Re: Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks

1
Ostatnio moja narzeczona, w ogóle nie ma ochoty na seks. Nigdy jeszcze tak nie było między nami, pytałem jej czy to moja wina, ale powiedziała, że nie. Sama nie wie dlaczego tak jest. Bardzo mnie ta sytuacja męczy. Nie wiem co robić. Pomóżcie
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, 10:08 przez adrian23, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks

3
Zdecydowanie tak. Wspólnie o tym rozmawiamy. Zastanawiałem się już nawet nad jakimiś tabletkami na wzrost libido, w TV widziałem reklamę ....... Wiesz może czy tego typu rzeczy mogą pomóc? Nie wiem za bardzo, czy jej o tym mówić, bo się trochę boję, że ją urażę. Dlatego postanowiłem napisać na forum.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2012, 9:38 przez adrian23, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks

6
Tam od razu do lekarza... Czasem taki post jest ożywczy dla związku (jeśli rzecz jasna nie ciągnie się miesiącami). Może dziewczyna dobrze wie, co robi ;) A może po prostu Cię adrian23 za coś z premedytacją karze, tylko sam musisz się tego domyślić i naprawić winę (?) Infantylne to, co prawda, i perfidne, ale działa :P
Ostatnio zmieniony 19 sie 2012, 17:17 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks

7
adrian23 pisze:-Zdecydowanie tak. Wspólnie o tym rozmawiamy.

-Zastanawiałem się już nawet nad jakimiś tabletkami na wzrost libido, w TV...

-Nie wiem za bardzo, czy jej o tym mówić, bo się trochę boję, że ją urażę. Dlatego postanowiłem napisać na forum.
Czyli że zdecydowanie o tym rozmawiacie i szukacie rozwiązania.

Ale Ty sam się zastanawiasz nad rozwiązaniem ...

I dla tego że wspólnie z nią rozmawiasz i szukasz rozwiązania boisz się z nią rozmawiać na ten temat. I piszesz o tym na forum.




Mnie też chyba by jakoś odeszła ochota. :co:
Ostatnio zmieniony 19 sie 2012, 17:59 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks

9
Są takie dni ,kiedy kobieta nie ma ochoty na seks .Może poprostu zauważyła ,że jedynie seks Ci w głowie .Zrób jej niespodziankę,zaproś do kina lub przygotuj romantyczną kolację przy świecach .Dobrze ,że ze sobą rozmawiacie,ale chyba ..tak nie do końca jeżeli coś ją trapi a nie potrafi Ci tego powiedzieć?
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2012, 15:59 przez babka cukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks

12
Hmmm... a może oddać ją temu z którym będzię miała ochotę ten paskudny seks uprawiać....???
Ostatnio zmieniony 22 sty 2014, 16:32 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron