Re: Długość życia

2
No to masz jak w banku, że nam wydłużą wiek emerytalny.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 23:04 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Długość życia

3
Problem jest taki, że nie zachowały się żadne dokumenty, które bezsprzecznie udowadniałyby wersję staruszka. Nie żyje też już nikt, kto mógłby potwierdzić (nawet częściowo) jego wersję.
stary człowiek morze różne rzeczy mówić , moja teściowa na starość sie odmładzała , jak jej powiedziałem że ma 80 to mnie chciała wzrokiem skasować twierdziła , że ma 55 , także róznie to bywa , nie mniej wierzę że człowiek może zyć w swym ciele (nie tam gdzieś w duchowych zaświatach) nawet 1000 lat , co 7 lat odnawiają sie wszystkie atomy naszego ciała dlaczego sie starzejemy ?
ale jak patrzę na tego dziadka to ja dziekuje za taką wegetacje .
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 8:17 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Długość życia

5
A ja bym chciała :) gdyby moje dzieci i wnuki żyły też razem ze mną, co za radość byłoby zobaczyć 4, 5 pokolenie, ale przeżyć najbliższych, wszystkich, to jest w tym najstraszniejsze.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 9:11 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Długość życia

7
Dziadek nie wygląda źle, tylko jest trochę zaniedbany.
Widać, ze to dobry, mądry człowiek.
Ludzie są zaplanowani na jakieś 120 lat, czego dowodzą osoby dożywające właśnie tego wieku.
Żyjemy krócej, bo strasznie sobie szkodzimy przez rozmaite grzechy.

Kwiatek ma prawie 100 lat nie pali, nie pije, aczkolwiek jednego nie odmawia, uśmiecha się codziennie, miłuje przyjaciół i nieprzyjaciół i chwali Boga nieustannie.

I żyje i dobrze się ma :D

:kwiatek:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 10:53 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Długość życia

8
dziadek wyglada jak ruina , jak stare spruchniałe drzewo , podziwiam tych co taką rozkmine ku zachwytom starości rozsiewaja , gdyby ta starośc była tak fajna to po co tyle ton kremów i pudru na gęby baby wywalają ? po to by wygladać jak lalka barbie ? a wystarczy rumianek i uśmiech SZCZERY ( nie udawacki) na twarzy .
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 11:13 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron