Re: czas na sianie

2
toć jeszcze chwilunia z tym sianiem ,ziemia jeszcze nie wygrzana i co tak ma marznąć to ziarnko w ziemi ,ja tam w kwietniu zaczynam szleństwo ogrodowe -socjopata za płotem pewnie nie może się doczekać wiosny i lata ha ha ha ....i jak tu się nie kłócić ....ale zobaczymy może nastąpiło cudowne przemienienie
Ostatnio zmieniony 07 mar 2014, 8:34 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czas na sianie

4
Kopik pisze:toć jeszcze chwilunia z tym sianiem ,ziemia jeszcze nie wygrzana i co tak ma marznąć to ziarnko w ziemi ,ja tam w kwietniu zaczynam szleństwo ogrodowe -socjopata za płotem pewnie nie może się doczekać wiosny i lata ha ha ha ....i jak tu się nie kłócić ....ale zobaczymy może nastąpiło cudowne przemienienie
ja nie patrze na kalendarz czy na to co pletą meteorodzy , kosy przyleciały wiec juz mozna niektóre siewy i osadzenia rozpocząć :P
niektóre ziarenka zimuja i lepiej wzrastają , np słonecznik ten siany do ciepłej ziemi zawsze jest słabszy od tego co ziarno zime przelezało w glebie
Ostatnio zmieniony 07 mar 2014, 15:50 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: czas na sianie

5
Crows pisze:ja już wsadziłem cebulke i wsiałem pietruszkę
Z tą cebulką to dobry pomysł ;) a pietruszka zawsze najdłużej wschodzi...poniedziałek ma być ciepluteńki, czas rozpocząć miłe relaksowanie :)
Ostatnio zmieniony 09 mar 2014, 10:10 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: czas na sianie

6
Crows pisze:niektóre ziarenka zimuja i lepiej wzrastają , np słonecznik ten siany do ciepłej ziemi zawsze jest słabszy od tego co ziarno zime przelezało w glebie
święta racja, wszystko co zahartowane jest silniejsze, nawet człowiek...
a wracając do ogródka, popatrzcie na chwasty, same się rozsiewają i zimują w glebie, a jakie trudne do wyplenienia...
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron