Re: weganie i dietetycy strasza jajami

1
nie brakowało tutaj nawiedzonych co chcieli człowieków jeno zielskiem karmić , powoływali sie na jakieś ochlapane badania , na rzekome rezultaty jedzenia tylko ziarna orzechów i trawy , wśród nich nie brakowało uczonawych którzy zapomnieli jak kazali kiedys ludzom zreć tylko zielsko i pić soki owocowe , po wielu latach oszustwa zmieniaja zdanie uważając ,ze ktoś ma skleroze i nie pamieta kto namawiał żeby żreć tylko margaryne rame i brokuły popijajac sokiem z jabłek
http://smaker.pl/newsy-jak-jajka-wplywa ... 57,a,.html
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2015, 14:10 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

2
ciekawe czy kury jedzą jajka a krowy czy piją mleko :) niech to je ten komu to smakuje
margaryna jest na sprzedaż jak wszystkie trucizny.
a jajka czy są nadal tymi samymi jajami ? Kura nie widzi słońca ani trawy przez całe swoje życie, karmiona paszą z antybiotykami i cholera wie czym jeszcze. Jajo jaju nie równe.
Tyś cwaniak bo sam kury se hodujesz. Ludzie w blokach nie mają takiej opcji.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2015, 4:19 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

5
civilmonk pisze:Weganie z grupy bhaktów Kryszny uważają iż jajka są nieczyste. Każdy posiłek muszą ofiarować Bogu. Jaja są z dupy więc ich nie mogą ofiarować zatem nie mogą jeść.

CM
nie z dupy tylko z pipy kurzej, drobna różnica ale istotna, poza tym jajo jest symbolem źródła życia.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2015, 20:37 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

8
Ja?! pisze:
civilmonk pisze:Weganie z grupy bhaktów Kryszny uważają iż jajka są nieczyste. Każdy posiłek muszą ofiarować Bogu. Jaja są z dupy więc ich nie mogą ofiarować zatem nie mogą jeść.

CM
nie z dupy tylko z pipy kurzej, drobna różnica ale istotna, poza tym jajo jest symbolem źródła życia.
Mi nie tłumacz.

CM
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2015, 21:56 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

10
civilmonk pisze:Weganie z grupy bhaktów Kryszny uważają iż jajka są nieczyste. Każdy posiłek muszą ofiarować Bogu. Jaja są z dupy więc ich nie mogą ofiarować zatem nie mogą jeść.

CM
ty też wyszłeś z dupy wiec do końca życia bedziesz nieczysty i bedziesz śmierdział jeśli sie nie umyjesz
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 16:01 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

11
Ja?! pisze:ciekawe czy kury jedzą jajka a krowy czy piją mleko :).
ani kura ani krowa to nie to samo co człowiek ,człowiek może jeść jajka bo ich nie znosi , kura za człowieka wykonuje czarną robote zamieniając plewy na jajko , krowa zamienia zielsko na mleko i mieso wiec tez wyrecza człowieka w tej robocie fizjologicznej .
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 16:06 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

17
Ja?! pisze:kura i krowa istniały na dłuuuugo przed człowiekiem, czy ktoś sie ich pytał czy chcą służyć jajem, mlekiem i własnymi mięśniami na talerzu swego oprawcy ?
Eeeee coś Ci się pomieszało :) przodkiem naszego bydła był udomowiony tur, udomowiony przez człowieka :) i chyba to udomowienie trwało coś około 5 tys lat, chyba że mówisz o przodkach tego tura, ale to już z krową ma niewiele wspólnego ;)

Z kurą już jest to możliwe, gdyż kur bankiva, od którego dzisiejsza kura pochodzi, pomimo udomowienia 6 tys lat przed n.e. w formie dzikiej, żyje do dzisiaj :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2015, 19:41 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

18
http://mailgrupowy.pl/shared/resources/ ... nie-bydla-
co za różnica czy tur czy nie tur, tur to też krowa i byk. A ewolucja gatunków może zmienić cechy fizyczne w zależności od otoczenia i tego czym sie żywiły.
Niektórzy se może myślą że bóg stworzył ludziom krowy i kury by mieli jajka i mleko ale to człowiek został stworzony stosunkowo niedawno a zwierzęta ewoluowały od miliardów lat. Krów i kur nikt nie tworzył, były już gdy na ziemi sie bóg pojawił.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 1:44 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

20
Ptaki wyewoluowały z dinozaurów na długo przed pojawieniem się człowieka, według aktualnych teorii. Człowiek ponoć pojawił się jako adam i ewa i z pokręconych związków kazirodczych w końcu powstała nasza obecna cywilizacja. Nie wiem o którego boga chodzi, ale jeśli o tego najpopularniejszego w polsce, to mogłoby się zgadzać z małym wyjątkiem - bóg ponoć stworzył niebo i ziemie, a więc musiał co najmniej ściągnąć je z innej planety, bo nie przeżyłyby w przestrzeni kosmicznej.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 12:05 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

23
Crows pisze:
k4cz0r200 pisze:Ptaki wyewoluowały z dinozaurów .
a świnia niedzika wyewoluowała z dzikiej świni a dzika świnia też z dinozaura ? :)
Coś pokręciłeś. Świnia jest ssakiem, więc najprawdopodobniej wyewoluowała więc z morskich ssaków. Gdzie tam do dinozaurów. Ptaki zaś wyewoluowały od teropodów. Teropody, to dinozaury, a więc prostą drogą dedukcji można dojść do wniosku, że ptaki tak właściwie są dinozaurami i to jest poprawne stwierdzenie.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 21:07 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

24
Crows pisze:
Ja?! pisze:Krów i kur nikt nie tworzył, były już gdy na ziemi sie bóg pojawił.
a skąd to wiesz ?
chcesz poznać prawde w świecie kłamstwa ? pukaj do drzwi prawdy.

W księgach żydowskich bóg istnieje jako liczba mnoga, nazywali ich elochim. Bardziej zaawansowana cywilizacja niż nasza obecnie. Pojawili sie mniej niż milion lat temu. To co spotkali nazwali po swojemu. Nazwy takie jak morze, niebo, ziemia przekazali-nauczyli istote którą nazwali człowiekiem. Człowiek nie wiedział co było wcześniej więc pomyślał że to bogowie którzy stworzyli niebo, ziemie, morze, rzeki itd. Zresztą z tak mizerną wiedzą jaką wtedy człowiek posiadał nie miał innego wyjścia jak wierzyć że jego stwórcy są bogami, tym bardziej że mogli robić rzeczy które dla człowieka były jakimś cudem.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 1:19 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

25
wiec pukam do drzwi prawdy - puk puk
- gdzie są dzisiaj ci elochim ? a jesli elochim było tylko przejęzyczeniem piszącego ? a ci elochim kazali sobie składac ofiary z zwierząt czy z zielska ? która z ofiar Kaina czy Abla została przyjeta ? zielsko chętnie bogowie przyjmowali na ofiare ? ;)
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 6:32 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

26
nie jestem prawdą dla innych, jedno źródło nie wystarczy by z niego rzeka powstała.

Elochim byli wszystkożerni, uczyli ludzi uprawiać ziemie i hodować zwierzęta by mieli warzywa, owoce, ziarna i mięso. Ofiara była po to by z głodu nie pomarli, zapomnieli jak sie pracuje bo do pracy stworzyli człowieka. Obecnie ich nie ma na ziemi lub nic o tym nie wiem.
Kain i Abel byli równo traktowani, słowo jednego poróżniło braci i stworzył sie konflikt z głupoty.
Ofiara nie była ofiarą, raczej tym co dziś nazywamy podatkami tylko w formie plonów ornych i zwierząt.
Elochim to jedna z wielu nazw jakimi te istoty nazywano zależnie od regionu, plemienia czy kontynentu. Ta sama istota potrafiła sie przemieszczać między kontynentami podobnie jak my dzisiaj to robimy za pomocą samolotów.
Zakładali osady i przemieszczali ludzi gdzie popadło.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2015, 0:49 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: weganie i dietetycy strasza jajami

28
zawsze to można sie mylnąć z prawdą.
samym mięsem nawet bogowie sie nie wyżywią.
napojem bogów było piwo, pożywieniem głównym był chleb, nauczyli ludzi uprawy ziarna i wypieku chleba, ziarno albo zmodyfikowali geteycznie to co było na ziemi albo przywieźli z swojej macierzystej planety.
Wiele roślin zmodyfikowano i wiele przybyło na ziemie.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 21:51 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron