Re: Jak schudnąć, czego unikać.

61
Jednych pewnie tak, innych nie - ja nie doświadczyłem.
:D
asmaani pisze:Nebo chodzilo o cole light slodzona aspartamem, cudownym wynalazkiem firmy monsanto
Nie znam się, piję raz na rok albo rzadziej, zazwyczaj jest mi stawiana w restauracji czy jak to tam zwał.
:D
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 14:34 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Jak schudnąć, czego unikać.

63
No jeśli monsanto to wymyśliło to polska skończy jak inne kraje zachodu z coraz mniejszą płodnością i mniejszym przyrostem narodowym. Ale może to dobry objaw jeśli kole i inne wynalazki z słodzikami pije najsłabsze ogniwo społeczeństwa. W ten sposób przetrwają geny mądrzejszych.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 22:14 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jak schudnąć, czego unikać.

64
No własnie,raz na jakiś czas można sobie pozwolić na wypicie Coli,bo jakby nie patrzeć,w smaku jest bardzo dobra.Ale jeżeli ktoś pija kawę,to lepiej Coli unikać,są tacy co pijają jej więcej razy,a Coca/cola z tego co wiem,ma równiez działanie pobudzające,podobnie jak i kawa.A serduszko mamy niestety tylko jedno,wątróbkę także w tej samej ilości.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 22:35 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jak schudnąć, czego unikać.

66
Senioritka56 pisze:Co wy tak dużo o tej Coli piszecie jest tyle niezdrowej żywności na rynku aż nie sposób jej wymieniać.
Możliwe, że płacą im za reklamę :zozol4:
Ostatnio zmieniony 16 lip 2011, 20:54 przez Ampułka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz.

Re: Jak schudnąć, czego unikać.

69
Jak wiadomo to diety cud nie ma,bo jeśli by znalazł się ktoś co wymyślił by lekarstwo, lub preparat na schudnięcie to prawdo podobnie byłby to najbogatszy człowiek na tej planecie.Mój sposób aby nie tyć i schudnąć to jeść z umiarem i nie dojadać :je: między posiłkami,a jeśli nas ssie i mamy łaknienie to pijmy wodę,nawet przegotowaną i zagryzajmy owocami lub warzywami...
Ostatnio zmieniony 22 lip 2011, 15:28 przez piaskun57, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jak schudnąć, czego unikać.

70
Pewno,że nie ma czegoś takiego jak dieta cud.Podobno mówi się,że człowiek z każdym dniem staje się mądrzejszy.Dlatego też doszłam do wniosku,że jeśli chcemy popracować nad swoją figurą,należy robić to rozsądnie.Bo raz zrzucone kilogramy lubia wracać jak bumerang.Musimy przede wszystkim zmienić swoje przyzwyczajenia,zacząć się odżywiać racjonalnie.Musimy wyeliminować produkty dostarczające pustych kalorii.Należy mniej używać tłuszczów i soli.Musimy zmienić też styl jedzenia,jeść małe porcje,za to często i wolno.O piciu wody mineralnej nie muszę przypominać,minimum 1,5 l.dziennie i sport,sport,sport.Musimy też wiedzieć,że prawidłowe tempo odchudzania wynosi od 0,5 do 1 kg tygodniowo.I jeśli tego będziemy przestrzegać,to możemy być spokojne,że chudniemy zdrowo.Daje efekty,zaręczam.Tylko potrzeba wytrwałości.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 15:26 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron