś o bzurach nie których naukowych i medycznych odkryć , teraz sie na nie powołujesz , na takie , które nie są oficialnie przyjete jako zasada , wiec sie decyduj co chcesz tutaj reprezentować , jesli swe odmienności to sobie je reprezentuj ale nie siej zametu w ludzkich umysłach .
Ostatnio zmieniony 20 lip 2011, 6:45 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Olej rafinowany jest trucizną

33
Crows - może Twoje dzieci mają gen który wytwarza większe ilości czegoś co pozwala trawić mleko w całości. Uświadom sobie że większość populacji nie ma tego szczęścia. Dzieci w większym procencie wytwarzają tą substancje niż dorośli ale wystarczy że przerwią picie mleka na 2 tygodnie a ciało przestaje produkować tą substancje i mleko staje się nie strawne. Ja mleka nie piłem miesiącami a nawet latami. To nie znaczy że mam chore ciało ale że ciało uznało iż może się przestawić z okresu dziecięcego na tryb dorosły. To jest normalna procedura konstytucji ciała fizycznego zaprogramowana genetycznie. Ty pewnie nie trawisz żelaza a nie nazywam że masz chore ciało bo byle kłódki nie potrafisz strawić. Nie masz problemu z mlekiem to się ciesz i nie atakuj swoją agresją innych. Swoją drogą po mleku to masz czy po mięsie ? Dorośnij wreszcie.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2011, 10:26 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Olej rafinowany jest trucizną

34
A tamte choroby które podałem objawiają się już w późniejszym życiu. Dzieci najczęściej chorują na przeziębienia, anginy, grypy, kolki, sraczki. I to jest od mleka krowiego. Najbardziej zbliżony skład mleka ludzkiego ma mleko kozie i to polecam jak ktoś koniecznie chce mleko a zwłaszcza dla dzieci bo nie jest alergiczne
Ostatnio zmieniony 20 lip 2011, 10:32 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Olej rafinowany jest trucizną

35
Co do piwa to był czas że matki podawały go swym dzieciom ale było wtedy małoprocentowe i produkowane naturalnie bez cukru bez pasteryzacji. To piwo które jest w sklepach nie polecam nawet dorosłym bo to trucizna i w niczym nie przypomina dawnego piwa. Czasem można spotkać piwo naturalne w sklepach z zdrową żywnością po 6 zł. Ale trzeba patrzeć na skład by nie było miodu ani cukru. Pszeniczne jest dobre ale nie więcej niż szklanka dziennie. Takie piwo ma działanie lekarstwa zwłaszcza w obrębie jelit niszcząc grzyba candida albicans.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2011, 10:43 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Olej rafinowany jest trucizną

37
wg. mnie dobry wybór, lecz do krótkiego smażenia. unikaj sytuacji "dymienia" patelni, inaczej zamiast zdrowia produkujesz truciznę.
nasze klasyczne kotleciska (mielony, schaboszczak) smażę na klasycznym świńskim smalczyku. produkt uboczny z produkcji smalczyku tj. skwary, przerabiam na mazidło do ciemnego chleba - to tak off-top.

dla osób odchudzających się lub z problemem wydalania ;), polecam po sutym posiłku np. obiedzie, "żucie" (a nie od razu przełknięcie) w ustach łyżki oliwy z oliwek. taka przeżuta dobrze wpływa na jamę ustną, dziąsła oraz w konsekwencji na kilometry naszych wnętrzności. ;)
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron