Re: bieganie

3
ja nie biegam , nie znoszę sie spocić , wolę by zbędne płyny wychodziły cewka moczową ;)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2015, 17:26 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: bieganie

4
Stawy zaczęły mi dokuczać,więc ostatnio nie biegam.Ale jak nie ma śniegu to jeżdżę do pracy rowerem,nie za szybko bo można wjechać nieoświetlonemu dzikowi albo sarence w dupsko.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2015, 18:36 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: bieganie

5
mordotymoja pisze:Stawy zaczęły mi dokuczać,.
musisz jeść wiecej galarety :ahah:
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 9:09 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: bieganie

7
kolagen nie wystarczy jesli sie wlewa i wrzuca do siebie zbyt wiele rozpuszczalników :ahah:
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 15:29 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: bieganie

9
alexon pisze:Bieganie jest niezwykle zdrowe, nie tylko poprawia naszą kondycję ale wzmacnia mięśnie i dotlenia mózg :)
czasem rujnuje (niektórym).. stawy :len:
Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 0:29 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: bieganie

10
Ahh to bieganie. Raz biegam parę miesięcy pod rząd systematycznie co drugi dzień, by później robić sobie półroczną przerwę. Powiedziałem sobie dość tego i nie będę się zmuszał :D Jest to niezwykle nudne zajęcie. Początkowo jest frajda, ale później po pół godziny klepania jak głupi.. To nie dla mnie. Zmieniłem codzienne bieganie na podróż do pracy i z powrotem na rowerze. To też dzienna dawka sportu odhaczona, a mam jakąś taką miłość do roweru od dziecka, więc robię to z przyjemnością.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron