Re: Woda REDOX - szukam o niej opinii

1
Witajcie,
jak napisałam temacie szukam opinii o napoju jakim jest WODA REDOX
Niestety pinii w necie jak na lekarstwo a ja szukam osób które to piją i które mogą się wypowiedzieć o skuteczności tej wody szczególnie na odkwaszanie i oczyszczanie organizmu
Sąsiadka mnie chciała do tego przekonać, ona to pije i ponoć jej pomaga ale chciałąbym poznać więcej opinii i informacji o tej wodzie
Ostatnio zmieniony 13 lut 2014, 14:08 przez yolanta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda REDOX - szukam o niej opinii

2
redox wytwarzana jest z wody źródlanej a więc mogą Ci wcisnąć wode przegotowaną z kranu i też będzie zasadowa, a wartość ujemna wody znika bardzo szybko, więc zanim ta woda do Ciebie dotrze już jest tak jak kranówa tyle że ma zasadowe ph.

http://wodykarpackie.pl/ ta woda mabardzo podobne właściwości i stworzona przez nature bez ingerencji oddzielania wody kwasowej od zasadowej elektrycznie.

Jeśli chcesz mieć full serwice to se kup urządzenie do wytwarzania wody zasadowej i pij bezpośrednio po wytworzeniu tej wody, urządzenie kosztuje ok 1000 zł. Będziesz mieć wode redox prosto z urządzenia.
Żeby kuracja wodą zasadową była skuteczna trzeba tej wody wypić kilkanaście litrów a może i kilkadziesiąt. Nie ma to sensu jeśli jednocześnie spożywasz produkty zakwaszające, choć opóźniasz występowanie chorób bo jak wiadomo choroby się tworzą w kwaśnym środowisku.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2014, 16:09 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda REDOX - szukam o niej opinii

4
Ja?! pisze:http://f.kafeteria.pl/index.php/temat.php?id_p=5834869 jeden ktoś świetnie to skomentował że lepszy sok z warzyw i lepiej zadziała niż woda redox
Myśle że 10 razy lepiej i taniej
Trzeba wziąć poprawke na parcie ludzi do zarabiania kasy z niczego i myśleć bo naciągaczy jest masa.
Też na to już trafiłam. Chyba to odkwaszanie zaczyna być modne bo w telewizji jakieś też tabletki zaczęli na to reklamować. No ale woda by była chyba zdrowsza od tabletek. Czytałam te opinie i o warzywach i o occie jabłkowym . Ciekawy ktoś tam też podał artykuł - o tym teraz rozmyślam http://www.era-zdrowia.pl/naturalne-lec ... -woda.html

No i masz racje ,ze pewnie to też po to, żeby ktoś na tym zarobił, no ale to jak wszystko , od chleba po leki z apteki, dlatego tak o tym nie myślę
No i najpierw to bym wolała taką wodę wypróbować żeby zobaczyć jak to działa na organizm niz od razu kupować urządzenie za 1000zł , to już spory wydatek to trzeba być pewnym że nam coś pomaga, jak myslicie?
Ostatnio zmieniony 28 lut 2014, 13:28 przez yolanta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda REDOX - szukam o niej opinii

5
ja miałem ten sam problem więc najtańszym sposobem podnosiłem ph ciała i krwi. Zwykła zielona herbata ma takie właściwości, trzeba jeszcze unikać pokarmów zakwaszających i słodyczy. Pozwalałem sobie na max 2 łyżki cukru dziennie. I to wystarczyło by zwiększyć ph krwi z 5,5 do PH 7,3 w ciągu miesiącu. Nie potrzeba drogich wynalazków, wystarczy wiedza i troche siły woli z dobrą motywacją.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2014, 15:40 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron