Re: Atopowe zapalenie skóry !

1
Nie wiem czy powinnam od razu zaczynać od zakładania nowego tematu, ale mam taki problem i potrzebuje Waszej pomocy :co: . Moja koleżanka ma bardzo duży problem z córeczką która choruje na AZS nie wiem czy jest tutaj ktoś kto też ma lub miał podobne problemy, chciałabym jej pomóc ale zupełnie nie mam pojęcia jak? Czy mogę liczyć na Wasza pomoc? :love1:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2015, 20:40 przez A_grestowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Atopowe zapalenie skóry !

2
Mam wrazenie ze zaczynam brzmiec jak katarynka ;) ale... olej kokosowy wydaje sie byc lekiem uniwersalnym na wszystko:

http://faktydlazdrowia.pl/olej-kokosowy ... linicznym/

Od siebie dodam, ze nic blizej nie wiem o tym schorzeniu, jesli jednak Twoja kolezanka szuka czegos naturalnego, to to wydaje sie byc bezpieczne. Sama wcinam olej kokosowy prawie codziennie (dodaje lyzeczke do kawy i herbaty), zewnetrznie stosuje jako krem nawilzajacy na skore. Sa rozne rodzaje, najzdrowszy jest virgin, tloczony na zimno. Pozdrowienia :)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 5:32 przez rosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Atopowe zapalenie skóry !

3
ps. Ale w tym przypadku, to oczywiscie do stosowania zewnetrznego. Z tego co rozumiem, trzeba olej lekko wmasowac, ale niezbyt gruba warstwe bo wtedy skora nie jest w stanie wchlonic. Najlepiej poszukac w ksiazkach lub w sieci jakis konkretnych wskazowek, jak czesto i ile, etc.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 6:09 przez rosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Atopowe zapalenie skóry !

4
rosa pisze:nic blizej nie wiem o tym schorzeniu, jesli jednak Twoja kolezanka szuka czegos naturalnego, to to wydaje sie byc bezpieczne.
nic nie wiesz o schorzeniu które jest czasem tragiczne a radzisz innym ?? :1:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2015, 19:56 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron